Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért rajonganak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért rajonganak annyira a pszichopatákért?

Figyelt kérdés
De most tényleg.

2020. szept. 8. 15:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%
Mert az elején azt látjuk, hogy szegény pasi milyen esetlen, érzelmileg mem kapta meg ezt-azt, szóval akkor mi majd meg tudjuk adni neki, megmentjük saját magától, és hasonlók, később viszont nehéz elfogadni, hogy ez nem fog menni, és ő nem is olyan ártatlan, mint amilyennek gondoltuk.
2020. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Ted Bundy-nak is sok nője volt, amíg ki nem végezte őket. :)
2020. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem rajonganak értük, a pszichopaták tévesztik meg őket. Mert aki számára nincsenek korlátok, sem erkölcsi gát, az úgy játszik a másik emberrel, mint bábjátékos a bábokkal.


Ha egy nagyon érzelmes emberrel hozza össze az élet, akkor tökéletes érzelmi hullámvasutat tud számára létrehozni, ami szexuális ösztönöket csal elő a nőből.


A másik eset pedig, - de ez csak a sikeres pszichopatákra érvényes - amikor aranyásó nőkkel játszanak Elemi ösztönöset, ott néha a vad és a vadász szerepe felcserélődik.


Úgyhogy lényegében nem vonzódnak a pszichopatákhoz a nők, sőt! Érzelmileg sivárnak tartják őket, ha önmagukat adják.


Üdvözlettel: egy pszichopata (aki nem gyilkos és nem bűnöző, inkább olyasmi mentalitású, mint Dexter).

2020. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Mert a pszichopatanak az a lényege hogy bármit, bárkit el tud játszani, így az álomfiút is a nőknek. Folyamatosan elemzi hogy mi izgatja a nőt mire vágyik és azt játssza el, amíg érdekében áll. Aztán már nem...
2020. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

#21 A pszichopaták nem esetlennek szoktak látszani, hanem karizmatikus vezető személyiségeknek, akik sikeresek, menők, stílusosak, izgalmasak.


Esetlennek olyan pasik szoktak látszani akik nem pszichopaták, viszont nem sikerült jól a szakítás ezért a nő ezt a divatosan mindenkire használt kifejezést bélyegezte rá.


Nem a filmekből, barátnők hisztériáibóly és nem a "azt zallottam, hogy ismer valakit akinek a bátyja testvérének a huganak a gyereke..." kéne tájékozódni hanem mondjuk a wikipédián elolvasni hogy mi a pszichopata.

2020. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
A nők számára erősen csalogató a KIHÍVÁS, hogy Ők majd megváltoztatják azt a pszichopata pasit. Azt hiszik X idő után Ők büszkén fognak hátradőlni azzal a tudattal, hogy ez a pasi MIATTA/ÉRTE vagy az Ő HATÁSÁRA megváltozott. Egyébként is a nők ösztönösen vonzósnak azokhoz a pasikhoz akik - akár lelkileg akár fizikailag - bántalmazzák őket.
2020. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"A nők számára erősen csalogató a KIHÍVÁS, hogy Ők majd megváltoztatják azt a pszichopata pasit."


Max. lelki sérült kislányok számára csalogató.


" Egyébként is a nők ösztönösen vonzósnak azokhoz a pasikhoz akik - akár lelkileg akár fizikailag - bántalmazzák őket."


Ösztönösen, persze, hogyne. :D

Most nagyon őszintén leírom a saját tapasztalatomat.

Én is voltam totál tévúton járó, önbecsüléstől mentes kislány.

Viszont, úgy kb. 16 éves korom óta tudom, hogy mit akarok egy párkapcsolattól: olyasfajta kendőzetlenül őszinte, bajtársias kapcsolatot, mint ami a legmélyebb barátságokban figyelhető meg. Hogy a másik a komfortzónám legyen, akivel együtt oldunk meg minden problémát, és együtt is röhögjük szét magunkat mindenen. Emellé pedig legyen vonzó, szexeljünk jókat, és számomra a jó szexhez is kell az a fajta őszinte, komfortos viszony, olyan légkör, amiben elmondhatom, hogyan jó nekem, és szólhatok, ha valami nem jó, nem kell játszmázni, nem kell színészkednem, sem pedig neki. Nekem ennek a testi és lelki összetartozásnak az elegye a szerelem. Mindig is ezt kerestem. Viszont, teljességgel beismerem, hogy 16 és 22 éves korom között nagyon nem megfelelő emberekben kerestem, mivel naiv voltam és nem volt semmi tapasztalatom. Ugyan nem hiszem, hogy bármelyik srác pszichopata lett volna (bár az egyik gyanús), de több olyannal is dolgom volt, aki lelkileg bántott. Amikor megismertem, nem tudtam, hogy bántalmazó lesz, az elején a tapasztalatlan fejemnek mind normálisnak, rendesnek tűnt. Amikor elkezdett kikristályosodni, hogy nem azok, egy ideig fejtegettem, mentegettem őket, hogy sérültek, és na majd az igazi szeretettel elérem, hogy megnyíljanak...stb. Nem arról szólt, hogy azt akartam, hogy az én kedvemért változzanak, hanem elhittem, hogy legbelül jó emberek, és csak szeretetre szorulnak.

De nem.

És onnantól kezdve, hogy rájöttem, hogy szemetek, elszállt minden vonzalmam.

Egyetlen lelki bántalmazó kapcsolatom volt (a többi ismerkedés/"kavarás" fázisban ragadt), nem tartott sokáig, én vetettem neki véget, és akkorát tapostam a srácba, amekkorát csak tudtam, végül jobban sz.arrá aláztam, mint ő engem.


A béna választásaimból tanultam, közben felnőttem, és több, mint 7 éve vagyok egy olyan férfival, aki egyetlen egyszer sem bántott, és teljesen szelíd természerű ember, és megvan köztünk az, amit a kommentem elején írtam, hogy arra vágyom.


"Ösztönös" vonzalom a bántalmazókhoz, sicc. :D

2020. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Azért az is elég érdekes, hogy a híres sztárok, politikusok, vezetők túlnyomó többsége bizonyítottan pszichopata, ráadásul ember tömegek rajonganak értük. Engem taszítanak azok az emberek, akik sokak kedvencei.
2020. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Belefutottam egybe.. 3 ev... Igaz amit leirtak.. Brutal kisugarzas, nagyon megnyero szemelyiseg, eszmeletlen jo az agyban de tenyleg durva szex, szeretkezni nem kepes mondjuk csak magat nezi ott is es teljesen letipor lelkileg.. Most jovok ki ebbol lelkileg nem mondom hogy konnyu de remelem hamarosan nem fogom mar szeretni.. Ja es hazudozosak is.. Habbelegondolok h majdnem leeltem az eletem vele es gyermeket vallaltam volna vele joeg..halalos itelet szamomra.. De a kerdesre a valasz a legtobb no szereti a rossz fiukat ugymond... :) csak hat.. Ja...
2020. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
15os basszus mintha az en kapcsolatomeol irtal volna... Ugyanezen mentem kersztul szorol szora!
2020. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!