Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Tarantino mondta volt, hogy ha ő meleg lenne, akkor Elvist dugná meg.


Én azt mondom, ha meleg lennék, Ryan Goslingot dugnám meg.

2020. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
22%

#17: Egyetlen nagyon pici (tényleg nagyon hangyányi) különbség van a kettő között.


Átlag József ha csak nem fizet a rosszlányokon, esélye sem lesz valószínűleg az egész hátralevő életében egy ilyen xy színésznőre hasonlító példányt meghúzni.


Sőt, ha még sutyiban társkeresőzik házas férfiként, akkor is legtöbbször mindig megszívja, mint Al Bundy.


Ellenben Átlag Gizi ha nincs elhízva és nem nagyon igénytelen, akkor elég neki kedvesnek, közvetlennek lenni és szépen mosolyogni, bőven akad élete során nem kevés jelentkező, beleértve a postást, víz/gáz/villanyóraleolvasót, pizzafutárt és sok mást.


Kapcsolatokban meg hullámvölgyek mindig voltak, vannak és lesznek. Az nem mindegy, hogy a férfinak AKTÍVAN tennie kell azért, hogy elmenjen prostizni vagy bepróbálkozzon és megszervezzen titkos randikat.


Eközben a nőnek elég ha PASSZÍVAN enged a kísértésnek, a nyomulásnak.

2020. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, te megint az a nyomorult vagy, sejthettem volna. Ezen a ponton befejeztem a társalgást.
2020. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
19%
#23 fáj az igazság? :D
2020. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
84%
Nem a #23 vagyok, de nőként ezek a "vádak" nem nekünk fájnak :D Viszont nettó hülyeség, nem teljesen mindegy, hogy passzív vagy aktív felek vagyunk az ismerkedésben úgy általában, ha külföldi hírességek szexepiljéről van szó? Sőt, tovább megyek, nem teljesen lényegtelen, hogy az ismerkedés alatt milyen szerepben vagyunk jelen, ha párkapcsolaton belül hűségesek maradunk? Teljesen mindegy, hogy Átlag Gizit hányan környékezik meg, ha ő bizony lerakta a voksát Normál Jóska mellett, akkor udvarolhat neki Tom Hardytól kezdve Momoáig bárki, legfeljebb csak pirulva lesüti a szemét és éjszaka a vibrátorával majd jól kiélvezkedi magát a gondolatra, de valós félrelépést akkor sem fog megengedni magának.
2020. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
59%

21.-nek.


Ha meleg lennék, magamat dugnám meg! :)

2020. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ugyan nem. Még ha igazad is lenne, szerinted érdekel? Tegyük fel, hogy így van, akkor nekem jó, mert nő vagyok, te meg a phasz rossz oldalán állsz, neked szívás az élet. Ez max neked fáj, nekem nem.

De nem ezért fejeztem be, hanem mert tudom, hogy nem vagy normális, és fölösleges veled bármiről is beszélni.

2020. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
3%

"Teljesen mindegy, hogy Átlag Gizit hányan környékezik meg, ha ő bizony lerakta a voksát Normál Jóska mellett, akkor udvarolhat neki Tom Hardytól kezdve Momoáig bárki"


Aha hát persze. :)

2020. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
82%
Vegigolvastam az osszes valaszt, nekem egyetlen egy emlitett ferfi sem jon be, most akkor mi van?😂😁
2020. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
88%
Sosem fogom megérteni, a férfiak miért büszkék arra, hogy nem válogatnak.
2020. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!