Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően minden ember más, az a legjobb ha sok emberrel beszélgestsz és minél több perspektívát megismersz.
2020. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretnék majd házasságot és családot. De jelenleg a korábbi hosszabb kapcsolatomból "lábadozom" így nem keresek se hosszú se egy éjszakás se egyéb kapcsolatot.

Az élet nem ennyire egyszerű hogy mindenki vagy senki. Még az egyén szintjén is sok változás és különböző helyzet lehetséges nem hogy általánosan nézve.

2020. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
76%

Most nem azért, de jogy lehet ennyire általánosítani?:D. Ez pont olyan hülye kérdés hogy mit gondolsz a tanárokról/orvosokról/öregekről. Minden kategóriában vannak ilyenek, olyanok, nem lehet egy kalap alá venni az embereket.


A komoly kapcsolat is más. Most őszintén ha valaki huszon pár éves és mondjuk még tanul, karrier előtt áll, az minek gondolkodjon abban hogy mi lesz

10 év múlva? Mármint lehet benne gondolkodni, de nem lehet mindig a jövőben élni. Sok esetben nem is felelős döntés a nagy semmire házasodni, gyereket vállalni. A komolyodás sok mindentől függ. Én speciel semmivel nem tartok komolyabbnak (sőt inkább naivabbnak tartok) egy olyan lányt/nőt aki önálló egzisztencia nélkül csak ìgy beleugrik egy házasságba/gyerekvállalásba majd a pasi eltart alapon. Aztán pár év múlva mi van ha a pasas dobbant és ott marad egy kölyökkel huszonx évesen. Okos döntés? Felelős döntés? Aligha.

És nem, nincs arra se garancia hogy 30 felett nem lép le az ember, de többynire addigra már az emberek nagy részénél kikristályosodik hogy mit is akar az élettől és jobb esetben lesz már mire építkezni.

2020. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
63%

Én hosszútávra keresek, de nem nagyon találok alkalmas alapanyagot rá. Mármint nem arról van szó, hogy helyes vagy gazdag vagy ilyesmi... hanem nem kedves vagy nincsenek céljai, hobbijai, barátai vagy féltékeny, anyuci pici fia, elvárja, már az elejétől, hogy szolgáljam ki, oldjam meg a problémáit stb.

Volt már több komoly kapcsolatom (1-3 évesek, kb tudom mit szeretnék. Nem a tökéletest keresem, hanem akivel el tudjuk fogadni egymást)


Addig meg foglalkozom magammal, élvezem az életem. Azért nem akarok valakivel lenni, hogy legyek valakivel.


23N

2020. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
88%
Én igyekszem a nőket keresni, és nem a felszínes lotyókat. Mindkettőből van, csupán el kell dönteni, hogy ki melyik kategóriát választja.
2020. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
25%
Undi ribhik, már 14 évesen széteszik a lábukat, akár egy 40, 50 éves embernek is. Isznak, cigiznek, drogoznak. Úgy öltözködnek mint egy útszéli
2020. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
12%
Ha azt nézem van itt 3 millió 25-35 közötti nő aki potenciális jelölt lehetne életkor alapján számomra. Ebből 2M aki sportol, ad magára és ki is néz valahogy (én is ilyen vagyok hozzáteszem, 20 éves sport, jó anyagi, magas, stb..) Ebből 1.900ezer lotyó, útszéli, nárcisztikus, önző, gyarló, hazúg és újjal mutogat, hogy azért ilyen mert "te", s azért lop mert megérdemli, mert te... A maradék 100ezer pedig eltűnik az országban. Nézz szét itt a női válaszokban, leírod a véleményed, ellenkezik a mondvacsniált hazugságaikkal, már megköveznek. Mit vársz akkor élőben? Szerinted máshogy viselkedik? Tudja hol a helye? A nagy fenét, azonnal minél több jobb, erkölcs = 0. Az mikor időapu jön, akkor meg sír a szája. Mint a cgányok olyan a többsége nekik, viselkedés alapján is.
2020. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
62%

Ismét egy olyan kérdés, amire felesleges válaszolni. A mai lányokról kérdezték a véleményeket, de az került pl. felpontozásra, aki a mai srácokról írt. Na, ha ugyanazt leírja valaki a nőkről, akkor egyből jár a mínusz. Szerintem ebből pont látszik, hogy a mai lányok többségéből mennyire hiányzik az önkritika. Ilyen az, amikor nem az álszent szavak, hanem a számokban kifejezhető tények mutatják meg a szintet.


Amúgy kettészedném a kérdést.


Nincsenek normális lányok, nem akarnak komoly kapcsolatot? De, vannak normális lányok és sokan akarnak komoly kapcsolatot.


Milyenek a mai lányok? Változó a helyzet, de a többségnél inkább negatív. Mint már írtam, az önkritika teljesen hiányzik és az önismeret is. A tinikor kitolódott, huszonéves csajok lazán úgy viselkednek, mint a tizenévesek és sajnos értelmileg/érzelmileg is azon a szinten mozognak. A mártírkodó "nem kellek senkinek" és álszent "a belső fontosabb, mint a külső" szövegeket mantrázzák, de ezek mögött nincs semmi. Miközben olyan szövegeket nyomnak, hogy a férfinak legyen célja, ők maguk nem sokat tesznek a dolgokért.

2020. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
66%
Ezerszer egészségesebb mentalitás ha valaki nincs megőrülve, hogy úr isten valaki vegyen el és csináljon fel. Láttuk évszázadokig, hogy hova vezettek az ilyen alibi gyereknevelési közösségek (mert párkapcsolatnak nem lehet nevezni) és mennyire borzalmasak voltak. Minden tiszteletem azoknak a nőknek akik megállják egyedül a helyüket és inkább vannak egyedül vagy kalandoznak mint hogy egy langyos fos alibikapcsolatban éljenek. Gyereket vállalni, komoly kapcsolatban élni is sokkal egészségesebb ha már sokat láttál a világból, karriert építettél stb. Egyrészt normális példát meg önbecsülést tudsz mutatni a gyereknek, másrészt kisebb eséllyel ragadsz benne egy szar kapcsolatban. Én nagyon is örülök, hogy trend lett, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni és megalkudni sem kell. Valahogy mégis mindenki megtalálja a párját. Lehet, hogy nem 20 évesen szül de legalább nem ragad benne egy fos kapcsolatban a gyerek miatt.
2020. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
23%

#9: Szembedobtad a két szélsőséget és azt feltételezed, hogy a másik annyira pozitív.

"Minden tiszteletem azoknak a nőknek akik megállják egyedül a helyüket és inkább vannak egyedül vagy kalandoznak mint hogy egy langyos fos alibikapcsolatban éljenek."

Jellemzően a magukat ilyennek definiáló nők pont azok, akik utána odapottyantanak 1-2 gyereket a lehető legrosszabb kapcsolatba.

2020. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!