Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Beszélgessünk, gyűljünk itt össze.

Figyelt kérdés

Én már másfél éve. Nagyon várom, hogy jöjjön valaki az életembe aki megfog, de egyenlőre nem érkezett meg..

Ti mióta vagytok egyedül? Szeretnétek már kapcsolatban lenni vagy csak nyitottak vagytok és nem számít, ha nem jön még?


2020. jún. 30. 21:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
December 9 óta.2 évig voltunk együtt. Előtte tőbb mint 4 évig voltam szingli szóval nem sok reményt füzök hozzá hogy lesz valakim. 31f
2020. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
91%

4 hónapja lassan

19L

2020. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Noren1989 ***** válasza:
Kb ma napra pontosan 1éve. Előtte majd 3évig voltam kapcsolatban. A szakítàs óta ismerkedem, de valahogy nem érzem azt, hogy bàrkivel meg tudnék lenni rövidebb-hosszabb tàvon. Nem tekintem magam pàrkapcsolatra alkalmasnak.
2020. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nincsenek barátaim, ezért baromira örültem, amikor lett végre egy élettársam, és reménykedtem benne, hogy le lett tudva a probléma végre-valahára. De nem, év elején szakítottunk. Azóta vadászom a következőt a Tinderen, de most már tudatosabban megnézem, hogy ki jöhet szóba, részben ebből kifolyólag még nem jött még olyan, akire első látásra azt mondtam, hogy ebből tutira lesz valami. Meg olyan is van, aki szimpatikus, és már régebb óta leveleztünk, viszont randira még nem hívott el, pedig nem lakunk olyan messze egymástól.

24/L

2020. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

"És, akik régóta vagytok egyedül, mit tesztek amikor elkap ez a szörnyű magány?

Mivel, milyen gondolatokkal vidítsam fel magam? :/"

24-es vagyok (6 év). Nálam az a leghatékonyabb, ha a kapcsolatok negatívumaira gondolok. Akár az olyan velejárókra, amik csak számomra negatívak, akár azokra a kapcsolatokra a környezetemben, amelyek egyértelműen, a benne lévők szerint is rosszak, hogy azokban mik vannak (bántalmazás valamilyen formája, megcsalás, nők házicseléddé válása, alkohol, egyéb függőségek stb.). Ilyenkor egy kicsit jobb, legalább ezekből is kimaradok, nem csak a jóból...

2020. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Én valahogy a sorsra próbálom bízni magam. Hogyha ugy kell lennie akkor úgyis jön csak legyek türelmes.
2020. júl. 4. 18:33
 37/50 anonim ***** válasza:
1,5 éve 28f
2020. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is "hiszek" a sorsban, az olyan egymásra találásokból, amikre egyébként nem lett volna esély, látom, hogy működik... De azt is érzem mélyen legbelül, hogy nekem az egyedüllét a sorsom. Olyan elképzelhetetlen, hogy máshogy legyen. Velem sosem történnek szerencsés véletlenek, amik összehoznának azzal, akivel "kell", teljesen váratlanul. Mindig csak mással. Nálam inkább az a jellemző, hogy pont pár percen múlik, hogy lemaradok róla, elkerüljük egymást stb., amolyan murphysen...
2020. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudok rá konkrét választ adni, mert attól függ, honnan nézzük. Tinikoromban idealistán álltam hozzá, a tökéletes lányt kerestem volna a tökéletes párkapcsolatra, aminek az lett az eredménye, hogy nem lett senkim.


Utána lejjebb adtam az igényemet, ami alatt nem azt kell érteni, hogy olyanokkal jöttem volna össze, akiket ne tartanék vonzónak. Nálam soha nem ez volt a szűk keresztmetszet. Van egyfajta látnoki képességem. Nem spirituális, inkább intuitív, racionális értelemben.


Olyanokkal jöttem össze, akiknél régen azért nem próbálkoztam volna, mert 90%-os pontossággal tudtam, hogy mi lenne a kapcsolat eredménye.


Mindig tisztelettel bántam mindenkivel, viszont bántotta az erkölcsi érzékemet, hogy belemegyek olyan kapcsolatokba, amikről tudom, hogy nem lesz jövője. Viszont nagyon hiányzott már, hogy legyen valakim. Ha csak rövid időre is.


Erről pszichológuson kívül nem tudtam kivel beszélni.


Úgyhogy jelenleg ott tartok, hogy továbbra is nyitott vagyok, de már egyre kevésbé hiszek benne, hogy valaha lenne nekem is igazi társam. Ugyanakkor mivel férfi vagyok, számomra a legnehezebb összehozni egy barátság extrákkal kapcsolatot (amit nőknek pedig a legkönnyebb). Úgyhogy 3 lehetséges variáció van.


A. Eljön az igazi (aminek kisebb az esélye, mint a lottó ötösnek).

B. Továbbra is belemegyek hazugságon alapuló kapcsolatba, amiről tudom, hogy nincs jövője, csak hogy legyen társam.

C. Kizárólag barátság extrákkal kapcsolat, ahol leszűkítjük a lehetséges feltételek számát kizárólag a testi vonzalomra, így nem kell sem megfeleltetnem a másikat a saját komplex személyiségemnek, sem saját magammal meghasonulnom.


De mivel a B-re van a legtöbb esélyem, mint eddig is, szemen köpni meg nem akarom magam, így marad a magány. Amit nem bírok, így mindig bele megyek olyan kapcsolatokba, amikben folyamatosan sérülök.

2020. júl. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor mivel férfi vagyok, számomra a legnehezebb összehozni egy barátság extrákkal kapcsolatot (amit nőknek pedig a legkönnyebb)."


Ezt sosem fogom feldolgozni, hogy mit gondoltok amikor leírjátok.

Pontosan ugyanannyi férfi van barátság extrákkal, mint nő. Számra pontosan ugyanannyi, máshogy nem is lehetne. Józan paraszti ésszel kéne gondolkozni.

Mivel ugyanannyi férfi van barátság extrákkal kapcsolatban, mint nő így az esélyük erre pontosan ugyanannyi. Érted amit mondok? Nem lehet egy nő egyedül barátság extrákkal kapcsolatban, ahhoz kell egy férfi is.


Ezt a badarságot leszámítva, köszönöm szépen a válaszod és mindenkiét, mindenkinek megy a zöld természetesen. :)

2020. júl. 5. 14:53
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!