Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó pasit hoznak fel példána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó pasit hoznak fel példának miért Ryan Gosling meg Brad Pitt merül fel elsőként? Szerintem nem hű de helyes pasik, jól néznek ki de annyira nem. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Chris Hemsworth és jason Momoa előbb ugrik be. Brad Pitt és Ryan Gosling még csak nem is tetszik. Mármint jó-jó, a maguk stílusában jól néznek ki, csak nekem nem tetszik ez a típus.
2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
28%

Én szoktam főként felhozni itt őket példának.

Azért, mert ismeretek. Így aki beírja, hogy kik ők, mert nem ismerős a nevük, az konkrétan idióta.

2020. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
2%
Na csak kibújt a szög a zsákból. :D Amikor azt mondják a nők, hogy a szépség szubjektív, azt úgy kell értelmezni, hogy van akinek Johnny Depp, van akinek Chris Hemsworth, Ryan Gosling vagy épp Brad Pitt jön be. Szóval, hogy melyik jóképű jön be nekik. :D
2020. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
88%
13: nyilván aki jóképű, az jóképű, elismeri mindenki. Ugye te se fordítod el a fejedet egy fullos nő láttán undorodva? Akkor mi a probléma?
2020. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
77%
Hugh Jackman az ISTEN! :)
2020. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
2%

"Akkor mi a probléma?"


Az a probléma, hogy itt (és máshol is) mindenki azt hajtogatja a társkeresésben sikertelen embereknek, hogy ne aggódj, mindenkinek más tetszik, majd te is tetszeni fogsz valakinek. Holott ha az illető csúnya, akkor nagyon jó eséllyel senkinek nem fog tetszeni.

2020. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
77%
Jaj istenem... a nők 99,9%-a ezeket a pasikat nyilván csak nézi. Azt hiszed mindenkinek ilyen a pasija? Ne vicceljünk már. Akkor most nekünk is lehetne orrot felhúzni, hogy ti meg XY színésznőt tartjátok jó nőnek (nem tudom, kik az ügyeletes jó nők), akkor nektek csak ők tetszenek.
2020. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
71%

Én Corey Taylorra szavazok. Az említettek közül egyik sem, de biztos ez is baj...

Ugyanakkor a környezetemből ha nem is bármelyik férjet/párt, de a többségüket simán elfogadnám, pedig nyilván szó sincs elit körökről, sem homogén csoportról.

2020. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%
"Rájengószling" nevét itt olvastam először.
2020. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
18: hát mit képzelsz te magadról, hogy neked még ezek a félistenek sem elég jók, hol vannak a te igényeid, te nő? :DDDDD
2020. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!