Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 3 éve szingli akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 3 éve szingli akkor miért is zabálja 2 pofára a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert megy a szex a férfiakkal kapcsolaton kívül? Na ez az ami többek közt undorító. És csodálkozott a hölgyike hogy nem fogok többet találkozni vele.
2020. jún. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
94%

A fogamzásgátló nem olyan, hogy szeded fél évig aztán 2 hónapig semmi, ha nincs kapcsolatod... Utána megint...

A legjobb hogy ha egyszer elkezdted, szeded amíg nem akarod teljesen abbahagyni/nem akarsz gyereket.

2020. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
80%

Én is szedtem fogamzásgátlót szingliként is.

1.: Gondolod, ha mindenáron a szex miatt akarok védekezni, engedek egy jöttment idegent belémspriccelni egy alkalmi dugás alatt? Komolyan ennyire hülye vagy? Ha kapcsolat nélkül akarok szexelni, az a minimum, hogy óvszerrel védekezek, ami fizikai védelmet nyújt.

2.: Sokkal nagyobb felfordulást eredményez a hormonrendszerben, ha egy hónapig nem szed valaki ilyesmit, majd ismét elkezdi, mint akkor, ha folyamatosan szedi. Jelenleg pontosan tudom, mikor fog megjönni a menstruációm, mert a gyógyszer időzíti. És sokkal enyhébbek is a görcseim.

3.: A bőröm szebb tőle.

4.: Egyesek szerint a klimaxot is késlelteti/enyhíti majd, ebben nem hiszek, de ha így van, egy újabb érv a szedése mellett.

2020. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%

És neked megy a szex nőkkel kapcsolaton kívül? Vagy csak a nőkkel szemben vannak ilyen igények támasztva? Kettős mérce, hm? Melyik évszázadban élünk? Esetleg irigy vagy, hogy neked nem jut p!n@, de neki jut f@ß? Szerintem igen.

Amúgy megsúgom, hogy nekem pl. azért kell szednem, hogy a menstruációmat ne szenvedjem végig súlyos fájdalmak között fentrengve. Szúrkáld magad hasba, és majd átéled, hogy milyen jó érzés. Akinek pedig van egy kis esze, és kapcsolatok között kalandozni akar, az gumival csinálja, mert az véd a nemi betegségektől, a fog.gátló nem.

2020. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
86%
Az a jó az ostoba emberekben, hogy nem kell neked kiszűrni őket, hanem kiszűrik magukat automatikusan
2020. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
94%
#17 és ha ez tudomásodra jutott, akkor mi is a kérdés pontosan? Dicsérjünk meg, mert nem randizol olyannal akinek vannak alkalmi kapcsolatai? Ügyes vagy Ferike, helyedre.
2020. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
11%
Jobb, ha megszokod, hogy a legtöbb nő nem szingli, hanem "szingli". Azaz van pasi az életükben, csak az nem vállalja fel a csajt vagy simán nem hajlandó rendes kapcsolatra.
2020. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 Savlekotő ***** válasza:
97%

Gondolom az a baj h mindenkivel dug akivel akar de veled nem óhajtott igazán,így játszod most a sértett hímet,ő nyert valószínű hogy hanyagolod,keress apácát szüzet,vagy guminőt,azt használhatod..

70F

2020. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
84%

Egy betegség miatt 10 éve szednem kell, klimaxig még vagy 30 évig kell. Leszarom hogy az ilyen kis p*csök, mint te miket gondolnak ezért rólam. Inkább szedem, mint elmenjek egy harmadik műtétre.

Az meg a másik, hogy rendszertelen menstruációra és pattanásos bőrre is azt szokták szedni. Menj vissza iskolába biológia órára aztáb kicsit gondolkodj el magadon, hogy miért vagy ilyen primitív proli.

2020. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
90%

Te nagyon suttyó vagy, kérdező..

Értem, ha még nem volt nőd akkor nem feltétlenül tudsz erről, de kérdezhedted volna őt is

Nem "zabálja" senki a gyógyszert, főleg nem "kétmarékra" a hormont.

2020. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a nőket eleve,miért akarsz nőt,sose értettem,aki nő gyűlölő és minden baj amit nő tesz nem tesz lélegzik,önállóan is tud lélegezni,miért akar keservesen nőt,ja hogy letaposni,eltaposni,leverni rajta mások bűnét,sajnos ezt látom a munkám során,mert az összes nőverő is példának okáért ez a paradoxonos szemét nők gonosz nők utáljuk őket egy bűnéért kategória..

70F

2020. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!