Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
20%

"Minden tiszteletem azoknak a nőknek akik megállják egyedül a helyüket és inkább vannak egyedül vagy kalandoznak mint hogy egy langyos fos alibikapcsolatban éljenek."


Mert szerinted csak ez a két véglet létezik? Inkább ott a probléma, hogy átestünk a ló másik oldalára és mindenki a tökéletes kapcsolatról meg a gyomrában repdeső pillangókról ábrándozik. Aztán mikor jönnek a pillangók, akkor jön a rózsaszín köd és a legtöbb esetben a pofára esés.

2020. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
35%

" átestünk a ló másik oldalára és mindenki a tökéletes kapcsolatról meg a gyomrában repdeső pillangókról"

Így van, s azt nem veszik észre h ez 16 évesen még oké, húúúú de szeretem, de jó vele flangálni, bulizni, blablabla... Azt 26 évesen már nem lesz húúú de szeretem, mert kinyilt a szeme neki is, de azért várja a 16 éves "felfedezős" időszakot, de soha nem fog eljönni. Kergeti kergeti, de csak egyre távolabb kerül, mert nem 16 éves már. Az meg h a tökéleteset keresi emellett, mert "neki jár", szenvedjen a másik érte, nah itt elbukik minden. Nincs olyan h tökéletes, vagy ha máshogy fogalmazom: mindenkinél van tökéletesebb. A nőknek tök mind1 h Sanyit vagy Józsit szereti, mert nem a személyt szereti, hanem az "életérzést", s vágyik a 16 éves fellángolásokra, amik ahogy öregszik egyre kevésbé jelentkezik. Nem azért mert kiégett, hanem azért mert máshogy kellene szeretni. Ahogy írtad is, ha egyszer egyszer jön, de az olyan rövid időre, hogy sírás lesz a vége. Ha hosszabb lenne, nem lenne. Olyan ez mint a szaglás, sokáig szagolsz valamit, egyre kevésbé érzed az illatát...

2020. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
33%

Ti miről beszéltek? :'D

Semmilyen normális nő nem megy bele egy fos, érzelmek nélküli kapcsolatba csak mert elmúlt 25. Akinek elvárás volt a szerelem és a rózsaszín köd a környezetemben mindenki meg is találta ezt. Én értem, hogy ti reménykedtek, hogy majd valaki lentebb adja és összejön bármilyen lúzerrel de ez egyre kevésbé fog megtörténni a mai világban. Pontosan azért mert nem kötelező kapcsolatban lenni és a nők nem fognak belemenni egy "végül is megfelel" típusú működésképtelen valamibe. Az én környezetemben 30 évesen sem adta lejjebb senki, a jó részük meg is találja a normális, szerelemmel teli kapcsolatot. Én se mentem bele soha olyan kapcsolatba ahol nem volt meg a rózsaszín köd. Nem véletlenül nem volt soha rossz kapcsolatom, mindegyik évekig tartott.

2020. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
15%
13-as, te tényleg nem tudsz olvasni? teljesen másról beszélsz, de tudod mit, kergesd csak, senkit nem érdekel mit csinálsz, sőt lehet én is futok 1 kört, hátha megtalálom a Ferrárimat, azt ha találok vmi tragacsot akkor majd idehazudozom, hogy "megtaláltam", nehogy azt kelljen mondanom: igazatok volt.
2020. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos én csak rossz véleményt tudok írni, mivel szinte kizárólag negatív példákkal találkozok/találkoztam.

Saját és baráti, haveri társaságon belül egyaránt.

A legnormálisabbnak tűnő csajról is mindig kiderült, hogy igazából ugyanolyan felszínes, számít, hazug rißanc, mint akiket próbál az ember elkerülni.

Biztos vannak normális lányok manapság is, de ők már vagy mind foglaltak vagy elérhetetlen távolságban vannak tőlem.

Szóval számomra marad a reménykedés, hogy hátha egyszer még találkozok valakivel aki a normális, őszinte és hűséges nők táborát erősíti. Akivel ki lehet alakítani egy jó kapcsolatot, akivel meg lehet beszélni a problémákat, aki nem csal meg és dob ki az első felmerülő kisebb gond miatt. Akivel fel lehet építeni egy életet, akiben van türelem és megértés a másik iránt és aki el is várja, hogy mindez viszonozzák számára.

Őszintén szólva nagyon ritka ma már az ilyen és nem hiszem, hogy valaha is még egyszer sikerül egy rendes lányt találnom, de a remény hal meg utoljára.

2020. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
61%
Érdekesek a mai emberek, az tuti. Van köztük normális, de akkor is nagyon szokatlan a gondolkodásmódjuk.
2020. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg olyanok mint régen
2020. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú sípoló hang.
2020. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
21%
A mai lányok egyre erkölcstelenebbek..
2020. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
14%

"A mai lányok egyre erkölcstelenebbek.."

Mert ez az 1 tudásuk van, dgni. 3x évesen ahogy fogynak a jelentkezők, úgy jönnek a szex és newyork szindrómák, mert nincs más tudás a személyben, csak dgni és a lehető "legmenőbbel", ami idővel egyre kevésbé lesz "legmenőbb menő".

2020. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!