Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek egy nővel aki az ország másik felén lakik?

Figyelt kérdés
Ti nyugaton, a nő meg keleten. Szerintem ma már nincsenek távolságok ,főleg így országon belül. Én szívesen utaznék miatta és ott is vállalnék munkát ha kell.
2020. aug. 23. 20:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Színtiszta dolgozó magyarok vagyunk Borsodból. Gyönyörű megye,tele műemlékekkel,változatos tájakkal...na meg 2 lábú patkányokkal. Unokatesóméknak(férjnél van) van egy kislányuk. Férje szülei az ő szülei is egy faluban élnek. Rokonság 90%is borsodi.

Ha ők is én is házat keresünk,menjünk Dunántúlra,béreljünk pár hónapig egy házat valahol,helyezkedjünk el aztán ők is néznek én is nézünk sajátot. De nem mertünk elmenni. Embernek ha itt vannak a gyökerei....

2020. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Teljességgel kizárt, nagyon igénylem a sűrű személyes kapcsolatot. Nemhogy a távkapcsolatok építése, hanem a szimpla fenntartása se nagyon szokott menni. Negyven kilométer felett felőlem akár a világ másik felén is lakhatna az illető.
2020. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Félúton is lehetne találkozni ismerkedésnél. Mondjuk Budapesten.
2020. aug. 23. 21:34
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen tudnám bevállalni.
2020. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%
Nőként válaszolok, innen keletről. Nyugatról keletre költözni butaság és felelőtlenség. Bérkülönbség nagyon magas a két országrész között. Ismerkedésnek viszont nem lehet akadálya. Félút akár Bp, kocsival tényleg nincsenek távolságok, feltéve ha szerettek vezetni. Gondolom dolgoztok van szabi is ha a hétvége kevés, aztán pár hónap 2-3 alatt kiderül h alakul e vmerre a dolog. A közös helyrajzi számról ráértek utána is dönteni.
2020. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én lakok keleten és én szívesen mennék nyugatra
2020. aug. 23. 22:48
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha a férfi is benne van, akkor hajrá, ha szerelmes lennék engem sem lehetne 6 lóval sem visszatartani.
2020. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

10 éve még azt mondtam volna, simán, mert van elég lóvé akkor megoldjuk akár a 2-3 napos találkozásokat is, de manapság azt mondom nem, kizárt.

- Biztos h a nő hűtlen lesz, én meg 1 balek, aki pár naponta fizetgeti a szarait

- Nem éri meg ráfeccölni az időt sem

- Utazzon ő ha már akar tőlem valamit.

2020. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Én mennék hozzá ha úgy alakulna. De mindig nem nem tudok en menni és én fizetem az útiköltséget ,akkor szálljon be a felébe.

Ja és nem kértem egy szóval se hogy fizesse a szarjaim .


Nem csalnám meg ha ő se és normális lenne

2020. aug. 24. 11:01
 20/28 anonim ***** válasza:

"Nem csalnám meg ha ő se és normális lenne"

És ha mondjuk egyszer késik 10 percet, akkor "már meg is csalt". Ismerem a mondvacsinált indokokat, magyarul jött helyette egy közelebbi, egy jobb, blablabla...

Ezeket most mondod most/pill, mert most ő kell valamiért, holnap már mást mondasz, azt megorrolsz arra aki erre emlékeztetni fog.

2020. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!