Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Egy kis vidéki ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Egy kis vidéki ház egyszerű vadonatúj Dacia Dusterral, vagy egy használt ötös BMW mamahotellal?

Figyelt kérdés

Melyik pasi a vonzóbb szemedben? Egy éjszakás kaland és rendes családi élet férj/feleség gondolkozás szerint is írjátok meg és őszintén!


Most tartok ott választanom kell melyik életre gyúrjak rá egyetem után.


Pasik is írhatnak véleményt.


Átlagos vagy az feletti kinézetű nők az álmaim ezt is vegyétek figyelembe.



2020. jún. 18. 10:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a magam nevében írhatok. Számomra sokkal vonzóbb valaki aki biztos egzisztenciával rendelkezik mert azt mutatja azonos a fontossági sorrendünk. Ha valaki minden pénzét egy fsz mércébe öli mert azzal menő villogni az utcán az életével meg nem halad semerre az nem az én világom.
2020. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Úristen. -.-
2020. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%

A mamahotel nálam kizáró ok komoly kapcsolatra, így a másik sokkal vonzóbb. Az autók egyébként teljesen hidegen hagynak, én is óriási butaságnak tartom erre költeni, ha emellett otthon kell laknia.


Nem vagyok egyéjszakás típus, de ebből a szempontból, amelyik jobban néz ki.

2020. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
63%

Egy éjszakásra egyik sem, mert nem volt ilyen "kapcsolatom" és nem is lesz, mert nem az én műfajom.

Komoly kapcsolatra meg bármelyik, mert nem ezek alapján keresek párt. Családban egyébként Mercink van, de nem vagyok előítéletes a BMW-sekkel. :))

2020. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Neked aztán lehetnek komplexusaid a nőkkel szemben. :P
2020. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
55%
Férfiként az első, a saját lakás nagyon nagy pozitívum saját magadnak is.
2020. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
Amíg házakkal és autókkal próbálod magad mutatni a nők előtt, ők csak egy komplexusos fiúcskát fognak látni benned, nem egy partnert.
2020. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

Mamahotel sem mindegy, hogy milyen. Valahol nagyon durva szinteket ölt, míg máshol akár külön bejárat is van a lakosztályhoz és egész nap nem találkoznak egymással.

Mit jelent nálad a használt ötös bmw? Valami 20 éves romhalmaz vagy egy jól karbantartott, szép kocsi? Ez sem mindegy.

2020. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
Mikor megismertem a férjem, albérletben élt és kocsija se volt. Nem akarnék se mamahotelest férfit, se új autósat. Feleslegesnek találom az új autót fiatalos, minek. Bmw-t meg az vegyen, aki nem tudja mire költeni. Szerintem baromi gáz kombó, ha valaki az anyjával lakik, de bmw-re azért futja.
2020. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
8-asnak: egy modern automata váltósra gondoltam kb 6-7 millásra és akkor maradnák a szüleimnél, ha az is elég. Eddig nem volt barátnőm és 25 éves vagyok szóval igen vannak komplexusaim.
2020. jún. 18. 11:07
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!