Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek egy nővel aki az ország másik felén lakik?

Figyelt kérdés
Ti nyugaton, a nő meg keleten. Szerintem ma már nincsenek távolságok ,főleg így országon belül. Én szívesen utaznék miatta és ott is vállalnék munkát ha kell.
2020. aug. 23. 20:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Higyj amit akarsz én nem csalnám meg,csak lenne már egy normális pasi az életemben
2020. aug. 24. 11:44
 22/28 anonim ***** válasza:
En mar nagyon regota tavkapcsolatban elek es tiszteljük, szeretjük egymást. Most szantuk el magunkat, hogy kivegyunk egy kozos alberletet. Szeritnem a megcsalas nem ezen múlik, nyilván jobban el lehet titkolni meg kevesebb az egyutt töltött idő, de ha normálisan alltok mindketten a kapcsolathoz akkor nem leaz gond.
2020. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
6%
20as vagyok, az a baj tudod, hogy a nő választ, s a nők 90%-a folyamatosan keres, még akkor is ha van párja, mert mindig van "jobb". S nekik jár a "legjobb", de olyan ugye nincs, mert mindenkinél van jobb, gazdagabb, szebb, fiatalabb, stb... Tinder, badoo, stb.. társkeresők illúziókba viszi őket, s ebből indulok ki. Az általánosításért elnézést, de tényleg nagyon sok a retardált, "soha nem jó semmi" nőszemély.
2020. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23 a pasik is mind ilyenek . Gusztustalan semmirevaló férgek. Aki csak úgy szó nélkül lelép ha talál másikat
2020. aug. 25. 08:33
 25/28 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem lesz senkid még közel sem, nemhogy távol.
2020. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én csak a 23as kommentjére válaszoltam. Ha ő fikázza a nőket én is a pasikat
2020. aug. 25. 09:19
 27/28 anonim ***** válasza:

Ne menjünk már át dedósba, annyira szánalmas ez az általánosítás.


A kérdésben azt írtad ismerkednénk e ilyen messziről, lentebb már azt írtad "érte bármit". Akkor az ismerkedésen már túl lehettek ha jól sejtem. Távkapcsolatban nem lennék az fix, tehát vagy egyikünk a másikhoz, vagy közösen költöznénk valahova.

2020. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez nem egy box meccs, nem kell mindig leereszkedni a másik szintjére. :) Ha valaki szídja az ellenkező nemet, akkor csinálja csak, ha ettől jobban érzi magát. :) Legyél inkább egyedi, önálló, szabad gondolkodó.
2020. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!