Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 3 éve szingli akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 3 éve szingli akkor miért is zabálja 2 pofára a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert megy a szex a férfiakkal kapcsolaton kívül? Na ez az ami többek közt undorító. És csodálkozott a hölgyike hogy nem fogok többet találkozni vele.
2020. jún. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%
Most aztán sokat veszített...
2020. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, f..ngod sincs, hogy miért szedi, de máris elítéled! Milyen jogon? Lehet, hogy hormonális problémái vannak és ezért kell szednie. Lehet, ha nem szedné, akkor a menstruációja olyan fájdalmakkal és rosszullétekkel járna, amit egy magadfajta egysejtű hímnemű képtelen lenne felfogni.
2020. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%
Te meleg vagy kérdező?
2020. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
43%
Egy része pont azért, mert azt hiszi, hogy akkor szabályos a nemlétező menstruációja (nem, ilyenkor khurvára nem menstruáció van)+ a sok hülye orvos szereti elintézni ezzel sokak tüneteit, amikor komolyabb gond van.
2020. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
A 2. Válaszolónak adok igazat! Nekem a volt páromnak volt ugyanez a történet és az orvos fogamzásgátlót írt fel, mert olyan fájdalmai voltak mikor megjött hogy volt amikor belázasodott. Miért nem beszélgettél erről egy kicsit a lánnyal?
2020. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
85%
Sokan szedik egészségügyi okokból. Ha nem lennék tőle szarul én is szedném párkapcsolattól függetlenül mert nem mindig úgy működnek a hormonjaim ahogy kellene. Azok is szedik akiknek rémálom a menstruáció vagy a peteérés és komoly fájdalmaik vannak. Illetve annak sincsen értelme, hogy most éppen nincs kapcsolatom, leállok vele aztán jó ideig össze-vissza jön meg. És ha közben megint lesz párkapcsolatom akkor lehet agyalni, hogy na most akkor terhes vagyok vagy csak a gyógyszer abbahagyása zavarta össze stb. Sokkal rosszabb ha abbahagyod 3 hónapra aztán megint szeded aztán megint abbahagyod.
2020. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, a 4-es miért lett lepontozva, mert igaza van.


Nekem is fogamzásgátlót akartak felírni, de pár év mindenféle kezelés után kiderült végre, hogy olyan bajom van, amit egy egyszerű műtéttel helyre lehet hozni. És voilá, megszűnt az a problémám, ami miatt feleslegesen akartak gyógyszerrel tömni.

2020. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%
Én is szedtem régebben fogamzásgátlót, de ennek ellenére még szűz vagyok. Na erre varrj gombot, te primitív.
2020. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
95%
Hihetetlen, egyes férfitársaim mennyire tudatlanok és tájékozatlanok:) Nem is írnék több példát, elég példát írtak előttem.
2020. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld ahogy 2-es írta hormon problémára is fel szokta írni az orvos.
2020. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!