Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%

"Gyomorforgató, érdekből eltűrt aktusok. Ezt jelenti. Te meg pontosan erre buzdítod a nőket."


Ácsi! Erre a nők buzdítják saját magukat. Már amelyik. Gondolom nem akarod letagatni annak tényét, hogy vannak nők, akik kisebb-nagyobb anyagi javakért (lakhatás, két fizetés egy helyett) vagy éppen gyerekért (mert az adott férfiban minden megvan, ami a gyerek felneveléséhez szükséges) képesek összeállni olyan férfiakkal, akik NEM vonzzák, de NEM IS taszítják őket. Tehát semlegesek a számukra külsőre.


"de miért lenne jobb bárkinek is egy ilyen kapcsolat, mint az egyedüllét?"


Pont, hogy senkinek. Éppen ti tanácsoljátok ezt az inceleknek, amikor olyasmiket írtok, hogy


1. Add lejjebb az igényt, ne csak az instamodellek után kajtass - egyáltalán honnan tudja a válaszoló, hogy kik jönnek be a kérdezőnek?


2. Szedd össze magad, fogyj le, legyél igényes, sportolj, stb. - Úgyszintén! Honnan tudja a válaszoló, hogy a kérdező hogy néz ki? Én sportos külsővel sem találok nőt, mert a fejem nem fogja meg őket.


3. Építs karriert, egzisztenciát, stb. - Ezzel gyakorlatilag arra buzdítják őket, hogy vagyonnal próbáljanak csajozni.


4. Udvarlás, kedvesség, közös hobbi, stb. - Ezzel alakoskodásra és manipulációra buzdítjátok őket, hogy másnak mutassák magukat annak érdekében, hogy így majd talán szimpatikusabbak lesznek a nőnek.


Tényleg nem érted, hogy nem az incelek az ellenségeitek? Van egy radikális ága, mint minden mozgalomnak, de az incelek csak kimondták a létező és egyre növekvő problémát, amivel kezdeni kell VALAMIT. Ők sem tudják, hogy mit. VALAMIT. Ezért mondták ki, hogy baj van, nem jó irányba tart a világ és ebből még nagyobb baj lesz (lásd: radikális ága).


Ugyanúgy a NORMÁLIS feministák sem ellenség, nagyon jó, hogy a nők is szabadok és nincsenek elnyomva. Ott is a radikális ágakkal van a probléma, az ultrákkal, akik túltolják és a férfikizsákmányoló Szex és New Yorkos életformát tartják a női életforma csúcsának.


Jó lenne már, ha a két nem ahelyett, hogy önérzetesen egymásnak esik, inkább a megoldásokra koncentrálna. Higgadtan, normálisan, nem egymást támadva. A beszólogató fröcsögőket (bármelyik oldalon) ignorálva és tovább lépve.

2020. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
97%
41 Te nem erted, hogy mukodik a vonzalom. Nem csak onmagaban a helyes pofira es a jo teste nedvesedunk.
2020. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
25%

31-es


"30 Ugye? Itt reklámozza az igénytelenséget és még pozitívumnak is tartja, beszarás :D"


Nektek ez úgymond igénytelenség. Hogy bár egy férfi mondjuk a 165 és 175 centi testmagasságú lányokat tartja a legvonzóbbaknak, de probléma nélkül tud csodálatosnak látni egy 155 centis lányt is, ha a sors egymáshoz sodorja őket az életük során.

Hogy bár a barnahajú lányok az esetei, de egy szőke lányba lesz szerelmes.

És hogy akit vonzó lánynak tart, azt vállig érő, és derékig érő hajjal is vonzónak fogja tartani, amikor elsétál mellette.


A nőkre nagyon jellemző, amit itt is többen prezentálnak, hogy olyan szintű a válogatósság (ami nem az igényesség szinonimája!), hogy még _ugyanaz a férfi_ is tud "nem jó pasi", illetve "jó pasi" lenni, aszerint, hogy hol, melyik szerepében látja épp.

