Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változtassam meg a külsőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassam meg a külsőm? Vagy akár még szerencsém is lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Utóbbi néhány hétben megpróbáltam ismerkedni, rájöttem, hogy akit én keresek, és akiknek bejövök, nagyon eltérőek.

Rólam tudni kell, hogy kicsit extrémebben nézek ki az átlagnál. Nincs hajam (szeretnék varkocsot, de kopaszodom, így bili frizura helyett ez jobb), nagyobb szakállam van, elég sok tetoválásom, piercingem stb. Öltözködésem teljesen adhoc jellegű, a metálzenekaros vagy vicces (pl minionos) pólótól kezdve az elegánsabb öltözékig bármit felveszek, attól függ milyen hangulatom van és hova megyek épp. A humorom és őszinteségem is sokakat felháborító elemeket tartalmazhat.

Ezek miatt, a hozzám hasonló, extrémebb, kicsit őrültebb, szabadosabb (pl ribi) lányok szoktak megtalálni. Én szolidabb, visszahúzódóbb nőre vágyom.

Most az alkatról direkt nem ejtek szót, mert nekem is bejönnek husisabb és vékonyabb lányok is és én is keltettem már fel a érdeklődést alkattól függetlenül.

Szóval, magamat nyilván nem tudom és nem is akarom feladni, mert ha még ha szar is a stílusom, legalább a sajátom. Hajlandó lennék lassabban adagolni magamat, illetve lennék némi változtatást eszközölni a külsőmön. Kivéve a szakáll teljes elhagyását. Az már 16 éve megvan, mondhatni hozzám nőtt.

Na gyerünk, váltsátok meg a világot a kommentekben, mint ahogy itt szokás :D

31/F



#ismerkedés #piercing #tetoválás #noribik #szeretemAsushitDEennekNINSCközesemmihez
2020. aug. 23. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A visszahúzódó lányok tartanak az extravagáns külsejű emberektől. Teljesen más életmódot, személyiséget társítanak hozzájuk, mint amilyen az övék vagy csak egyszerűen azt gondolják, te is hasonló stílusú nőket részesítesz előnyben. Ebből kifolyólag egy lehetőség lenne a stílusod finomhangolása (pl. piercingeket kiszedetni), de szembe menni magaddal nem jó ötlet, a stílus maga az ember.
2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az ilyen külső is tud vonzó lenni, ha az öltözékkel nem dobsz rá. Tehát ok a kopasz fej szakállal (főleg ha ilyen Ragnaros) a tetkó már ott van, a piercinghez gondold át, mennyire ragaszkodsz. De ha mindez nem egy rocker stílussal, hanem farmer, póló, desert boots, napszemüveg stb akkor létezik ennek a stílusnak egy megszelidített fajtája is, ami bejövős lehet sok nőnek, már akit nem riasztanak el a tetkók.


Amúgy csak egy kósza gondolat, ha te ilyen marcona külső ellenére más értékeket képviselsz, honnan tudod hogy a vad külsejű lányok között nem találnál normálisra? Ők sem mind ribik a vad stílus ellenére sem....

2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Varkocs :D Erről az jut eszembe, hogy láttam egy 60+-os motoros bandát és egy kivételével az összes figurának nagy szakáll nagy haj volt köztük egy figura, aki a patkóból növesztett 2 centis rétegből csinált magának varkocsot fenn, mint a holdfény, de hát ha a többieknek hosszú haja van, neki ez az opció jutott. Röhögtem és azóta is eszembe jut ez mindig :D
2020. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a jó válaszokat!

1: Pontosan, ez a bajom :)

2: Köszi a cipő tippet, ilyet veszek, ez bejön. Na az ilyen tanácsok miatt írtam ki a kérdést :) Persze, tudom, hogy nem mind ribik, a felsorolásomnál a reláció és/vagy is lehet :) de azért inkább azok találnak be, nekem meg ők nem pálya. Biztos találnék normálisra is, de akkor ott már lehetnek más elvárások is. Új dolgokra amiket én nem akarok, vagy egyre jobban kitolódni még jobban ebbe az irányba.

3: Ami nem megy azt nem kell erőltetni :D Ezeken énis mindig röhögök.

