Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező talán azért hozzák őket fel, mert a nők őket hozzák fel jópasiként nagyszámban. Sose értettem ezt a szintű analfabetizmust, hogy olvastok kb. egy weboldalt az internet világában és előadjátok a nagy csodálkozást.


#31 Én is válaszolok neked, nehogy már tort üljön a tahóság és erre lehessél büszke.


Sportpéldával: a hozzád hasonlóknak fociban csak Rondaldo és Messi, vizilabdában csak szép emlékű Benedek és Kásás jó játékos.


Miközben az ő extraklasszisuk mellett még rengeteg jó játékos van. Akik csak hozzájuk képest nem jók, de az átlagból igen magasan kiemelkednek.

Aki ezt nem ismeri el és fel az egy fellengzős, elitista, ostoba, sznob tahó.


Ezt akkor ültesd át a női nemre, és rögtön kiderül, hogy nem igénytelenek a férfiak.


Mondjuk ehhez önkritikával kéne rendelkezned ugyebár.

2020. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!