Ha mi egy női arcot szépnek ítélünk meg, akkor annak tartjuk még szemüveggel és frufruval is. Emögé látunk, az ember alapvetően magát.


Nektek, ha csak máshogy van vágva egy férfi haja, és úgy látjátok először, simán elkönyvelitek "nem helyesnek", ugyanazt(!) a személyt, akit máshogy fésülve már "vonzónak" kategorizáltok be. Ez a szó legvalódibb értelmében vett felszínesség. Ne legyél rá büszke.

Ez az, ami aknamezőt állít minden férfi elé, aki közeledne egy nő irányába.


U.i.:

Bár nekem is pont ma tűnt fel, hogy Ryan Gosling mennyire elcsépelt közhellyé vált az ilyen példákban, de hozzáteszem, ugyanez megvan a másik oldalról a könyéken kifolyó palvinbarbizással.

Ti, nők, akik egymást akarjátok túlöltözni, és ezért gyűlölitek egymás társaságát, nem a féefiaknak, hanem a többi nőnek sminkeltek, öltöztök, ezt a nőt tartjátok az elérhetetlen vetélytársnak.

Férfiak közül nem sokak szívét dobogtatja meg.


Bónusz: Itt többen(!) is Momoát írták, mint meh, Bradt Bitt, meh, Ryan Gosling, meh Johny Depp, na de Momoa, na, ő igen!

Nem ismerem, nem tudom, milyen ember ő személy szerint. De amíg ilyen ősember megjelenésű férfiak okoznak nedves álmokat, ne írjon ki senki itt több kérdést, hogy minden férfi szemét, aki megcsalja és hazudik neki. Nem hazudtoltok rá a sztereotípiákra.


Chris Hemsworth úgy izmos és sármos férfi, hibátlan arcvonásokkal, hogy közben nem széttetovált hegyomlás, hobo fizimiskával.

2020. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
37%
Momoa nekem például azóta vonzó, amióta láttam egy videóban jótékony célból (!!! :-)) megborotválkozni. Teljesen elámultam, milyen szabályos arca van. Bocsi, de nekem az ő arcberendezése hibátlanabb, mint Chris Hemsworth-é (aki jóképű, jóképű, de nekem a mélyen ülő apró disznószemek sosem jöttek be, még akkor sem, ha ennyire kékek).
2020. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
54%

#43: tessék:


[link]


Ilyen volt Momoa szőr nélkül. Szerintem sokkal dögösebb arca van, mint Chris Hemsworth-nek, már ha ezen a szinten lehet rangsorolni.

2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
38%
Huhh, itt még nagyon kiszfiú :D mármint amúgy igazad van, látom, amiről beszélsz, tényleg olyan az arca, mintha rajzolták volna, csak itt meg olyan kisgyerek ábrázata van. De ez már valszeg csak az én hülyeségem, mert már "öreg" vagyok (32), és inkább azok a pasik jönnek be, akik érettebbnek néznek ki, van rajtuk 1-2 ránc szem körül, meg ilyesmi :D szóval így a 40 körüli feje nekem jobban tetszik.
2020. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
23%

Megborotválkozott jótékonyságból. Bizonyára nagyon megerőltető volt. A PR a színészeknél megy. Aki pedig eleve úgy áll hozzá, annál működik.


Ez is jellemző. Ugyanaz a vicc elmesélve egy nem előnyös arckarakterű sráctól fáradt, "menj már"-t, egy szépfiútól zavarodott, vihogó nevetést kap.

2020. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
62%

#47: felhívnám a figyelmedet arra az apróságra, hogy nem modellről beszélünk, hanem színészről. Na most, ahhoz, hogy valakit a sok jelentkező közül kiválasszanak az adott szerepre, messze nem elég kinézetben hozni a figurát. Ahhoz valami olyat kell a meghallgatáson produkálni, ami meggyőzi a producert / rendezőt / kortárs könyv adaptáció esetén az eredeti mű szerzőjét, hogy ő lesz az igazi, aki megtestesíti azt a szereplőt, úgy, hogy a nézők is elhiszik majd neki.

