Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szinglik? Beszélgessünk, gyűljünk itt össze.

Figyelt kérdés

Én már másfél éve. Nagyon várom, hogy jöjjön valaki az életembe aki megfog, de egyenlőre nem érkezett meg..

Ti mióta vagytok egyedül? Szeretnétek már kapcsolatban lenni vagy csak nyitottak vagytok és nem számít, ha nem jön még?


2020. jún. 30. 21:40
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

10es ebben van valami.

Ha nagyon nagyon ketsegbeesett lennék lehetne kapcsolatom. De még várok hátha jon aki tényleg megmozgat.


Egy darabig nekem is tökéletes volt egyedül, mostanában rosszabb picit.

2020. jún. 30. 21:57
 12/50 anonim ***** válasza:
87%
Volt már néhány kapcsolatom, de az utóbbi pár évben semmi, egyedül töltöttem. Mostanában nyitottabb vagyok, mert vágyom rá, de aktívan nem keresek párt. Ha lesz olyan férfi, akivel kölcsönös szimpátia kialakul, akkor nem fogok elzárkózni.
2020. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok.


Igen, nézd csak meg az embereket.


Fogalmazzunk úgy, hogy egyedülállóak. A legtöbben ezen a téren kétségbe vannak esve. Ezzel vannak elfoglalva gondolatban 24 órából 12 órát.


Ezen ábrándoznak álmodoznak a legtöbben akik egyedülállóak, összerakják összeállítanak egy tökéletes gépezetet és remélik egyszer feltűnik..


Hogy jajj istenem mikor fogok találni valakit? Hol? Nem kellek ennek meg annak a nőnek meg férfinak sem...még is mit tudok még csinálni? Jajj már elegem van. Ez csak szexelni akar... Az túl szerencsétlen..jajj jajj jajj

Vagy akiknek már a tökük tele van , a facc kivan már...úgy néz ki sosem fog összejönni semmi....


Szóval egyáltalán nem mindegy, hogy miért van egyedül az ember.

2020. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégóta de már lemondtam a társkeresésről mint tevékenység. Hagyom h az élet meglepjen. Jól vagyok egyedül, egész vagyok és olyat várok magam mellé aki miatt mégjobban vagyok. Eddig főleg lehúztak, énmeg egyedül hiába törekszem az egészséges kapcsolatra.

27F

2020. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

7 éve.


Mert a személyiségem elviselhetetlen mások számára. És elég szerények az életkörülményeim.

2020. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 30 éve.
2020. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
96%

Csak alkalmiak vannak. Nem szeretnék együttlakni senkivel, de egy komolyabb kapcsolat jöhetne már.


44/N

2020. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
22 éve
2020. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
38F vagyok, még sosem volt kapcsolatom, de szeretnék.
2020. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
36 éve, nem szingliségnek nevezném, próbálkoztam néhányszor, nem túl sok sikerrel. Mindig is visszahúzódó voltam, szégyelltem, hogy pl. nincsenek barátaim, nem járok szórakozni, mert nincs kivel, és valahol a lelkem mélyén mindig is éreztem, hogy bajok vannak velem. Egy bizonyos szinten túl nagyon ritkán mertem engedni bárkit is, mert féltem, hogy mi lesz, ha megismernek, ami persze öngerjesztő folyamattá vált. Gyerekkoromban nagyon kisiklott valami, és a másoktól való lemaradásomat a mai napig sem tudtam behozni (főleg szociális téren). A vágy, a kétségbeesés és a szorongás furcsa keverékét érzem, ha a párkapcsolatra gondolok, most már egyre inkább azt érzem, hogy kifutottam az időből, és frusztrál, hogy elszaladt a fiatalságom, és hogy miközben mások barátokkal, illetve a párjukkal töltötték az idejüket, én tök egyedül. Őszintén szólva nem tudom, hogyan lehet ebből kilépni, az idő múlásával egyre inkább félek kinyílni.
2020. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!