Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
72%
Utolsók én valahol sajnállak titeket. Az én ismerősi körömben nem csak dugni tudnak a 20-30 közötti nők. Ha ti tényleg csak ilyet ismertek valószínűleg nagyon szar körökben mozogtok.
2020. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
78%
Nem bizony fenn is tudják hordani az orrukat, kifelé mutatva, hogy büszke sziinglik.
2020. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok szingli, és az orrom sem hordom fent. Miért kell mindjárt "újjal mutogatni" ha valaki leírja a valóságot? Tán nem tetszik? Írjam azt h a nők sikeres péniszmodellek?
2020. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%

Tessék . Nesze. Mi ez ha nem undorító, és még ő háborog.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2020. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Tinilanyokkal ki foglalkozik?
2020. jún. 26. 14:57
 26/67 A kérdező kommentje:
a nyalas tinificsurokon kivul.
2020. jún. 26. 15:01
 27/67 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig szerettem volna komoly kapcsolatot. Az más kérdés, hogy sokáig nem találtam hozzá megfelelő partnert. Mindig úgy képzeltem, hogy majd házasságban élek, ha megtalálom a hozzám való férfit, aki szintén így gondolkodik. Vele leélem az életem, örökbefogadunk közösen egy kiskutyát, munka mellett közös programokra járunk, szórakozunk, pihenünk, együtt megöregszünk😊. Végül 24 évesen ismertem meg és jöttünk össze, 1,5 évre rá össze is házasodtunk.😊

Most 10 éve vagyunk együtt. 3 hónapja a kutyus is megvan😊😊😊🐾❤️.

Gyereket soha nem akartam. A hideg ráz tőlük. Ez kb 15 évesen fogalmazódott meg bennem először egyébként, és az érzés nem változott meg azóta sem. Nem lennék jó anya, és nem is vágyom rá hogy az legyek. Egyikünk sem vágyik rá. Mi így, szabadabban szeretjük az életünket.

2020. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
60%

Örülök, hogy vannak még azért pozitív példák, de sajnos egyet kell értsek az előttem szólókkal is, hogy valószínűleg rossz helyen/rossz közegben keresgéltem eddig csak. De azt azért hozzátenném, hogy szándékosan nem jöttem össze olyanokkal akiknél nem éreztem azt, hogy TÉNYLEG érdemes lenne kapcsolatot kialakítani és TENNI is érte. Pedig lett volna rá lehetőségem elég sokszor, de még a sima "egyszeri, alkalmi" kapcsolatokat is pont emiatt, szándékosan visszautasítottam. Egyedül is voltam nagyon sokáig, kimaradtak a "tini szerelmek" az életemből, egészen 22 éves koromig. Akkor találkoztam egy olyan lánnyal akiben láttam azt, hogy lenne értelme a dolognak és talán még az életem is le tudta mvolna vele élni. Sajnos kiderült, hogy hiába a jó családi háttér, a céltudatosság, az, hogy nem egy felszínes, ostoba kis tiniszinten megrekedt, csak az élvezeteket hajszoló lány, mégis az ellenkezője derült ki. Kb. azt érzem azóta is, hogy ő eredetileg nem ilyen volt, de valamiért rossz irányba változott. Talán az internetes baromságok, talán az akkori nagy stressz miatt ami érte, nem tudom.

Azóta megint ott vagyok, hogy lehetett volna nem egy, nem két "kapcsolatom", de megintcsak olyanok találtak meg akikkel nem tudnék elképzelni semmit. Viszont se magamat, se másokat nem akarok átverni, nekem nem ér annyit a testiség, és az sem, hogy elmondhatnám, hogy nem vagyok egyedül. Csak az a baj ezzel, hogy ki tudja megint mennyi idő lesz mire valaki normálissal összehoz az élet. Talán soha nem fog már megtörténni, de bízom még valamennyire benne.

2020. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
Egy nappal idősebbek, mint a tegnapiak.
2020. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
69%
28as, az a baj, hogy eddig is sok ilyen "tini szinten megrekedt nő" volt, csak egy idő után elzavarták őket dolgozni, tanulni, vagy családot nevelni. Egyszóval kezdjen magával valamit. Manapság meg a az ilyen buta ember háborodik fel, ha kérdőre meri vonni bárki is, hogy miért nem csinál semmit... Elhiszi h neki jár, elhiszi h csak a jó lesz mindig. De rossz nélkül nincs jó, nincs viszonyítási alap. Saját példám: el sem tudom mondani mennyire jó érzés volt, mikor végre bekötötték a kazánom a házba, addig kád + vízforralós fürdés volt. És csak apróságról beszélek... De én úgy örültem mint majom a farkának :D Most az általad említett lányok pont a "csak a jó jár nekem"-be buknak bele. Ahelyett h kitartanának egy fickó mellett, tényleg jóban és rosszban ahogy egy házasságba illik, akkor megtapasztalná, hogy milyen a vadonatúj ház illata, még ha az út elején vízforralóval kellett volnai s fürdeni... De nem, inkább elfordulnak, oda mennek ahol épp "jobb", de sosem lesz jó, mert mindig van jobb. Majd letelik az ideje, 35körül meg már hibáztatja is a férfiakat, ők tehetnek róla, hogy a lánynak rossz... Sajnos akiben eddig is benne volt ez a mentalitás, az most fénykorát éli. És igen, borzasztó nehéz kitartó embert találni, vagyis olyan nőt, aki téged akar mindenestül, és nem egy életérzést kergetni állandóan, ráadásul feleslegesen. Ha épp te vagy a számára elérhető legjobb, akkor tőled akarja az életérzést, amíg nem talál nálad jobbat 1-1 bulikában.
2020. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!