Másik példa: Elijah Wood például hiába volt kinézetre tökéletesen alkalmas Zsákos Frodó szerepére, neki is be kellett bizonyítania, hogy képes hozni az adott figurát, hogy át tud lényegülni, hogy "érzi" a szerepet.

Szóval Momoa messze több, mint csupán egy "szépfiú".

2020. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ahogy bárki másnak a szakmája területén be kell bizonyítani az alkalmasságát.

Ahogy a filmjeiben játszó összes további szereplő válogatáson keresztül jutott oda. És ugyanígy más filmekben is. Steve Buscemitől kezdve Clint Howardon át John Reillyig.

Nincs ebben semmi rendkívüli.

Ezek tőled egy rajongó sorai.

2020. júl. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

#42: Aha, mesélj még miért lett ennyire sikeres a Tinder-hez hasonló jobbra-balra húzogatós társkereső.


Meg miért volt annyi, elmondása szerint komoly kapcsolatot kereső nőnél probléma egy normálisan kitöltött adatlapnál profilkép nélkül, hogy a képküldés után mindig valamit kitalált. Az okosabb nem azonnal, de a sokadik után rá lehetett jönni, hogy kizárásos alapon a külső az, ami nem fogta meg őket.


#43: "Ez az, ami aknamezőt állít minden férfi elé, aki közeledne egy nő irányába."


Nekem pont emiatt épült le az igényességem, mert az egyiknek a szakállam nem tetszett, a másik szerint növesszem még, a harmadik szerint a borosta áll jól, a hajjal ugyanez volt. Akkor az egyik szerint járjak fenék-kiemelős ruhában mert jó a s...em, a másik szerint az b..zis.


És ezzel még önmagában nem is lenne probléma, simán megváltoztatnám, ha érezném, hogy máskülönben vonzódik hozzám a nő, mert részemről ez nem akkora áldozat. De alapból el sem jutsz addig a pontig, mert már ki lettél kosarazva röptében. Egyedül hosszabb, több éves iskolai, egyetemi, munkakapcsolat vagy szomszédság esetén jössz rá, hogy egyszer elbambulsz, belenyírsz a szakálladba, letúrod az egészet, aztán hirtelen vonzóvá válsz az adott nő számára, akivel évekig csak "szia-szia" volt az összes kommunikáció. Vagy fordítva, évekig borotválod, majd hirtelen egy hosszabb betegség miatt 2-3 hétig otthon nem is foglalkozol vele, mész újra dolgozni és 7 kollégád meg 5 irodista csaj szénné olt miatta, de annak az egynek bejössz, aki neked is bejött de évekig rád se nézett.


#48: Messze több, mint egy szépfiú... Aha, persze... Mert Hollywoodban köztudottan úgy mennek a szerepek, mint valami sok körös HR-es interjúztatás... Mesélj még erről is...


A kívülről jövő, ismeretlen embereknél persze, hogy szűrnek, valahogy meg kell szűrni a tóduló tömeget, akik szerepelni akarnak.


De a politika mellett pont a színészet az, ahol a legerősebb az uram-bátyám rendszer, mert még orvosi, ügyvédi, stb. dinasztiákban is több kell, mert nem elég végigseggelni egy egyetemet.


Itt meg sokszor már gyerekkortól abban a milliőben nevelkedsz. És nem kell echte világsztárnak a leszármazottjának lenned, elég ha a mexikói anyád vagy nagynénéd tiszteletbeli családtagként 25 éve főzi a chilisbabot a Universal stúdió alelnökének.


És nem nézem le, mielőtt ez lenne, de azért ne állítsuk már be úgy, mintha Alfred Hitchcock interjúztatná személyesen ezeket a mostani generációs hollywood-i sztárocskákat.


Már a 80-as években hígult fel a szakma, képzelj már el egy Steven Seagalt egy drámai szerepben, ahol egy Oscar-díjasat kell neki sírni. Na látod...

2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!