Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy szinte LEHETETLEN megfelelni a mai férfiaknak?

Figyelt kérdés
Komolyan fogalmam sincs, hogy mik az elvárásaik. Nem egy olyanba futottam bele, aki csak szexet akart, mert nem érezte azt, hogy passzolnék hozzá vagy nincs meg az a plusz meg mit tudom én. (3-an mondták ugyanezt) Adok a külsőmre, szépnek mondanak az emberek, van munkám, vannak céljaim, mindenről el lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok az új dolgokra, vannak jó poénjaim stb stb. Nyilván olyan vagyok, mint minden normális ember, de kezdek iszonyú frusztrálttá válni, mert nem vagyok elég jó ahhoz, hogy harmonikus, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatot összehozzak olyan férfival, aki tetszik. Beleőrülök, hogy van a fejükben egy láthatatlan ideál, aminek képtelenség megfelelni. Mostanában a pasik zöme úgy gondolkodik, amit a média sugároz és a filmek, hogy jön a tökéletes nő, meglátja, beleszeret, boldogan élnek, amíg meg nem halnak és kalap kabát. De aztán rájönnek, hogy nem csak napfény és szivárvány az egész és inkább eldobják. Néha azt gondolom, hogy a szociális média, a reklámok, a filmek, a sorozatok és maga a fogyasztói társadalom tette az embereket ilyenné, hogy folyton válogatunk, mindig jön egy még szebb, még jobb, még fiatalabb.
2020. jún. 30. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

"olyan férfival, aki tetszik"

Neked sem felel meg mindenki, így mindenkinek sem felelehetsz meg te. Keresni kell tovább, jön majd a megfelelő.

A probléma, ha an ilyen, az lehet, hogy manapság már nagyon sok lehetőség van ismerkedésre. Míg régebben a falun belül kellett választani és ha valakinek már volt 3-4 barátnője, kinézték, ma a 30-40 sem ritka. Így persze nehezebb megfelelni.


F

2020. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjuk már ezt a sírást! A te problémád az, hogy azoknak a jóképű srácoknak nem kellesz, vagy észre sem vesznek. Tudod, ez fordítva is így van!


A másik kedvenc részem az, hohy "én jó vagyok és szép, meg értékes, meg humoros", de így is szopó ágon vagyok.


Téééééényleg? Hááá' bammeg' én meg férfi létemre mindig előzékeny voltam, figyelmes, céltudatos, a családom a mai napig nem szenved hiányt semmiben, értendő ez anyagilag, érzelmileg, és mégis a kóbor kutya is több figyelmet és törődést kap mint én.


Komolyan neked egy jó, értelmes és rendes férfi kell? Minek? Hogy élvezd a kis önnön életed?

Az embereknek maguk felé hajlik a keze, ezt csak a magamfajta önfeláldozó idióták szívják meg állandóan.


Egyébként meg súgok, a te életed senkit sem érdekel, még egy párkapcsolaton belül sem. A párocskádnak add meg azt amit szeretne, ez az egyetlen amiért veled van.

2020. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Azért most szépen te is lesüllyedtél oda, hogy egy kalap alá vedd az összes férfit. :)


Megfelelési kényszert le kell dolgoznod, tök baromság az egész. Éld úgy az életedet ahogy jól esik, menj úgy randira, hogy önmagad vagy, hidd el előbb-utóbb találkozol a másik feleddel. :)


Képzeld engem is egy időben ezzel a kérdéssel izzasztottak azok a nők akikkel taliztam, hogy mi az ideálom külsőre mondjuk. (Komolyan, mintha összebeszéltek volna :DDD) Le kellett lomboznom őket, mert NINCS.


Társadalmi elvárásokat, médiát, reklámokat meg magasról... :)


Nekem egy nagy bűnöm van, piszkosul válogatok... Belső értékek/személyiség/lelkület... Ha ez megvan, akkor letojom, hogy ha van "szebb" (relatív), "jobb" (relatív) vagy fiatalabb (ez nem relatív :D) jön utána. :)


Keep tryin'! Ne add fel! :)

2020. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 VincentLaw ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést simán kiírhatná számos férfi is, ha a 'nő' és 'férfi' szavakat megcseréljük. Köztük én is.
2020. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Mert valószínűleg nem vagy olyan jó parti, mint amilyennek képzeled magad, és nem a saját szinteden próbálkozol. 30f
2020. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
5-ösnél a pont.
2020. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Az a nagy büdös helyzet, hogy senki nem úgy néz ki magának férfit/nőt, hogy leírja egy excel táblába a jó és a rossz tulajdonságait az elérhető egyedeknek, és az összpontszám alapján csökkenő sorba rendezett lista legelső elemét tekinti nyertesnek.


