Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változtassam meg a külsőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassam meg a külsőm? Vagy akár még szerencsém is lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Utóbbi néhány hétben megpróbáltam ismerkedni, rájöttem, hogy akit én keresek, és akiknek bejövök, nagyon eltérőek.

Rólam tudni kell, hogy kicsit extrémebben nézek ki az átlagnál. Nincs hajam (szeretnék varkocsot, de kopaszodom, így bili frizura helyett ez jobb), nagyobb szakállam van, elég sok tetoválásom, piercingem stb. Öltözködésem teljesen adhoc jellegű, a metálzenekaros vagy vicces (pl minionos) pólótól kezdve az elegánsabb öltözékig bármit felveszek, attól függ milyen hangulatom van és hova megyek épp. A humorom és őszinteségem is sokakat felháborító elemeket tartalmazhat.

Ezek miatt, a hozzám hasonló, extrémebb, kicsit őrültebb, szabadosabb (pl ribi) lányok szoktak megtalálni. Én szolidabb, visszahúzódóbb nőre vágyom.

Most az alkatról direkt nem ejtek szót, mert nekem is bejönnek husisabb és vékonyabb lányok is és én is keltettem már fel a érdeklődést alkattól függetlenül.

Szóval, magamat nyilván nem tudom és nem is akarom feladni, mert ha még ha szar is a stílusom, legalább a sajátom. Hajlandó lennék lassabban adagolni magamat, illetve lennék némi változtatást eszközölni a külsőmön. Kivéve a szakáll teljes elhagyását. Az már 16 éve megvan, mondhatni hozzám nőtt.

Na gyerünk, váltsátok meg a világot a kommentekben, mint ahogy itt szokás :D

31/F



#ismerkedés #piercing #tetoválás #noribik #szeretemAsushitDEennekNINSCközesemmihez
2020. aug. 23. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, így leírás alapján, helyes lehetsz. Olyan, pont az esetem, tipus. Mert nekem az ilyen tipikus, vadabb külsejű férfiak jönnek be. Szolidnak, szolíd vagyok, de rocker, nem rib.s... Ilyesmi lányok nem jönnének be, akik kicsit különcebbek?...


A negatív kommenteket elkerülve (mert úgyis betalál valaki), nem ismerkedési céllal írtam le ezeket a sorokat. :)

2020. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, jó volt olvasni, hogy kép nélkül, leírás alapján akár szimpi is lehetek. :)

Persze, ha valaki szolid és rocker v metálos az előny, mivel én is az vagyok. Igaz mostanában rákaptam az alterre.

Itt könnyen belekötnek az emberbe, bármit ír :)

2020. aug. 23. 19:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!