Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzhetném le a szorong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a szorongást, amit egy lány megszólítása előtt érzek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen elszalasztom a lehetőségeket, mert amikor látok egy szimpatikus lányt, akin azért nagyjából látni, hogy nem zavarná ha megszólítanám, akkor mindig eluralkodik rajtam a szorongás és az lesz a vége, hogy nem merem megszólítani.


Ma reggel is ugyan ez történt, volt egy szimpatikus lány a buszon, szemeztünk is egy kicsit, rá is mosolyogtunk egymásra (pedig mostanában mosolyogni se nagyon merek idegenekre). Ugyan ott szállt le, ahol én és ugyan arra is ment tovább a buszmegállóból, mint én, látszólag nem sietett, szóval ez tűnt a tökéletes lehetőségnek és nem mertem megszólítani.


Nagyon zavar, hogy ilyen bátortalan vagyok, ha nekem szimpatikus lányokról van szó, de nem tudom, hogy ezen hogyan tudnék változtatni.


2020. jan. 23. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

1, Csináld párszor, aztán egyre lazábban fogod venni. Az életedben jó pár hasonlón átmentél már és könnyebb lett a dolog. Dolgozatok, tánc, szereplés, stb.

2, Önmagában ezeket azért ne gondold akkora lehetőségnek. Rengeteg lány küld pozitív jeleket, de ettől még nem akar semmit, simán csak az önérzetük legyezgetik.

2020. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongok előtte, de akkor is odamegyek hozzájuk. Az más kérdés, hogy nem mindig jön össze. De legalább megpróbáltam és ez sokkal jobb érzés, mintha nem tudnám meg, hogy mit mondott volna...
2020. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eleinte olyan lányokat szólítasz le, akik nem tetszenek. Mert ekkor kevésbé vagy egyáltalán nem fogsz izgulni, és hozzá is szoksz. Ha kitűzöd, h napi 1 random lányt leszólítasz, akkor egy hónap múlva már Claudia Schiffert is le fogod, miközben ásítozol.
2020. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak gyakorlat kérdése. Minél több lánnyal beszélsz, annál jobban fog menni. Keress olyan hobbit, ahol sok lánnyal fogsz érintkezni. Fogd fel gyakorlásnak. Ne legynek elvárásaid, csak hétköznapi beszélgetéseket kezdj.
2020. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ha nem harcolsz ellene, hanem teljesen megadod magad neki.

Mit jelent ez? Hagyd a szorongást létezni, miközben tudod, hogy ott van.

2020. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy összeszeded magad, és nem valami bálványként tekintesz azokra az emberekre, hanem ugyanolyan emberre mint saját magad. Ha félsz, az a magadba fektetett hited megingása fűszerezve a veszteséggel. De mi is veszik kárba, ha elutasító a válasz? Nézzük csak meg. 1 lyuk, egy "versenyeztetés másik férfiakkal", "másik ember kiszolgálása", és folytathatnám. Ebből pozitív a lyuk, de az másnak is van. Tehát elvesztettél 4millióból 1et. Arányaiban kicsi a veszteség. Említhetnék, hogy de a kiszemelt kedves, szép aranyos, jó, okos, stb... Nem, nem az. Annak mutatja magát, de csak egy nő, aki a saját érdekeit nézi és kizárólag úgy cselekszik, hogy az az érdekeit szolgálja. Ha neked nincs olyan tulajdonságod, akkor nemleges a válasz. Tehát láthatod, csak érdekemberek. Erre vagy így ráfeszülve? Ha átmész pár kapcsolaton már, rájössz, hogy milyenek is a mai nők, s hidd el, nem fogsz szorongatni a megszólítás előtt, sőt, meg sem fogod szólítani őket egy bizonyos idő után, mert felesleges a saját illúzióidat kergetni, amik csak álomképek, de a valóságban a "lányok" nem ilyenek :) Sőt... Tapasztalatot szerezz ha nem hiszel az idősebbeknek, s rá fogsz jönni, csak energiapazarlás. Aki jön jön, aki nem nem, de egyhez se kerülj olyan közel, hogy ne tudd elengedni bármikor.
2020. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a szorongást nem lehet legyőzni.világon a legnehezebb dolog.
2020. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!