Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Egy kis vidéki ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Egy kis vidéki ház egyszerű vadonatúj Dacia Dusterral, vagy egy használt ötös BMW mamahotellal?

Figyelt kérdés

Melyik pasi a vonzóbb szemedben? Egy éjszakás kaland és rendes családi élet férj/feleség gondolkozás szerint is írjátok meg és őszintén!


Most tartok ott választanom kell melyik életre gyúrjak rá egyetem után.


Pasik is írhatnak véleményt.


Átlagos vagy az feletti kinézetű nők az álmaim ezt is vegyétek figyelembe.



2020. jún. 18. 10:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
48%
Inkább repjegyre és külföldi nyaralásra spórolj, az jobban bejön a nőknek.
2020. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt mondjátok meg itt páran, akiknek úgymond baja van a "mamahotellel", hogy miért jobb ha valaki albérletben lakik és veri el a pénzét a főbérlőt gazdagítva, mint aki otthon marad? 🤔 Akinek egy kis esze van, az nem fog albérletbe költözni, csak ha nagyon muszáj. én konkrétan naponta három órákat utazgattam egy 50Km-re lévő városba, mert míg így is olcsóbban jöttem ki otthon lakva, mintha albérleteztem volna.
2020. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az jött be, hogy ketten együtt elindultunk harminc éve egy árva fillér és támogatás nélkül, mindent együtt építettünk fel és dolgoztunk meg, most pedig egy új kocsiban meresztem a seggem az új házban. Én erre élvezek. Amit leírtál, az nekem szánalmas. Egy kisfiú vagy akinek lövése sincs az életről.
2020. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Ewingok Southforkban mamahotelesek voltak amúgy?
2020. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

Komolytalan kapcsolatnál teljesen mindegy.

Komolynál meg a ház mindenképp jobban jön mint egy autó.

2020. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezek beköltözni senkihez, úgyhogy nekem qrva mindegy, hogy hol lakik. Az is, hogy milyen kocsija van. A közlekedést eddig is elintéztem önállóan, ezután is meg tudom tenni ugyanezt.
2020. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
69%

Normális ágy. Ilyen kocsi buzerans nem kell.

Vidéken sem élnék, van saját lakásom Pesten és autóm is. Igaz, nem bmw

.

2020. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
58%
Normális AGY....
2020. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó közlekedési helyen lévő lakás kocsi nélkül. :)
2020. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
55%

"Most tartok ott választanom kell melyik életre gyúrjak rá egyetem után."

Ha egyszer átlépted volna az egyetem hátsó kiskapuját, akkor nem írnál ki ekkora gyökér kérdést.

2020. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!