Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Egy kis vidéki ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Egy kis vidéki ház egyszerű vadonatúj Dacia Dusterral, vagy egy használt ötös BMW mamahotellal?

Figyelt kérdés

Melyik pasi a vonzóbb szemedben? Egy éjszakás kaland és rendes családi élet férj/feleség gondolkozás szerint is írjátok meg és őszintén!


Most tartok ott választanom kell melyik életre gyúrjak rá egyetem után.


Pasik is írhatnak véleményt.


Átlagos vagy az feletti kinézetű nők az álmaim ezt is vegyétek figyelembe.



2020. jún. 18. 10:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
51%

"hogy miért jobb ha valaki albérletben lakik és veri el a pénzét a főbérlőt gazdagítva, mint aki otthon marad?"

Ha tudnád mit jelent a főbérlő, akkor tudnád mit jelent az önálló élet. Ami nem egyeztethető össze egy bizonyos kor és igényszint felett a "mamahotellel".

2020. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem az autó alapján vonzódom bárkihez is
2020. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
84%

A BMW-t utalom.

A ház inkább fontosabb! De nem a nőknek, hanem neked!

Én pl vidékre nem mennék, de attól függ mennyire van a várostól?

Amúgy vicc ez a kérdés...

Mire mennél avval a szutyok BMW - vel? Otthon meg a mama mos rád....

N27

2020. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
23as vagyok, akkor tudod miért nem volt még nőd....
2020. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
25%

#10: így már értem. Akkor sem BMW sem Duster. Az egyik pénzkidobás lenne, míg a másik nem egy jó bevágódós autó.

Persze nem az autóval csajozunk és azokat a nőket akik ez alapján választanak, jobb kerülni; ugyanakkor jó benyomást kelthet, ha sokadig randin elviszed valahova, amikor mellesleg egy szép 2-3 milliós autóba ülteted be és nem valami lepukkant vacakba.


Az 5-ös BMW limuzin, öregemberes autó inkább. Neked nem ajánlom. Nézzél szépt 10 éves Audik és Volvok között. Én '11-es kiadású S40-el szaladgálok. Ez jól tükrözi a személyiségem.

2020. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
48%

21-es! Ennyi? 🤨 Elég soványka "ellenérv", szerintem dolgozz még rajta! 😁

Kérdezhetek valamit? Te mit választanál?

Egy év alatt összespórolt másfél millió vs. főbérlő pénzelése és "önálló élet"? Mert nekem ez volt a "dilemmám" nem volt nehéz dönteni! 😃 De ha neked ez gond részvétem! 🙂

2020. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Nektek semmi se jó. Önállóan lakjon, de ne albérletben. Nem baj, ha nincs kocsija, de azért mégis legyen. Tudjon főzni, de azért minden másnap étteremben kajáljatok. Sportoljon, hobbizzon, dolgozzon, mindent csináljon, de közben veletek töltse a legtöbb idejét. Hát hülyék vagytok ti.
2020. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27%

Az itteni nők szerint ha veszek Putrisfalván egy kétmillás parasztházat meg beparkolok elég 97es évjáratú 150 ezres Opel Astrát, akkor én vagyok a gazdag tökéletes pasi?

Nagyon nagy bajok vannak itt a fejekben.

2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
39%
A vidéki ház és a mamahotel is kizárt. Nem nyert hangszórót.
2020. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés nagyon-nagyon buta gondolkodású embert sejtet a háttérben. Hiába az egyetem..
2020. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!