Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen módon közeledjek egy ismeretlen lányhoz akit rendszeresen látok a trolin? Többi lent:

Figyelt kérdés
Van egy lány aki reggelente gyakran ugyanazon a trolin jár munkába mint én is. Kb. 1 évvel ezelőtt vettem észre, feltűnt az inteligens tekintete, szolid, de mégis nagyon nőies megjelenése ami komoly arckifejezéssel társul. Egy idő után már vártam, hogy felszálljon a megszokott megállónál,kicsit feltűnően kezdtem el nézni, de sokáig nem adta jelét, hogy észre vett volna. Nem mertem megszólítani, két okból: a bal kezének gyűrűsujján arany gyűrű van (nem tudom, hogy azért mert jegyes-e vagy házas avagy csak szimpla ékszer gyanánt viseli), másrészt féltem, hogy tolakodásnak veszi a közeledésemet, elutasít. Kb. 6 hónapja, hogy észrevett. Többször volt, hogy egymás szemébe néztünk, de az arckifejezésével nem bátorított, szóval nem mertem megszólítani. Előfordult, hogy a szinte üres trolin a közelembe állt, de ilyenkor sosem nézett rám, az arckifejezése teljesen közömbös volt. Ma reggel is ugyanazon a trolin utaztunk alig voltak páran, én a középső ajtóval szemben álltam. Ő felszállt nem nézett rám de hezitált, hogy a bal vagy a jobb oldalam felől álljon meg (a közelünkben senki sem volt). Most viszont oldalpillantásokkal többször rám nézett. Éreztem, hogy most kellene megszólítani, de sajnos az önbizalomhiány miatt semmi sem jutott eszembe, lefagytam. Igazából nem tudom eldönteni, hogy párkapcsolatban van-e, vagy ő olyan tipus aki zárkózottabb ezért nem ad egyértelmű jelet, hogy szívesen venné a közeledésemet (persze lehet, hogy én nem ismerem felé). Szerintetek milyen módon kellene kezdeményeznem, hogyan szólítsam meg, miről kezdjek el vele beszélgetni? Másik kérdésem, hogy a gyűrű és a zárkózottab viselkedés azt jelentheti, hogy párkapcsolatban van?

#randi #ismerkedés #lány megszólítása
2014. jan. 2. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy kapcsolatban van, sőt, szerintem biztos is.

Van egy apró trükk: véletlen menj neki, ha van a kezében valami akkor verd ki belőle, utána nagyon gyorsan szedd össze, kérj bocsánatot és elkezdhetsz vele dumálni

2014. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tiszetelt egy éven keresztül óvatoskodó, szentimentális kérdező! Mi volna, ha életedben egyszer bátor lennél, vagy életedben egyszer szakítanál a "kötelező" illemmel és lépnél? (odamenjek? ne menjek? merjem ? ne merjem? ) Tedd vagy ne tedd, de ne hezitálj!!! És tudod miért ne? Csak, mert ha egy élelmes , talpraesettebb tag is kiszúrja a bukszát garantáltan beelőz. Na szerintem ennyi. És hidd el, nem alázni akartalak, csak motiválni...mert én is egyszer nem tettem meg valamit, amit utána már sosem tehettem meg. pedig az is csak egy kérdés lett volna...Ha pedig nemsikerül sincs baj , fog majd azon a buszon utazni más szép lány is. :)
2014. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm a választ. A bátorság mellett az önbizalom is rámférne. Persze mindíg az első lépés a legnehezebb.
2014. jan. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!