Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy szinte LEHETETLEN megfelelni a mai férfiaknak?

Figyelt kérdés
Komolyan fogalmam sincs, hogy mik az elvárásaik. Nem egy olyanba futottam bele, aki csak szexet akart, mert nem érezte azt, hogy passzolnék hozzá vagy nincs meg az a plusz meg mit tudom én. (3-an mondták ugyanezt) Adok a külsőmre, szépnek mondanak az emberek, van munkám, vannak céljaim, mindenről el lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok az új dolgokra, vannak jó poénjaim stb stb. Nyilván olyan vagyok, mint minden normális ember, de kezdek iszonyú frusztrálttá válni, mert nem vagyok elég jó ahhoz, hogy harmonikus, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatot összehozzak olyan férfival, aki tetszik. Beleőrülök, hogy van a fejükben egy láthatatlan ideál, aminek képtelenség megfelelni. Mostanában a pasik zöme úgy gondolkodik, amit a média sugároz és a filmek, hogy jön a tökéletes nő, meglátja, beleszeret, boldogan élnek, amíg meg nem halnak és kalap kabát. De aztán rájönnek, hogy nem csak napfény és szivárvány az egész és inkább eldobják. Néha azt gondolom, hogy a szociális média, a reklámok, a filmek, a sorozatok és maga a fogyasztói társadalom tette az embereket ilyenné, hogy folyton válogatunk, mindig jön egy még szebb, még jobb, még fiatalabb.
2020. jún. 30. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nem lehetetlen megfelelni, nézz körbe, mindenhol látod a sok párt. Azok válogatnak, akiknek van miből. Tehát nem mondanak hülyeséget azok sem, akik azt mondják hogy nem a saját szinteden keresel. Én ebben nem hiszek, de van benne igazság, mert tetszhetsz ugyan a srácnak, de ha lát olyat aki jobban tetszik, vagy jobban bejön, ráadásul tudja hogy megkaphatja, akkor hozzá fog menni és hagy téged.

Egy másik probléma lehet, ha nem tetszik nekik a stílusod/személyiséged. Ez szerintem még beletartozik abba hogy nem vagy az esete, amit te is írtál.

Igazából akkor tudnák kikerítőbb választ adni ha ismernélek, de így sajnos csak ennyit tudtam.


Kicsit offos, de ha gondolod nyugodtan rámírhatsz, elég sok időm van mostanában, hátha ki tudunk okoskodni valamit.

2020. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet én vagyok fordítva bekötve, de ha valaki nem jön be vagy "alattam lévő kategória" akkor az első 5 perc után azt mondom, hogy oké szia, ennyi volt."


Nem. Csak neked nőként van 50 másik jelölt, akik jöhetnek utána, így élből kukázol mindenkit, ha csak nem jó szögben áll egyetlen szőrszál a szakállán, addig egy férfi megbecsüli a Falusi Mariannt is, mert tudja, hogy 300-ból csak 3 nő húzta jobbra, az egyik Bivalybasznád-alsón él, a másik mélykeresztény és laposföld-hívő, a harmadik pedig éppen te vagy. Így örül neki, hogy a felhozatalhoz KÉPEST kapott egy aránylag tűrhető nőt.


Szóval annyira azért ne szállj el magadtól, hogy mennyire jó nő vagy. Az meg, hogy mennyit költ rád, szintén relatív. Lehet, hogy pont olyan férfinak vagy nagyon fontos, aki már rengetegszer csalódott és szándékosan pénzköltés nélküli randikra visz, a másik meg elkápráztat egy 20000-es vacsival, de neki ez az összeg nem tétel és utána - mivel te nem adtad magad könnyen - feltárcsázza a Rosszlányokat egy újabb húszasért. Így túlzottan nyomulós sem lesz, mert ha 3 hónap múlva adod a puncidat, az annál nagyobb trófea lesz a számára.

2020. júl. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a lehetőségeihez mérten választ. pont ezért mondom azt, hogy a többség nem olyan emberrel él együtt, aki neki oly annyira megfelelne. Későbbiekben meg pláne. Szerencsével lehet találni jó társat, de erre semmi garancia sincs. Aki meg 1000 jelentkező közül választhat, az meg lehet hogy a két szék közé esik.
2020. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!