Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit sikerült leszűrnie?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam a csodás Tinderre. Az ottlétem alatt nem találtam olyan magyar férfit, akivel normális kommunikációt folytathattam volna. Csak külföldiekkel tudtam normális módon beszélgetni. Tehát nem értelmetlen vagy szexszről folyó kommunikáció, ami sajnos inkább a magyar részleget jellemezte. Ezt a tapasztalatom később leírtam a bemutatkozó szövegemben és odaírtam, hogy szeretném, ha végre egy magyar férfi rácáfolna eme tapasztalatomra, mert egyelőre lesújtó véleménnyel vagyok. Alapvetően magyar férfit szerettem volna találni, de jellemzően a külföldiekkel - valószínűleg a mentalitás, pozitívabb hozzáállás miatt jobban elvagyok. Nade mindegy. Erre rámírt egy műegyetemista srác, hogy neked nem való magyar férfi, majd a svájci férfiak gondoskodnak rólad... 🙄 Aztán odaírta, hogy lételeme, hogy harcoljon az aranyásók ellen. 🙄 Ez annyira bántó volt és fel is húztam magam rajta. Írtam neki, hogy ne haragudj, de én egy önálló, önmagát eltartó, diplomás műszakit végzett nő vagyok és kértem tőled vagy bárkitől pénzt vagy hogy tartson el vagy bármi ilyesmi kinn volt a lapomon? Aztán szét is váltunk. Most tényleg ennyi jut el az emberek tudatáig egy jelenlegi tapasztalatból eredő vélemény alapján? És úgy, hogy nem is ismer. Ezért felesleges volt rám írnia....Mert Ő harcol az aranyásók ellen. 🙄 Mi a véleményetek? Nem kellett volna odaírni a tapasztalatom? De ezt gondolom és kész. Jelenleg legalábbis

2020. jún. 24. 02:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
46%
A külföldi pasik különlegessége abban rejlik hogy még a rózsaszín köd időszaka alatt kívülálló okok miatt véget ér a kapcsolat. Minden kapcsolat úgy kezdődik nemzetiségre tekintet nélkül hogy “na ő az igazi, más hozzá se fogható” csakhogy mivel a nemzetközi viszony még a hullám tetején ér véget, nem éri meg az ajtócsapkodást
2020. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

21# Lehet, hogy ez fordítva is igaz... Nekem eddig csak külföldi barátnőim voltak, többéves kapcsolataim is voltak, pedig alapból nem lenne bajom az itthoniakkal, csak egyelőre sehogy se akar összejönni. Fura ez😀

24f

2020. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
30%

Ha 12 év alatt nem maradt meg egy pasi sem, akkor veled vannak problémák.


Továbbra is azt mondom, próbálkozz külföldieknél, ha már úgyis megszoktad őket.

2020. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
59%
Jajj hagyjuk már ezt a külföldi férfi jobb, meg kedvesebb, meg illatosabbat is sz@rik... ők is csak emberek, csak te idealizálod, hogy hú de jó a külföldi pasi. Valószínűleg mert még soha nem volt külföldi pasid. A magyar férfiak meg milyen rosszak :( Elmondom külföldön is rengeteg a beteg idióta férfi.
2020. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ld 19-es válaszom. Olvasni tudni kellene. Más hozzáfűznivalóm nincs. Az ember életében ezer dolog történik. És nem biztos, hogy azért van egyedül, mert vele van a baj.
2020. jún. 24. 16:42
 26/35 anonim ***** válasza:
23%
Tudok olvasni, köszi. Ha nem lenne veled probléma, akkor az amerikai vőlegényed kitartott volna melletted. Holmi időeltolódás és ideiglenes távolság max egy komolyabb mélységet nélkülöző kapcsolatot tud megrengetni.
2020. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen poszt nem Magyarországon születne de mások lennének a kommentek. 😀 Hogy lehetnek ennyire rasszisták a magyarok. Komolyan, még mindig ott vannak sokan leragadva, hogy a külföldi férfiak mennyire rosszak és csak magyarral kezdjél. Én és tudok még példát mondani sokkal jobban kijövök a külföldi párommal, mint a korábbi magyarokkal valaha is kijöttem. És igen, sok magyar nő van ezzel ugyanígy. Miért kellene csak a magyarok közül választani??

Kérdező, ne foglalkozz velük.

2020. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Biztos a külföldi gyümölcsökben van valami szuper erő, ami nekünk magyaroknak nincs :)
2020. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem kellett volna odaírnod, hogy negatívak a tapasztalataid mert ez olyan benyomást kelt mintha rinyálna valaki. Szóval tényleg kicsit rosszul fogta fel de arra reagált amit te írtál ki és nem kellett volna kiírni. Megvárhattad volna amég valaki rácáfol duma nélkül! Ezt te okoztad. Ez a sok smiley amit a mostani kommentedben is kiírtál ez sem szimpatikus, ahogy az sem, hogy kiírtad, hogy cáfoljanak meg abban, hogy hülyék. 23F
2020. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
46%

29# A szmájli még hagyján, de az egész fogalmazásból, a cím első betűjétől az utolsó mondatvégi pontig süt a negativitás, és az ilyen hozzáállás számomra nagyon taszító. Nem egyszer találkoztam ezzel az attitűddel társkeresőn, nagyon meg tudja ölni az illúziókat

"Jaj, remélem nem vagy olyan, mint az előzőek"

"Légyszi cáfolj meg, hogy intelligens vagy"

"Ugye te nem küldesz pöcsképet?"

Ilyenkor mindig elgondolkodom azon, vajon képes bárhová is eljutni INNEN az ismerkedés?

2020. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!