Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány rádmosolyog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány rádmosolyog az utcán s randira hivod s a válasza az, hogy ép megyek a barátomhoz, majd elkezd érdeklődni rólad abból miket lehet leszűrni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem bunkó, hanem illedelmes...
2020. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na jo de utána miért érdeklődik rolam? "Ép a barátomhoz megyek". Ennyivel is le lehet zárni illedelmesen, nem?
2020. jan. 26. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, miért. Amúgy adott elérhetőséget a végén, vagy nem? Ha igen, akkor lehet, hogy mégis akar valamit, ha nem, akkor pedig tök mindegy, miért érdeklődött, mert úgyse lesz semmi...
2020. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én köszöntem el gyorsan. Nem akarok olyan valakivel randizni akinek van valakije. Csak érdekel ki szerint milyen variáciok lehetségesek. Egészen pontosan buszont történt s mikor felálltam leszállni akkor mosolygott rám. Elötte kis szemezés volt. A mosoly miatt randira hivtam, s egy két megállót tovább mentem volna adatcsere miatt, ha nem ér rá azonnal, vagy ha igen akkor ott nyomban kezdődőtt volna a randi. De ilyen válasz után "ép megyek a barátomhoz" nem volt kedvem visszafele buszozni vagy gyalogolni egy vagy több megállót, csakhogy mikor gyorsan elköszöntem volna, elkezdett rólam kérdezgetni. De kinyilt az ajto s mondtam h itt le kell szállnom. Végül én voltam bunkó, hisz köszönés nélkül távoztam, ő meg még bucsúzóul sok szerencsét is kivánt. De ez amiatt volt hogy a kérdéseire válaszoltam s azzal ment el az idő, máskép illedelmesen elköszöntem volna. Csak nem értem az egészet, miért kezd el rolam érdeklődni. Még azt se mondhatom, hogy sajnáltam, hogy nem mentem inkább bele, mert nem nagyon akarok foglalt lánnyal ismerkedni. Ismeritek biztos a mondást: "Házinyúlra és desszantosra nem lövünk.
2020. jan. 26. 13:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert attól, hogy van barátja, még lehet, hogy szívesen megismerne? És ha esetleg fél év múlva szétmenne a párjával, akkor rád írna, hogy áll-e még a randira hívás?
2020. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És ha addig nekem lesz valakim akkor meg megintcsak hiába buszosztam tovább x megállót. Ha meg mégse megy szét akkor is .

Ekkora hazárdőr azért nem vagyok. Már az is csoda volt hogy egyáltalán odamentem hozzá. De köszi, ez valóban az egyik lehetséges válasz.

2020. jan. 26. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Most 10-ből 9 csaj egyből rávágja, hogy van barátom , amiből valósan 2-nek van barátja a maradékot vagy meglepte a dolog és védő mechanizmusként ezt mondja, majd jobban megnéz és látja nem is olyan rossz ez a figura, aki leszólított és akkor mégis csak visszakérdezek valamit alapon stb.
2020. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez is egy magyarázat. Remélem itt nem ez volt.
2020. jan. 26. 13:25
 9/15 A kérdező kommentje:

Amugy ez elég gyatra helyzet, 10 ből 9 pasi nem meri leszolitani a nőt, 10 ből 9 nő azt mondja van barátom akkor is ha nincs neki, eddig 100-bol 1 nél tartunk s akkor még nem történt semmi...


Itt azonban valoszinuleg igaz volt hogy ép a barátjához megy egyéb jelek erre utaltak.


Egyszer sok éve volt szerencsém egy olyan helyzetet átélni ahol 3 lány érdeklődve szemezgetett velunk majd mikor odamentunk hozzájuk hirtelen érezhetően befeszultek s elutasitová váltak.

2020. jan. 26. 13:35
 10/15 anonim válasza:
Mert az is lehet, hogy csak egy barátjához ment. Nekem is vannak férfi barátaim és nem ragozom tovább egy ismeretlennek. Lerázni a párom szöveggel szoktam.
2020. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!