Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 3 éve szingli akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 3 éve szingli akkor miért is zabálja 2 pofára a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert megy a szex a férfiakkal kapcsolaton kívül? Na ez az ami többek közt undorító. És csodálkozott a hölgyike hogy nem fogok többet találkozni vele.
2020. jún. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
15%
Látom, más is ír trollkérdéseket, nem csak én.
2020. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
16%

A fogamzásgátlót nemcsak fogamzásgátlásra lehet / kell használni. Sok nőnek pl. a menstruációs ciklusát teszi egy ilyen készítmény rendbe. Nekem nőként pl., amíg szedtem, az volt a legnagyobb előnye, hogy tényleg mindig tudtam előre kb. egy háromnapos intervallumnyi pontossággal, mikor jön meg, mert anélkül össze-vissza jön, most is. Van, amikor hormonproblémákra van felírva, van, amikor pattanásos bőrre írják fel (persze ha meg pattanásos a hölgyike bőre, akkor meg pfeeeeejjjj igénytelen kanca).

Meg nem azért, manapság egyre több erőszakoskodó hülyegyerek van, és jobb az a tudat, hogyha vhol lefognak és belémspermáznak, akkor nem kell még sürgősségi fogamzásgátlóért kuncsorogni (voltam kiszakadt gumi miatt ilyen helyen, úgy bántak velem, mint egy szutyokkal).

2020. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
97%

A fogamzàsgàtló nem jó a pcos+inzulinrezisztencia kombóra. Arra jó, hogy a tüneteket elfedje. Merckformint, meforalt vagy ilyeneket kell szedni. Nőgyógyàszok viszont előszeretettel írjàk fel a bogyeszt, hogy ne kelljen foglalkozni a pacienssel. Akinek hormonàlis problémàja van, az keressen egy endokrinológust.

Ami pedig a kérdezőt illeti: Jó nagy f@$zfej vagy!!!

2020. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
0%

Én a kérdező helyett aggódom a hölgy miatt!

Egy fog.gátló attól még, hogy aprócska (az enyém kb 3mm átmérőjű) hatásos.

Nem kell két pofára tömni! Elég egy szem.

2020. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!