Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Beszélgessünk, gyűljünk itt össze.

Figyelt kérdés

Én már másfél éve. Nagyon várom, hogy jöjjön valaki az életembe aki megfog, de egyenlőre nem érkezett meg..

Ti mióta vagytok egyedül? Szeretnétek már kapcsolatban lenni vagy csak nyitottak vagytok és nem számít, ha nem jön még?


2020. jún. 30. 21:40
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

13. válaszoló

"Ezzel vannak elfoglalva gondolatban 24 órából 12 órát.



Ezen ábrándoznak álmodoznak a legtöbben akik egyedülállóak, összerakják összeállítanak egy tökéletes gépezetet és remélik egyszer feltűnik..


Hogy jajj istenem mikor fogok találni valakit? Hol? Nem kellek ennek meg annak a nőnek meg férfinak sem...még is mit tudok még csinálni? Jajj már elegem van. Ez csak szexelni akar... Az túl szerencsétlen..jajj jajj jajj"


Annyira leírtad ami néha végig fut nekem is az agyamon. Képes vagyok szóról szóra ezekre gondolni, ami szörnyű hozzáállás.



20. válaszoló!

"Őszintén szólva nem tudom, hogyan lehet ebből kilépni"

Na ez is hatalmas baj szerintem. Az ember, ahogy telnek az évek már teljesen elhiteti magával, hogy ezért vagy azért ez már sose fog működni és bele is ragad ebbe a gondolkozásba. Ilyenkor érdemes kilépni a komfortozónából és teljesen megváltoztatni a hozzáállást.


Mindenki válaszát felpontozom, természetesen :)

2020. jún. 30. 23:36
 22/50 anonim ***** válasza:
83%
Kb. 4 éve váltam el, azóta nem volt semmi, még egy csók se. Úgy érzem, hogy már csak egy kutyának kellenék, de ki tudja, lehet, hogy már annak se. :) 41F
2020. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
73%

1 éve, tavaly váltam el. Jól érzem magam a bőrömben, nyitott vagyok, élem az életem, nem görcsölök rá a társkeresésre.


33N

2020. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
71%
Több mint 6 éve. Sokszor elég rosszul viselem, de alapvetően mégis van bennem egy olyan érzés, hogy tulajdonképpen ez így van rendben. Szétnézek magam körül: rajtam kívül mindenki megtalálta a neki valót, de ők meg is érdemlik, alkalmasak rá. Vonzó, értelmes, értékes, szerethető emberek, úgy egyben vannak... Én nem, szét vagyok csúszva, rosszul sikerültem, egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok, és ez nem önértékelési zavar vagy önbizalomhiány, hanem egyszerűen tény.
2020. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
#21: Igen, változtatni kellene, de hogyan? Próbáltam barátokat szerezni, de mindig ott kötöttem ki, hogy csak én próbáltam fenntartani a kapcsolatokat, így inkább letettem erről is. A párkapcsolati próbálkozások megint csak kudarcba fulladtak, és bevallom, most már nem is tudom, hogyan tudnék bárkinek is elszámolni a múltammal, és szégyellem is magam minden miatt. Hazudni senkinek sem akarok, ha meg igazat mondok, akkor félek, hogy nem fogadnának el. Így végképp nem tudom, merre tovább. A 20-as voltam.
2020. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 VincentLaw ***** válasza:
100%

Nálam most szeptemberben lesz 4 éve, hogy egyedül vagyok. Viszont a hosszú időnak az a hátránya, hogy egy idő után már tényleg hozzászokik az egészhez.


Azzal a kijelentéssel mondjuk vitatkoznék, hogy aki szingli, az azért szingli, mert az akar lenni. Én pl szeretnék kapcsolatot, de az elmúlt időszakban már konkrétan értelmes beszélgetésekig is alig lehetett eljutni, nem hogy találkozni és esetleg abból kialakuljon valami.

2020. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
96%

Fél éve vagyok egyedülálló, bár még hivatalosan nem váltam el. Lelkileg viszont sokkal többnek érzem, így várom már, hogy új kapcsolatom legyen, bár eddig semmi jelentőset nem találtam. Remélem nem kell túl sokáig várnom.

30N

2020. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
93%

Három csodálatos, nyugodt, harmonikus éve vagyok egyedül, és remélem, ez már így is marad. Nincsen olyan fokú nemi késztetésem, ami arra kényszerítene, hogy mindenképpen társat kellene kerítenem. Közel 20 éve rendszeresen sportolok, értelmes munkám, lakásom, stb-m van, szóval akadna, de köszönöm szépen, nem kérem. Alkalmi kalandjaim vannak, ennyi elég is. Jó nekem így. :)

F49

2020. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

És, akik régóta vagytok egyedül, mit tesztek amikor elkap ez a szörnyű magány?

Mivel, milyen gondolatokkal vidítsam fel magam? :/

2020. júl. 3. 22:42
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok. Amikor szörnyen érzem magam, akkor tudatosan azokat a dolgokat csinálom, amikben elmerülhetek, örömet okoznak, elterelik az önsajnáltató gondolataim. Persze nem 100%-os megoldás, de a kritikus időkben segít.
2020. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!