Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit sikerült leszűrnie?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam a csodás Tinderre. Az ottlétem alatt nem találtam olyan magyar férfit, akivel normális kommunikációt folytathattam volna. Csak külföldiekkel tudtam normális módon beszélgetni. Tehát nem értelmetlen vagy szexszről folyó kommunikáció, ami sajnos inkább a magyar részleget jellemezte. Ezt a tapasztalatom később leírtam a bemutatkozó szövegemben és odaírtam, hogy szeretném, ha végre egy magyar férfi rácáfolna eme tapasztalatomra, mert egyelőre lesújtó véleménnyel vagyok. Alapvetően magyar férfit szerettem volna találni, de jellemzően a külföldiekkel - valószínűleg a mentalitás, pozitívabb hozzáállás miatt jobban elvagyok. Nade mindegy. Erre rámírt egy műegyetemista srác, hogy neked nem való magyar férfi, majd a svájci férfiak gondoskodnak rólad... 🙄 Aztán odaírta, hogy lételeme, hogy harcoljon az aranyásók ellen. 🙄 Ez annyira bántó volt és fel is húztam magam rajta. Írtam neki, hogy ne haragudj, de én egy önálló, önmagát eltartó, diplomás műszakit végzett nő vagyok és kértem tőled vagy bárkitől pénzt vagy hogy tartson el vagy bármi ilyesmi kinn volt a lapomon? Aztán szét is váltunk. Most tényleg ennyi jut el az emberek tudatáig egy jelenlegi tapasztalatból eredő vélemény alapján? És úgy, hogy nem is ismer. Ezért felesleges volt rám írnia....Mert Ő harcol az aranyásók ellen. 🙄 Mi a véleményetek? Nem kellett volna odaírni a tapasztalatom? De ezt gondolom és kész. Jelenleg legalábbis

2020. jún. 24. 02:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
Tarhálni akart.
2020. jún. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem felesleges odairni, nem emiatt fognak normalis ferfiak megtalalni. De a srac gaz volt, nem hogy orult volna, hogy vegre valakivel matchelt, a szovege alapjan ritkan fordul elo😂
2020. jún. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%
Badoon ismerkedj. A tinderen tenyleg csak ilyen nagyarcu senkik kavvanak, akiknek az a par centi a labuk kozt a legertekesebb az egesz lenyukbol.
2020. jún. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nincs azzal baj, hogy odaírtad a bemutatkozó szövegedbe. Ez is egy releváns tudnivaló rólad, illetve a gondolkodás módodról. Ráadásul szűrőként is kiválóan funkcionál. Ugyanis akinek van egy kevés esze, az tud szöveget értelmezni és felfogja, hogy miről van szó. Az a srác csak azért kötött beléd, mert egyrészt képtelen volt megérteni ami ott szerepelt. Másrészt frusztrálja, hogy nem kap puncit. Így önjelölt erkölcscsőszködéssel vezeti le a feszültséget. De nem érdemes vele foglalkoznod, hülyék mindenhol vannak.
2020. jún. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Idióta elmebetegek mindenhol vannak, ne is foglalkozz vele.

Amit utólag kiirtal az adatlapjdra viszont visszatetsző. Ha én férfi lennék és normális kapcsolatot keresnek, biztos nem írnék olyanra, akik alapból lehulyez, majd felker, hogy bizonyitsam az ellenkezőjét.

Csak beszolasokat fogsz erre kapni, mint ahogy a példa is mutatja.

Inkább szép csendben válogass tovább.

2020. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
És akkor még az én ismerőseim vannak meglepodve h lehet h pont nekem nincs senkim. Ezek után? Akkor is jobban járok, ha macskás vénasszony lesz belőlem, minthogy éveken át verekedjem magam végig ezen a rengeteg szánalmas nyomorekon.
2020. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hát, de ha ez a jellemző. Nem tehetek róla. Rám bármilyen külföldi írt, tisztelettel kedvesen beszélt velem. A szexet egyik sem említette. A magyarok meg általában szex vagy valami felvágós dumával írnak vagy ír egy sziát, válaszolsz, hogy szia és ennyi volt. Pedig egy képem van és ott is edzek az edzőterembe full felöltözve.Nincs kint semmim. Épp ülök egy polifómon... Az első mondatom pedig az a bemutatkozómban, hogy kisbabám leendő apukáját keresem egy nagy smileyval. 38 évesen férjet és családot szeretnék és egyszerűen unom az ilyen semmi szövegeket. Én más férfiak elmondása alapján jó nő vagyok. Magamat nem tartom annak. Viszont tény, hogy vonzom a hűl. yeket és válogatós vagyok. Volt olyan első randim, ahol a férfi azt mondta, hogy azonnal gyereket akar tőlem és ha terhes leszek, megkóstolhatja a cicidből a tejcit meg ilyenek 😂 Meg olyan is, aki kifejtettem, hogy a jó pasik mármint ő 😂, hamar megunják a normális szexet és csoportban szereti csinálni és legalább 200szor volt ilyen szexben.. De volt, hogy 7-8an🙄🙄🙄 Meg olyan is, aki azt mondta, hogy szeretné megnézni, ahogy németjuhásszal szexelek... 🙄🙄🙄🙄 És ezek nem mind netes fazonok voltak.... 😂 Meg olyan is akadt, aki azonnal a lakásán akart borozni első randi címén 😂😂😂 Ki is írom ezt most egy kérdésben, hogy csak én vonzóak ilyeneket.... 🙄🙄🙄🙄 Szörnyű és lesújtó
2020. jún. 24. 08:09
 8/35 A kérdező kommentje:
*hü
2020. jún. 24. 08:10
 9/35 anonim ***** válasza:
6 ossal teljesen egyetértek . 30f (szintén mérnök)
2020. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a mobil szótár átírt pár szót, de remélem ígyis érthető. Nem akarom kijavítani. Elnézését
2020. jún. 24. 08:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!