Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy szinte LEHETETLEN megfelelni a mai férfiaknak?

Figyelt kérdés
Komolyan fogalmam sincs, hogy mik az elvárásaik. Nem egy olyanba futottam bele, aki csak szexet akart, mert nem érezte azt, hogy passzolnék hozzá vagy nincs meg az a plusz meg mit tudom én. (3-an mondták ugyanezt) Adok a külsőmre, szépnek mondanak az emberek, van munkám, vannak céljaim, mindenről el lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok az új dolgokra, vannak jó poénjaim stb stb. Nyilván olyan vagyok, mint minden normális ember, de kezdek iszonyú frusztrálttá válni, mert nem vagyok elég jó ahhoz, hogy harmonikus, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatot összehozzak olyan férfival, aki tetszik. Beleőrülök, hogy van a fejükben egy láthatatlan ideál, aminek képtelenség megfelelni. Mostanában a pasik zöme úgy gondolkodik, amit a média sugároz és a filmek, hogy jön a tökéletes nő, meglátja, beleszeret, boldogan élnek, amíg meg nem halnak és kalap kabát. De aztán rájönnek, hogy nem csak napfény és szivárvány az egész és inkább eldobják. Néha azt gondolom, hogy a szociális média, a reklámok, a filmek, a sorozatok és maga a fogyasztói társadalom tette az embereket ilyenné, hogy folyton válogatunk, mindig jön egy még szebb, még jobb, még fiatalabb.
2020. jún. 30. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

8: Jó, azért most kicsit kisarkítottam a nők férfi-ízlését, nyilván vannak kivételek, de összességében mégis azt látom, hogy bizonyos veleszületett tulajdonságok nagyon komoly előnyt jelentenek a társkeresésben. A csontos arcot és a vékonyan izmos testalkatot csak egy sztereotip szimpólumnak szántam, ami tükrözi a mai nőideált. Valakinek a mackós, nagy darab, kerek arcú férfiak tetszenek, mert inkább apaszerű, nyugodt, jóságos, stabilitást sugárzó társra vágynak.


A női ízlésre van rálátásom, mert az összes exbarátnőmmel teljesen tabumentes volt a kommunikációnk, a mindennapi beszélgetéseink része volt az ízlésünk mélyreható kitárgyalása. Gyakran azzal szórakoztunk, hogy az utcán sétálva a szembejövő embereket kielemeztük, milyennek képzeljük, mennyire tetszenek, mik a vonzó vagy taszító tulajdonságaik. Azt figyeltem meg, hogy a hűség náluk sokkal hátrébb volt a prioritási listában, mint a férfiasság, az intellektus, az életteli megjelenés. Titkon minden nő abban bízik, hogy kifog egy kicsit hűtlen, de szerethető, és férfias férfit, akit majd ő megzaboláz, és mellette megállapodik. Ez egy kihívás, ami a nőknek is kell.


Emellett aki kellően érzékeny radarral rendelkezik, az a külsőből képes következteti sok belső tulajdonságra is. Nekem kb. három másodperc kell, és látom egy nőn, ha okos, ha van humora, vagy kreatív (vagy ezek hiányát). Ezek az arcvonásokba és a testbeszédbe bele vannak kódolva. Ugyanígy a nők is kiérzik a férfiakból a számukra fontos adottságokat. Az, hogy te kifogtál egy unalmas szépfiút, annak a jele, hogy még nem voltál elég tapasztalt, vagy magad sem igazán tudtad, mit vársz a férfiaktól.

2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet én vagyok fordítva bekötve, de ha valaki nem jön be vagy "alattam lévő kategória" akkor az első 5 perc után azt mondom, hogy oké szia, ennyi volt."

Szerintem ez a jó hozzáállás! Ettől függetlenül a nők és a férfiak nagy része azt csinálja, hogy kiválasztja a legjobb partit, akit adott helyzetben megkaphat, aztán ha meg tud szerezni jobbat, akkor vált. Nekik mindegy hány emberen gázolnak át, a lényeg hogy mindig kapcsolatban legyenek, és hogy folyamatosan kikacsintsanak a kapcsolatból.

Sajnos ezt csak úgy kerülheted el ha jól megnézed kivel jössz össze.

2020. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a kérdés, hogy te jó nő vagy e vagy sem hanem az, hogy miért csodálkozol ezen nőként ha sok férfi ugyanezt csinálja ugyanezen kesereg, hogy a nőknek nem tud megfelelni? Legalább nő is érzi.
2020. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%
Én értem mit mondasz. Az, hogy te hogyan látod a dolgokat nem nagyon változtathat más. Nekem meg aztán mindegy mi a te bajod.
2020. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
Gyerek vagy még! Gondolod hogy egy hosszútávú kapcsolatban az emberek annyira vonzódnak egymáshoz? Ott aztán marhára megfelelnek egymásnak. Ne egy új kapcsolat elejére gondolj, mert az színtiszta kamu és álom egyvelege. Pl. nálunk a feleségem marhára nem akar nekem megfelelni, és erre válaszként én se neki. Ha én azt mondom ezt vagy azt szeretnék, akkor ő ezeket szabotálja.
2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem te a saját, állandó elégedetlenségedet (ami fullra a nőkre jellemző) vetíted rá a férfiakra, egy-az-egyben. Arról nem is beszélve, hogy egész biztosan irreálisan jó pasiknál próbálkozol.
2020. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16. Nem voltam elégedetlen magammal, tisztában vagyok a hibáimmal, senki se tökéletes. Nem én próbálkozom irreálisan jó pasiknál, ők találnak meg. Szó sincs arról, hogy vadászgatom a topmodell fiúkákat.
2020. jún. 30. 15:58
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Nekem megfelelsz, ha...

😛

2020. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Picit az írásod alapján felszínesnek tűnsz, de nem gondolom, hogy ez lenne a probléma. Sőt, nem gondolom, hogy probléma lenne veled, egyszerűen csak nem megfelelő fiúkkal randiztál eddig. Ismerkedj, élvezd az életet, előbb-utóbb úgyis eljön a te embered.
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

"és nem a saját szinteden próbálkozol"

Hagyjuk már ezt a baromságot... a szerelem nem egy emeletes ház, hogy szintekről kéne beszélni. Ez megint csak egy felszínes ostobaság, amivel újabban szeretik a frusztrációikat és fásultságukat levezetni.

Nem a "szint" a gond. Hanem hogy a kérdező ideálokat kerget, és emellett eléggé negatív a személyisége. Ez pedig nem vonzó.

2020. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!