Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit sikerült leszűrnie?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam a csodás Tinderre. Az ottlétem alatt nem találtam olyan magyar férfit, akivel normális kommunikációt folytathattam volna. Csak külföldiekkel tudtam normális módon beszélgetni. Tehát nem értelmetlen vagy szexszről folyó kommunikáció, ami sajnos inkább a magyar részleget jellemezte. Ezt a tapasztalatom később leírtam a bemutatkozó szövegemben és odaírtam, hogy szeretném, ha végre egy magyar férfi rácáfolna eme tapasztalatomra, mert egyelőre lesújtó véleménnyel vagyok. Alapvetően magyar férfit szerettem volna találni, de jellemzően a külföldiekkel - valószínűleg a mentalitás, pozitívabb hozzáállás miatt jobban elvagyok. Nade mindegy. Erre rámírt egy műegyetemista srác, hogy neked nem való magyar férfi, majd a svájci férfiak gondoskodnak rólad... 🙄 Aztán odaírta, hogy lételeme, hogy harcoljon az aranyásók ellen. 🙄 Ez annyira bántó volt és fel is húztam magam rajta. Írtam neki, hogy ne haragudj, de én egy önálló, önmagát eltartó, diplomás műszakit végzett nő vagyok és kértem tőled vagy bárkitől pénzt vagy hogy tartson el vagy bármi ilyesmi kinn volt a lapomon? Aztán szét is váltunk. Most tényleg ennyi jut el az emberek tudatáig egy jelenlegi tapasztalatból eredő vélemény alapján? És úgy, hogy nem is ismer. Ezért felesleges volt rám írnia....Mert Ő harcol az aranyásók ellen. 🙄 Mi a véleményetek? Nem kellett volna odaírni a tapasztalatom? De ezt gondolom és kész. Jelenleg legalábbis

2020. jún. 24. 02:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
46%
30-assal egyetértek. Ha a nő alapból úgy áll az egészhez, hogy te egy tahó vagy és bizonyíts, az már kudarcra ítélt dolog az elejétől kezdve. Nem érdemes rá időt pazarolni.
2020. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Akik a 30-31-es válaszokat lepontozták, mondjátok el mit gondoltok erről. A barátnőtök/barátotok egykor ugyanígy kezdte az ismerkedést? Nem ölte meg nálatok már az elején a hangulatot? Tudom, hogy sok a tahó, de ne mínusszal kelljen már kezdenem az ismerkedést
2020. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Biztos lányok pontozták le akik szerint normális ha úgy kezd valaki ismerkedni, hogy ne legyél bunkó mint a többi férfi. Azért elég gáz ha ha valaki így áll hozzá, hogy a többi pasi bunkó de te ne legyél az. Az meg, hogy a külföldi pasik (gondolom nyugatiak) akkor abból tényleg pénz jön le!
2020. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ezt a véleményt az ottani faszik zöme okozza. Ez kb olyan, hogy a romáknak is lett egy híre, mégpedig azért, mert ezt az imaget maguknak kreálták. Tehát nem kell kikérni. Az ottani faszik nagy többsége bunkó. És persze, hogy megvan a nők véleménye és az negatív. Ha 100-ból egy normális csak, az a mintát elég jól levetíti.
2020. jún. 29. 20:33
 35/35 anonim ***** válasza:
46%
Levetíti de nem kellene kiírnod, hogy minden pasi bunkó volt eddig legyél jobb náluk. Nekem is lesújtó erről a véleményem. Akkor most ha én szexeltem eddig 5 nővel mondjam a hatodiknak, hogy legyél jobb mint az előző 5 mert ők nem voltak túl jók? Szerinted mit gondolna? Egy műegyetemes lánynak értelmesebbnek kéne lennie. 23F
2020. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!