2020. aug. 23. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, néhány tipp, ha a pénztárcád engedi: Levi's farmer, bootcut. Vagy 501. Desert boots. Sima, egyszínű pólók, esetleg kevés mintával, felirattal. Télre hosszú ujjúban is. (Hidd el a tetkó elég minta rajtad). Ha a bőrdzsekit szereted, akkor ne szegecses rocker fazont válassz, hanem egyszerűbbet. Vagy a téli hidegbe lehet valami szép fekete dzseki, de ne bomber dzseki mert az kopasz fejjel skinheades. Tartózkodj a szélsőségektől. Egy vastag, jó minőségű kötött pulcsi is jól mutatna, tört fehér vagy szürke vagy tudom is én. Ne félj a világosabb színektől sem, főleg pulcsiban. Abban nyomasztó tud lenni a sötét.
2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jut eszembe Ragnarról, az én szakállam sötétebb és nagyobb. De a fejtetkótól eltekintettem (még), akkor már tényleg nagyon kinéznének :) Pedig bejönne.

Igen, próbálok kevésbé színesen öltözni emiatt.

Áhh, bombert szerintem sem.. :) egyetem alatt a 8-ban laktam egy ideig, egyszer mikor kötöttem be a fűzöm elszakadt és a világoskék tornacipő fűzőt raktam be, ami tényleg elég fehéres volt. hát 4en akartak megölni míg eljutottam egy boltba egy sima fűzőért.. :)

Köszi az ötleteket!

2020. aug. 23. 16:40
 7/12 Lachesys ***** válasza:

Egy ilyen skandináv macsó stílust tudok elképzelni:D bordzseki, sima pólók vagy ing ha elegánsabb farmerrel... Amúgy én meg pont az ellenkezojetol szenvedek ennek, orvosira jártam és most lettem rezidens, és ugye a kórházban nincs divatolas, meg nem ez a legfontosabb, de így én meg már alig tudom kielni magam, mert akkor vagy a boltba is gothmetal boszorkányként megyek vagy hagyom a francba az egészet, és max heti 1-2x amikor aktual találkozom valakikkel oltozom fel "onmagamkent"... Jó persze tudtam hogy a kórházban úgyis scrubban kell lenni de már szinte ruhát venni se látom értelmét mert hová veszem fel XD

És nekem meg pont mindig az extrémebb külső jött be, csak én folyamatosan olyan közegben mozogtam ahol ez nem igazán gyakori/megengedett.

2020. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7: Az nekem is bejön, az ilyen skandináv stílus.. de ahhoz kéne fejtetkó vagy haj :) Mármint,ha vikinges a stílus. Meg olyan alkat is kellene. Nem azt mondom, már kezd alakulni az utóbbi hónapok edzései miatt, de még van mit dolgozni rajta bőven :)

Fura, hogy ezt írod, mert eddig szinte az összes exem extrémebb eü dolgozó volt. Mondjuk orvosként más gondolom az elvárás, mint ápolóként vagy eü.pol.szakértőként.

2020. aug. 23. 16:49
 9/12 Lachesys ***** válasza:

Hát edzeni kell :D valahol mindenki elkezdi. Ja egy varkocs az jó lenne ehhez a stílushoz de szerintem nem letszukseglet, anélkül is működhet.


Jah hát igen ápolók között elég gyakori, csak férfi ápolók leginkább intenziven vannak vagy a mentoknel. Az orvosokon meg tetkot is fenyevente latni. A mentősök talán kivételek.

2020. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te tudod mit adnál fel,vagy mit nem.

Azért egy misére járó csajnál nem biztos,hogy sikered lenne!

Szval akármi is vagy,valamit közvetítesz ezzel a külsővel.Ami nem biztos,hogy megállja a helyét.Viszont ezt honnan tudhatná egy nő,vagy bárki?

Egy zord külső mögött lehet egy érzékeny lélek akár.

Csakhogy ismerkedésnél az első benyomás a döntő.Azaz el kéne jutni odáig,hogy a kiszemelted mondjuk megismerjen.

De nem fog,mert már elve nem kapod meg a lehetőséget azoktól,akik visszafogottabbak,vagy szolídabbak,és nem szeretnének a külsődhöz kapcsolt vélt életviteledben osztozni.


Ezért van az,hogy rendre ribis nők környékeznek meg.

Persze nem állítom,hogy lehetetlen lenne,csak nyilván egy csomó nő esik ki a szórásból.

2020. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!