Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 3 éve szingli akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 3 éve szingli akkor miért is zabálja 2 pofára a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert megy a szex a férfiakkal kapcsolaton kívül? Na ez az ami többek közt undorító. És csodálkozott a hölgyike hogy nem fogok többet találkozni vele.
2020. jún. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
14%
Azért szedi, mert tolják neki rendesen, csak nem reklámozza.
2020. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
69%

Hehe, vicces, hogy egyes férfiak mennyire nincsenek képben a biológiával... :D

Ahogy írták, a fogamzásgátló nem csak fogamzásgátlásra kellhet. Több ismerősömnek petefészek-ciszta miatt írták fel vagy ahogy írták már: sokan szedik azért, hogy a menstruációjuk kibírható legyen és ne kelljen olyan fájdalmakat átélni, amiknél te és a hozzád hasonló pár agysejtes idióták már a sírjukat ásnák...

2020. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
71%
Én a menzeszem állítottam be vele, azért zabáltam két pofára a tablettát. Már nem szedem a mellékhatások miatt. De gondolom, ti olyan nőket ismertek csak, akik minden random férfival dugnak nonstop, úgyhogy ez most biztos megzavarja nálatok a rendszert. Mondjuk elgondolkodtató tényleg, hogy honnan vesztek ennyi xart a nőkről... Anyátok állandóan hordta fel a dugópajtikat? Vagy a nők, akiket kinéztek ilyen rbancok?
2020. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
28%

#7 azert pontoztak le, mert a nok sem ismerik a sajat testuk mukodeset. Es azzal sincsenek tisztaban, hogy amit szednek, az mit allit at bennuk. Szegyen.

Mar ez is tamadasnak lett veve, pedig nem is volt allasfoglalas. Nem baj, legalabb nem szaporodnak. ;)

2020. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, megnyugtató lenne, ha te se szaporodnal.
2020. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenek koze nem ohajtok. :) Sajnalom, hogy ennyit nem tudsz.
2020. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
69%
Mit nem tudok? Tökéletesen tisztában vagyok a tabletta mellékhatásaival, és írtam, hogy emiatt nem is szedem már. Sajnálatos, hogy a nőundortól azt se fogod fel, ki mit ír.
2020. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
66%

#36

Azért lettél lepontozva, mert féligazságot állítasz és butaság, ahogy fogalmazol, illetve okoskodol.

Szerintem a legtöbben nagyon is tudják, hogy nincs menstruáció, de hogy neveznéd? Még most is menzesznek hívom, max vérzésnek, ha valakinek elakarod mondani, akkor automatikusan vagy "megjött a vérzésem" vagy "menstruálok". Sokkal egyszerűbb bakker, mint elkezdeni kifejteni, hogy jaj amúgy ez nem is az, de egyébként meg nem kötöm az orrukra...

Azért szedik, hogy a hormonális egyensúlyt beállítsák...... Ha valakinek kimarad a menzesze, akkor pl elég sz@r lehet a hormonháztartása és egészségesebb még az is, ha tablettával hozatja egyensúlyba, mintha hagyná az egészet.

Aki pedig képes kivizsgálás nélkül elfogadni a fogamzásgátlót, mikor egyéb tünetei vannak és ott az internet, hogy utána nézzen (kb két kattintás), arról megvan a véleményem, de manapság sokkal tájékozottabbak az emberek, te pedig jössz ide okoskodni.

Betegség kezelésére szedem én is, de úgy, hogy kivizsgáltattam magam. Pontosan arra a betegségre mondják sokszor, hogy a tabletta elfedi, ami nekem van, PCOS. De képzeld a tabletta nem elégéseg feltétele a javulásnak, viszont igen hatékony, úgyhogy tökéletes kiegészítő kezelés miközben a gyökerét is kezelem egyéb módszerekkel, úgyhogy szerintem nem sokan vannak már manapság, akik csak elfedik...

Véleményem szerint ez volt a problémája az embereknek a hozzászólásoddal, hogy azt hiszed nagyon megmondtad. Hamis információt sikerült közölnöd annak ellenére, hogy akad benne igazság.

2020. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
36%

Neked mi közöd van egy másik ember magánéletéhez egyébként ?


Valszeg azért szedi mert semmiképen nem akar gyereket, de nemi életet azért még él.

2020. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 Ollókezű Edward ***** válasza:
76%

Én is abbahagytam egy időre a fogamzásgátlót, mikor szakítottam az akkorit exemmel. Nem egész egy évvel később elkezdett a menstruációm olyan fájdalmas lenni, hogy minden hónapban legalább egyszer elájultam. Egyszer a főnököm vit haza kocsival, annyira rosszul voltam. A nőgyógyászom megultrahangozott, és kiderült, hogy a szokásos cisztáimon kívül még keletkezett egy másik is, ami olyan kicsi, hogy nem csak emiatt nem műtenek meg (ha más okból lenne hasi műtétem, akkor kivennék). Úgyhogy szedhetem a fog.gátlót, hogy ne ájuldozzak a ciklusom alatt.

De ha nem akarod, ne hidd el, nyugodtan dédelgesd a kis kognitív disszonanciádat.

2020. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!