Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
76%
A normalis lanyok nagy resze is igyekszik hulye pcsanak latszani. Egy olyan trend moge alltak be, ami nem onbizalomrol, nem noi identitasrol szol, viszont legyartott ostoba celebek prototipusarol.
2021. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy része bunkó és vannak kedvesek is
2021. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen mennyire vagyok még lány? :DDDD Na mindegy, pl. rám nem igaz, hogy nem akarnék komoly kapcsolatot, csak nagyon nehéz olyat találni, aki akar tenni a céljaiért és van érdeklődési köre(aki azt írja, hogy az ismerkedés meg a szex az hobbi, az nekem kuka, pardon). Meg aki megérti, hogy nem szeretem a nagy társasági eseményeket és ne várja el tőlem, hogy bájologjak mindenkivel. Meg nehéz elmagyarázni egy normális családból jövő ipsének, hogy azért nem akarom anyámnak bemutatni, mert már pár pasasomnál beleszart a palacsintámba és csak apámnak akarom bemutatni, nyilvános helyen. Vagy ha mindkét szülőmet bemutatom, csakis nyilvános helyről lehet szó.
2021. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
41%

Az egész onnantól rossz, hogy a férfiak eleve adják alájuk a lovat. Most olvastam egy kérdést, amiben egy nő lakott valami szomszéd helyes pali mellett, és nem tudtak egyről a kettőre jutni, mert a nő a válaszaiban azt ismételgette, hogy ő nem fog odamenni kezdeményezni, nem fog elsőként ráírni a férfire, mert az a férfi dolga, de amúgy is tárgytalan a dolog, mert NEM TUDJA, HOGY KELL az ilyet csinálni, nem tudja, mit mondjon neki, mert nő, nem szokott ehhez hozzá.

A nők beképzeltek, és ezt mi magunk tápláljuk feléjük, mert minden nőre egyszerre 5 férfi nyomul egyidőben, ezért elhiszik magukról, hogy akárhogy fognak kinézni, vagy akárhogyan viselkednek, nem számít semmit, mert mindig lesz udvarlójuk, és ha beszólunk nekik valamit, hogy "ahhoz képest, hogy milyen kövér vagy, elég nagy az arcod" akkor válaszuk az, hogy "bekussolsz te gyökér, olyan ronda fejed van, nem csoda, hogy egy nő se akar tőled semmit, egyedül fogsz meghalni te moron". És sajnos így van, mert egy kövér nő is kellesz egy mackósabb palinak vagy akár egy sportosabb palinak, mert attól, hogy kövér még lehet normális erkölcsi értékekkel rendelkező ember.

Az elvárások a kedvenc részem: legyél magas, helyes, kigyúrt és pénzes egyszerre, természetesen a nők őrüljenek meg érted, legyen jó humorod, legyél intelligens, mert én ezt megérdemlem, mert miért ne? Közben ha én 1-2 dolgot elvárnék, akkor "nem egymást keressük, szia".


6. éve zsinorban nincs senkim.

2021. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
24%
A véleményem az, hogy katasztrofálisak. 31f
2021. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
Amúgy hiába mondják a Nők, Lányok, hogy hát de olyan kevés normális férfi van, pont olyan kevés normális lány is...
2021. jún. 30. 22:20
 67/67 anonim ***** válasza:
76%

Az a véleményem róluk, hogy identitáskrízisben vannak, mint mindenki, mivel nincsenek követendő minták és egyértelmű szerepek. A mai nőket sokkal vonzóbbnak tartanák a férfiak, ha a hagyományos női tulajdonságokat erősítenék bennük (szelídség, visszafogottság, családcentrikusság, áldozatkészség, érzékenység), és a mai férfiak is sokkal vonzóbbak lennének a nőknek, ha férfias mintákat nevelnének beléjük, de ez egy másik kérdés. A gond az, hogy az újhullámos feminizmus és a liberális demokrácia életérzése (valósítsd meg magad, különleges vagy, élj a vágyaidnak, szerezz élményeket, stb) hatására a nők elkezdtek úgy gondolni magukra, úgy viselkedni, olyan tulajdonságokat felvenni, amik egyszerűen nem állnak jól nekik, mert férfiaknak áll jól.


Engem például hihetetlenül taszít, ha egy nő arrogáns, vagy csak magára tud gondolni. Egy férfiban is taszít, de egy férfinál ennek funkciója van, mert a férfi egész életében rivalizál, verseng más férfiakkal (a nőkért). Férfiak között ki tud alakulni hierarchia, ami tud változni és változik is. De férfiként nőkkel hogy a francba kéne versengenem, amikor a nőket elvileg óvni kéne meg elnyerni a kegyüket? És csupa ilyet látok a korosztályomban mindenhol. Mindenki hipertudatos meg nagyontudjaahelyétavilágban meg nagyon asszertív, meg nagyonnehúzzamazidejét meg nagyon tudja, mi kell neki, és csak ez számít... ezekből hogy lesz a gyerekeim anyja? Ezek nem nők, hanem férfiak női testben. És az a frusztráló ebben, hogy a nők folyamatosan azt csinálják, hogy felveszik ezeket a férfiértékeket, ami egy téboly szerintem, de legyen, de akkor meg ne tartsanak igényt a nőket megillető védelemre a társadalomban. Tehát onnantól kezdve, hogy egy nő nem női erőkkel érvényesül, hanem asszertív, törtető, egocentrikus, verseng, mint egy férfi, akkor ne sírjon, ha egy férfi úgy kezeli, ahogy egy férfit kezelne, mert ez egy ilyen világ. Nem ülhetsz egyszerre két nyeregben. Vagy legyél nő, és akkor fogadd el, hogy nem áll jól neked, ha erőt mutatsz fel, vagy legyél férfi, de akkor vedd tudomásul, hogy kapni is fogsz, nem csak adni.


De egyébként az a baj, hogy ez tudom, hogy nem fog megvalósulni, mivel a biológiai adottságok (a nő végzi a szexuális szelekciót, őérte megy a rivalizálás) nem fognak megváltozni, ergo a nőknek qrvára vissza kéne nőiesedniük, mert ez egy ilyen herélt és identitászavaros férfiak és neurotikus nők társadalmához fog vezetni.

2021. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!