Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 3 éve szingli akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 3 éve szingli akkor miért is zabálja 2 pofára a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mert megy a szex a férfiakkal kapcsolaton kívül? Na ez az ami többek közt undorító. És csodálkozott a hölgyike hogy nem fogok többet találkozni vele.
2020. jún. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
26%
#40, na ennek pont magyarázhatod a kognitív disszonanciát! :)
2020. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
11%
Úristen, milyen saláta pu..cia lehet...
2020. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
65%

38: megvonasos verzesnek nevezik, ha eddig nem hallottad volna.


37: milyen noundor? Azt se tudod, milyen nemu vagyok. :D Meg nem is a mellekhatasokrol beszeltem, de tok mindegy.

2020. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
61%
Mert helyre rakja a mentsruacios ciklust, plusz nincsen felborulva a hormonhaztartásom. 13 eves korom ota szedem...mert más nem segitett
2020. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
70%

#43

Már nem azért, de nyilván megvonásos vérzés van, de a hétköznapokban nem úgy fogja az ember nevezni. Pl.: felmentést akar kérni a lány testnevelés óra alól, akkor nem azt kezdi el ecsetelni, hogy megvonásos vérzése van, hanem csak annyit mond, hogy megjött vagy menzesz van. Ha strandra mennénk, de én nem akarok, mert vérzek, akkor nem kezdem el ecsetelni, hogy megvonásos vérzésem van, hanem azt mondom, hogy menstruálok. Főleg, hogy nem kötöm minden ember orrára, hogy tablettát szedek.

Barátomnak is azt mondom mindig, hogy mensi van, tök felesleges állandóan kiemelni, hogy amúgy ez csak megvonásos vérzés. Nyilván tudja ő is, hogy valójában mi van, de nem kell a szájába rágni meg állandóan ezt magyarázni és okoskodni valakinek. Te a hétköznapi életben állandóan erről beszélsz? Mások orrára kötöd ezzel, hogy te tablettát szedsz? Értelmezd már, amit írtam. Szerintem nem olyan nehéz ez.

2020. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
3%
20: Mi a munkád?
2020. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
84%
#45 nyilvan nem az ilyen esetekrerol irtuk -.- de teny, hogy sokuknak fingjuk sincs rola.
2020. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
15%
Én is szedtem, ha kell ha nem, mert mifelénk nem voltak hangyák. :))
2020. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
24%
Ízlik neki.
2020. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
46%

Egy majdnem pasim (még nem jutottunk el a hivatalos, bemutatkozós részhez) vádolt meg megcsalással, mert szedem, hiszen minek, ha csak kéthetente talizunk.

Ja, mert mi csak a férfiak öröméért szedünk fog.gátlót....

Nem azért, mert meguntam a havi egy hét depresszív PMSt, egy hét brutál fájdalmat, szédülést, hányást, két doboznyi S+ tampont, a rengeteg gusztustalan pattanásról nem is beszélve.

Neeem.

Csak azért, hogy random, ki-tudja-hol-járt-a-kukaca pasik belém élvezzenek.

A testem csak a férfiak gyönyörét szolgálja, az hogy én élek benne, másodlagos.

2020. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!