Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
97%
30 Ugye? Itt reklámozza az igénytelenséget és még pozitívumnak is tartja, beszarás :D
2020. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, dehát ő válogat. Mindig leírja, hogy azért a 185 kilós Bözsike már nem jó neki :D
2020. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
62%
Ki szavazta le az incelek fő vezér igazgatóját ?
2020. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
86%

#25: "legfeljebb csak pirulva lesüti a szemét és éjszaka a vibrátorával majd jól kiélvezkedi magát a gondolatra, de valós félrelépést akkor sem fog megengedni magának."


Mindig a dolgok MIÉRTJE az, ami igazán számít.


A legtöbb ember túlságosan felszínes, nem mer a dolgok mélyére ásni, bele sem mer gondolni 1-1 tett vagy döntés mögött meghúzódó pszichológiai okokba.


Lerendezi annyival, hogy a Géza és a Pista egyformán jó emberek, mert nem egyik sem öl embert. Közben meg lehet, hogy Géza azért nem öl embert, mert fél attól, hogy Isten megbünteti és a pokolra jut. Meg egyébként is hova tudna eltüntetni egy 90 kilós testet. Közben meg folyamatosan azon agyal, hogyan tüntethetné el láb alól a felettesét vagy az anyósát.


Pista meg tegyük fel ölt már embert, mert katona vagy rendőr, de kizárólag mikor az életére törtek, amúgy meg MEG SEM FORDUL A FEJÉBEN, hogy így rendezze le a problémáit.


Engem egész életemben a MIÉRT mozgatott, soha nem értem be azzal, hogy a felszínt kapargassam...


Vannak nők, akik azt mondják, hogy ha egyedül kéne megrohadniuk macskával, akkor se adnák lejjebb az igényt és jönnének össze olyan férfival, akit nem tartanak vonzónak, akkor sem, ha az illető gazdag, kedves, udvarias lenne.


Én férfiként azt mondom, hogy ha egyedül kell megrohadnom, akkor sem fogok olyan nővel összejönni, aki nem tart engem szexuálisan vonzónak. Akkor sem, ha az illető bármilyen tökéletes külsőre és belsőre. Ha nem érez irántam vonzalmat, akkor nekem nem kell. Az sem érdekel, ha én vonzódom hozzá. Egyoldalú, nem érdekel.

2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
13%

#30: Senki nem mondta, hogy nem válogatunk. Csak a férfiaknak általában véve a nők 40-50%-a bejön és sokkal elnézőbbek a külsővel szemben, ha az megváltoztatható.


A nőknek pedig a férfiaknak csak egy nagyon kicsi része jön be és ebbe a kicsi részbe akarják beleszuszakolni az összes tulajdonságlistát, amit elvárnak egy komoly kapcsolathoz.


Aki nem jön rá, hogy hol a hiba, az vagy egyedül öregszik meg, vagy élete végéig phaszkörhintán fog utazni, mert pont ezek a férfiak nem fognak megállapodni, az egyetlen kivétel, ha egyoldalúvá válik a kapcsolat és a nő valamit (például anyagi javak) biztosít a férfi számára, de még akkor is a legtöbben készek bármikor a félrelépésre.


Aki rájön az úgy áll hozzá, mint mikor a keserű szirupot kell lenyelni a gyógyulás érdekében, megnézi, hogy igazából nem is olyan csúnya a Pista meg a Béla meg a Józsi sem, van két fülük, két szemük, stb és hát végső soron van csupa jó tulajdonságuk meg még viccesek is, ha barát(zónás)nak megfeleltek fiatalon, akkor idősebb korban akár még kapcsolat is lehet belőle, egy hosszabb kapcsolatban úgysem a szex a központi kérdés. Szaros pelenkákat sem szeret senki cserélni meg éjjel óránként felkelni a sírásra, mégis ennyi áldozatot bevállal az ember a gyerekért. Akkor mit számít már az a néhány eltűrt aktus, aminek a száma úgyis exponenciálisan csökkenni fog idővel?


Nem várom, hogy bárki felpontozzon, hiszen ezzel lelepleztem a nők legnagyobb élethazugságát, hogy minden nőben benne van a hajlam a prostitúcióra, csak ennek a társadalmilag elfogadott módja az, ha a gyerekvállalásért és a leendő család stabilitásáért prostituálódik, ha meg idegenekkel vagy idős bácsikkal a pénzért csinálja, az olyan, mintha a trambulinról hugyozna a medencébe.

2020. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
#34 Bár több férfi lenne ilyen igényes!
2020. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
97%

"Csak a férfiaknak általában véve a nők 40-50%-a bejön és sokkal elnézőbbek a külsővel szemben, ha az megváltoztatható."

A BME-re nehezebb bejutni, mint a Gábor Dénesre. Melyik a jobb?

"A nőknek pedig a férfiaknak csak egy nagyon kicsi része jön be és ebbe a kicsi részbe akarják beleszuszakolni az összes tulajdonságlistát, amit elvárnak egy komoly kapcsolathoz."

Nem akarjuk. Ha nincs olyan, aki tetszik, akkor maradunk egyedül. Akkor is, ha ez a férfiaknak nem tetszik.

"Aki nem jön rá, hogy hol a hiba, az vagy egyedül öregszik meg, vagy élete végéig phaszkörhintán fog utazni"

Szeretnéd, hogy így legyen, mert ez igazolna téged. De az igazság az, hogy ha egy nő inkább egyedül öregszik meg, mint hogy beadja a derekát valakinek, annak alapos oka van. Személyes példa, hogy édesanyám a válás után teljesen kivirult, utazik, barátnőzik, csinál mindent, ami apám miatt kimaradt az életéből és köszöni szépen, a háta közepére sem kíván férfit. Sem kalandra, sem kapcsolatra. Csak ti hiszitek, hogy a nők megkeserednek nélkületek.

"Aki rájön az úgy áll hozzá, mint mikor a keserű szirupot kell lenyelni a gyógyulás érdekében, megnézi, hogy igazából nem is olyan csúnya a Pista meg a Béla"

"ennyi áldozatot bevállal az ember a gyerekért. Akkor mit számít már az a néhány eltűrt aktus, aminek a száma úgyis exponenciálisan csökkenni fog idővel?"

"minden nőben benne van a hajlam a prostitúcióra, csak ennek a társadalmilag elfogadott módja az, ha a gyerekvállalásért és a leendő család stabilitásáért prostituálódik"

Nem vagy tisztában a prostitúció fogalmával. Gyomorforgató, érdekből eltűrt aktusok. Ezt jelenti. Te meg pontosan erre buzdítod a nőket. Elhiszem, hogy neked tökmindegy, mit érez a nő, csak neked jó legyen, de miért lenne jobb bárkinek is egy ilyen kapcsolat, mint az egyedüllét?

2020. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
70%

Gosling nekem sr tetszett soha. Akkor már Reynolds :D

Pitt meg szerintem már kiöregedett sárm faktorból.

2020. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
64%
Le vagytok maradva lányok! Az ügyeletes szépfiú, bálvány jelenleg Keanu Reeves! Példakép a férfinak, nedvesség a nőknek!
2020. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%

#39

Ezzel 100% egyet értek!!!

(#38)

2020. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!