Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Egy kis vidéki ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Egy kis vidéki ház egyszerű vadonatúj Dacia Dusterral, vagy egy használt ötös BMW mamahotellal?

Figyelt kérdés

Melyik pasi a vonzóbb szemedben? Egy éjszakás kaland és rendes családi élet férj/feleség gondolkozás szerint is írjátok meg és őszintén!


Most tartok ott választanom kell melyik életre gyúrjak rá egyetem után.


Pasik is írhatnak véleményt.


Átlagos vagy az feletti kinézetű nők az álmaim ezt is vegyétek figyelembe.



2020. jún. 18. 10:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, az a baj ha van egy csajod és kiderül, hogy pl 30 évesen is csak egy 20+ éves suzuki swifted van, és abba akarod beültetni....szóval lehet be fog ülni, de fogja a csőrét bántani, hogy nins jobb autód. Ez a magyar igazság sajnos.
2020. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
72%

#41: Szándékosan nem értitek egymás gondolatmenetét? Egy dolog, amikor valakit a farka vezérel, de amikor az már egy olyan extrém mértéket ölt, hogy képesek emberek pesti lakás árát pénznyelő behemótokra költeni azért, hogy azzal imponáljanak a csajoknak... és utána csodálkoznak, hogy anyagiasak a nők meg nagyok az igények...


Tudom, hogy nehéz, mert egy emberként nem fogja senki megváltani a világot, de ha egy nő ahhoz van hozzászokva, hogy 10-ből 9 randipartnerének van kocsija és abból 7-nek prémium autója, akkor meg fog lepődni, ha neked csak egy rozzant Suzukid van.

2020. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dacia Dusterem van és még sosem zavart senkit, már nem egy nőt ültettem be a Dusterbe. :D
2020. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Én egy autóra 2 milliónál többet nem költenék. 7-8 évesen megvenni kevés kilóméterrel (150 e alatt) használtan ismerőstől (vagy leinformálható előélettel). Amúgy a magyar autópark átlagéletkora 14.4 év. Szóval 15 éves korig kocsi a kocsi, ha az meg van kímélve.
2020. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Amúgy meg 2 millióért egy 7 éves duster már megvehető, nem kell új abból sem 4 millióért, ami 2-3 év alatt már csak 3 milliót fog érni.
2020. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

37-es! Hagyd rá, nem e világon élnek itt páran. ők azok, akik nem laknak mamahotelben és nyomorognak 40 évesen is a bérelt putriban, ami előtt ott feszít a a 25 éves tragacsuk, mert busszal járni nekik már derogál.

Kell egy bizonyos fokú intelligencia, hogy ezt így végiggondold, nekik ez nincs meg. Én meg sajnálom őket érte.

2020. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezeket a troll kérdéseket ?
2020. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!