Milliószámra panaszkodnak a "kedves, hűséges, jóravaló, intelligens, átlagos kinézetű, diplomás" férfiak is, nem értik, miért nem kapnak egy "nekik való" nőt. Az a fő baj, hogy az oktatási rendszer belénk sulykolta, hogy ha megtanuljuk, amit kell, akkor ötöst kapunk, és a feladatokat mindig megszabják, nekünk csak meg kell őket oldanunk. Aztán jön az élet, ami tök más: nincsenek feladatok, és nem a jótanulók győznek. Ha egy férfinek csontos állkapcsa van, jó humora, természetesen atletikus teste, és jól dumál, a nőket nem érdekli, mennyire hűséges, hány diplomája van, milyen flegma, mindent elnéznek neki. Mert nedvesedik a bugyi és kész. Ugyanígy vannak a férfiak is a nőkkel.


Nekem sincsenek magas elvárásaim a nőkkel szemben, azaz egyáltalán nem teljesíthetetlenek. Parametrikusan kb. minden negyedik nő megfelel ezeknek, de mégsem ezalapján váasztok. Kell, hogy ránézzek, és megdobbanjon a szívem. És talán furcsa, de nem mindig a klasszikus értelemben szépektől dobban meg. Valamit meglátok néha egy arcban, egy tekintetben, a mozgásban, amitől ösztönösen azt érzem, hogy igen, benne van VALAMI. És ez a VALAMI minden egyéb érvet és ellenérvet elsöpör.


Szóval kérdező: Hagyd a síró panaszkodást, hagyd a képességeid és az erényeid hüppögő sorolását, és ne gyere azzal se, hogy minig jön egy szebb, egy fiatalabb. Ha valaki szeretni fog, akkor nem fogja érdekelni más, akármilyen fiatal, és akármilyen szép. Inkább tanuld meg észrevenni, ha valakinek tetszel. Emeld fel néha az utcán a tekinteted a telefonodból, és vedd észre, ha valaki megnéz, rád mosolyog, kerülj olyan helyekre, ahol lehet számodra szimpatikusabb emberekkel ismerkedni természetes módon.

2020. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

7, hagyjuk már ezt a hülyeséget,hogyha a férfi szép akkor lehet flegma,hűtlen a nőhőz. Maximum a tinilányoknál ,de mivel felnőtt kategóriában járunk nem hiszem,hogy ez itt bárkit is érintene. Ugyanez a nőkkel,ha gyönyörű nem gondolom,hogy elnézné a férfi a nőnek,hogy megcsalja,mindenen visítozik és követelőzik,egésznap csak a kanapén feküdne és költené a pénzt... LEhet mindkettő típus megfelel pár embernek 1-2 éjszakára,de így ennyi.


A külső igen számít mindenkinek valamennyire,az a lényeg,hogy ne legyél igénytelen és már kb jó is vagy . Kapcsolatra,ha párt keresünk én legalábbis sokkal inkább a belső értékeket nézem. Én egy "helyes ' csontos arcszerkezetű pasival szakítottam egy sokkal "csúnyább" pasira. Pedig a helyes még rendes is volt,tuti soha nem csalt volna meg. De egyszerűen mellette semmi kémiát nem éreztem,unalmas volt az egész életünk,nem volt semmi életcélja még családot se akart,egésznap játszott,feküdt. Aztán jött a kicsit előnytelenebb külsejű srác ezer egy céllal,jövőképpel,tenyerén hordozott,egekbe dícsért,imádja a gyerekeket,sok dolgohoz ért,sokkal talpraesetebb stb és akkor jöttem rá,hogy nekem erre van szükségem ilyen férfira!


Kérdező szeirntem te túlértékeled magad,biztosan van valami gond,hogy nem találsz senki ilyen adotságokkal...sokkal kevesebb értékkel is tlaálnak nők maguknak megfleelő férfit.

2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

"Nem egy olyanba futottam bele, aki csak szexet akart"

Tehát felszedtek téged. Te nem tettél bele semmit sem a kapcsolatba, így te semmit sem veszítettél, elvárásaid is a 0 teljesítményen alapulnak. A szép pofikád, és az hogy szétteszed a lábad, még nem teljesítmény.

Én nem látok itt semmi problémát, minden a maga rendje és módja szerint zajlik.

2020. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
5.,6. Ha annyira "rossz" lennék, mint ahogy leírtatok, akkor egyáltalán miért hívnak randira, miért keresnek utána is? Miért csinálnak velem programokat, ha nem az ő szintjüknek vagyok megfelelő? Én úgy gondolom a srácok is megválogatják, hogy kit visznek randizni, kivel akarnak megismerkedni, kivel szexelnek. Lehet én vagyok fordítva bekötve, de ha valaki nem jön be vagy "alattam lévő kategória" akkor az első 5 perc után azt mondom, hogy oké szia, ennyi volt.
2020. jún. 30. 13:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!