Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem Ryan Gosling konkrétan visszataszító, sosem értettem miért jön be ennyi nőnek. Bratt Pitt jó színész, de sose voltam oda érte. Jason Momoát vagy Tom Hardyt bezzeg nem hozzák fel :D
2020. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
87%
Én sem értem, az itteni incelek valamiért nagyon rájuk vannak gerjedve. A való életben még egyetlen nőt sem hallottam róluk áradozni.
2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Brad Pitt nekem nagyon szerepfüggő. Voltak filmjei amikben kifejezetten jól nézett ki, a többiben meg inkább taszító. Ryan Gosling nekem is a "hogy jöhet be bárkinek is?" kategória. Soha nem vonzottak az ilyen tipikus jujj de menő jujj de jóképű pasik, a különlegességet szeretem.
2020. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan ez jutott eszembe az imént. :D

Ryan Gosling engem mindig inkább taszított, Brad Pitt nálam is szerepfüggő, de sose jött be különösebben. Lassan petíciót indítok, hogy innentől kezdve a fiatal Johnny Deppet hozzuk fel példának, és akkor én is rendesen át tudom érezni a kérdést. :D

2020. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
84%
Nekem speciel bejön Ryan Gosling, de inkább a szerepek miatt, amiket kap, mindig ő az érzékeny romantikus jófiú srác :) Amúgy nekem meg pl Depp nem gyerebe egyáltalán. Momoa és Hardy viszont annál inkább :D Nem is értem én sem, miért nem Momoa az első számú célpontja az incel közösségnek, amikor ő aztán tényleg az archetípusa annak a férfinak, akiről beszélni szoktak, mint az összes nő által elvárt "alap" (ellentétben mondjuk Goslinggal, aki még csak nem is különösebben kigyúrt).
2020. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
6%

Halgassatok mert tudjuk az igassagot!

Ossze is pislantanatok magatokat ha Rayen Coslinc vagy ki ratok nezne eloben...vagy a Brad pitt...-Az incelek fő vezérigazgatója voltam!

2020. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
83%
Ízlések és pofonok. Nekem Gosling egyáltalán nem tetszik,igazán jellegtelen. Brad Pitt nem volt rossz pasi fiatalon, de nekem nem egy nagy szám. Mostanában Jason Momoa a divat, nekem ő sem tetszik. Sőt, valamiért taszít is. Ennyit erről. Mindenkinek nem lehet megfelelni.
2020. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez valamiért ilyen közhely lett, ha példálózni kell a "jópasival", akkor azok is ezeket a neveket hozzák fel, akik egyébként nem tartják különösebben jó csávónak ezt a két színészt. Csak mert feltételezik, hogy ők a jópasi archetípusai.


Ez kb. olyan, mint mikor a "jónő" megszemélyesítőjének valamelyik csalánszopkodó szájú, póthajas macát (kelemen anna meg bódi syyyylvy) tartják.

2020. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
86%
Ooh Tom Hardy, kérdést olvasva nekem is ő jutott eszembe 😀 kedvencem is 😎
2020. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából egyikük sem jön be, de pl. a kolléganőim közül én vagyok az egyetlen (a 6-ból), akinek nem jön be Pitt. Goslingról még nem esett szó.

Nem vagyunk egyformák.

Akár a fiatalabb Johnny Depp, akár Chris Hemsworth nem lenne egy túl rossz konstrukció, ha példának kéne felhozni. :))

2020. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!