Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit sikerült leszűrnie?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam a csodás Tinderre. Az ottlétem alatt nem találtam olyan magyar férfit, akivel normális kommunikációt folytathattam volna. Csak külföldiekkel tudtam normális módon beszélgetni. Tehát nem értelmetlen vagy szexszről folyó kommunikáció, ami sajnos inkább a magyar részleget jellemezte. Ezt a tapasztalatom később leírtam a bemutatkozó szövegemben és odaírtam, hogy szeretném, ha végre egy magyar férfi rácáfolna eme tapasztalatomra, mert egyelőre lesújtó véleménnyel vagyok. Alapvetően magyar férfit szerettem volna találni, de jellemzően a külföldiekkel - valószínűleg a mentalitás, pozitívabb hozzáállás miatt jobban elvagyok. Nade mindegy. Erre rámírt egy műegyetemista srác, hogy neked nem való magyar férfi, majd a svájci férfiak gondoskodnak rólad... 🙄 Aztán odaírta, hogy lételeme, hogy harcoljon az aranyásók ellen. 🙄 Ez annyira bántó volt és fel is húztam magam rajta. Írtam neki, hogy ne haragudj, de én egy önálló, önmagát eltartó, diplomás műszakit végzett nő vagyok és kértem tőled vagy bárkitől pénzt vagy hogy tartson el vagy bármi ilyesmi kinn volt a lapomon? Aztán szét is váltunk. Most tényleg ennyi jut el az emberek tudatáig egy jelenlegi tapasztalatból eredő vélemény alapján? És úgy, hogy nem is ismer. Ezért felesleges volt rám írnia....Mert Ő harcol az aranyásók ellen. 🙄 Mi a véleményetek? Nem kellett volna odaírni a tapasztalatom? De ezt gondolom és kész. Jelenleg legalábbis

2020. jún. 24. 02:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%

Oh, 38 éves vagy? Eddig mit csináltál, kerdező? Nőként , főleg ha tetszel is a férfiaknak azért eddigre már lehetne családod, vagy kegalább komoly kapcsolatod :O


10 es vagyok.

2020. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet, hogy én férfiként ugyanerre jutottam a Tinderrel kapcsolatban? Szerintem csak nem jókat fogtál ki.

Hiába írok normálisan, olyan hülye válaszokat kapok, hogy az elképesztő... Már ha egyáltalán visszaírnak.

2020. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nagyon mélyérzésű férfit keresek. Hasonlót, mint én. Nehéz ilyet találni. Az őszinteségnél a 90 % elbukik, a többi 10, aki meg normális, általában már nős vagy meleg vagy egyszerűen nem esetem se így, se úgy. Külsőleg tudnék kompromisszumot kötni, de belsőre van egy elképzelésem, amitől nem tudok és nem is akarok tágítani. Nem vagyok megalkuvó típus. Amit a fejembe veszek, addig megyek, míg olyan nem lesz.
2020. jún. 24. 08:34
 14/35 anonim ***** válasza:
Az mit jelent nálad, hogy mélyérzésű? És külsőre mi az ideálod?
2020. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tinderen csak ilyen sötétek vannak szinte, ha a magyarokat vesszük. Tinder, Anotalk, TikTok, etc. ezeken mind IQ betyár emberek vannak nagy többségben. Ez van, internet hátránya. :/
2020. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Teljesen értem, hogy miről beszélsz. 😀 Én alapból külföldit keresek csak, magyart egyáltalán nem. Te is valószínűleg azoknak a magyar nőknek a táborát gyarapítod, akik nincsenek egy hullámhosszon a magyar férfiakkal (sokan vagyunk így a tudott visszajelzések alapján). Konkrétan harc megy a külföldi férfiakért itthon, de komolyan. Akikkel beszéltem mindenki azt mondta, hogy a magyar lányok nem akarnak magyar férfit de teljesen értik is, hogy miért.

A magyar férfiak mentalitása más, éltem külföldön is így teljesen érzékelhető a különbség, de ezt csak az tudja, aki volt külföldi férfival is párkapcsolatban, hát ég és a föld. És ennek semmi köze a pénzhez, de ezt sem értik a magyar férfiak...

2020. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező az is lehet, hogy, amit a 16-os mond, külföldi férfiakkal kéne ismerkedned, ha ennyire finnyázol a magyarokra...30f
2020. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

CENZÚRA.


Csak tudnám miért.

2020. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
12 éve csak külföldi partnerem van, pedig mindig hazai volt a cél. A exvőlegényem is amerikai. Na azt nagyon bánom. Családi okból nem tudtam Vele akkor kimenni, amikor hazament, utána a távkapcsolat és az időeltolódás kivégezte a kapcsolatunk :(
2020. jún. 24. 12:48
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
Minekután egy rakás csaj válaszra se méltat akik elvileg ilyen normális kommunikációra vannak kiéhezve a bemutatkozójuk alapján, így nem tudom komolyan venni ezt a kérdést. “Jé rámírt valaki ? Nahát ezzel is párban állok? Így újra megnézve mégse indít be annyira szóval szétválok válaszlevél helyett” na ennyire szeretnek kommunikálni a nők Tinderen
2020. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!