Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
81%
Felszínesek , vagy anyagi vagy agyjátszós emberek jönnek be nekik vagy stréber kutya kamu ambiciós faxfejek ! A lényeg , hogy a valódi értékeket nem ismerik , közben hangoztatják milyen nehéz életük volt..
2020. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
39%

Legtobb no el van ferfiasodva. Rengeteget vedelnek, ami ferfiban is taszito. Nem lehet rendesen beszelni, ismerkedni, mert amint jon egy szebb, okosabb pali, mar ugrik is ra.


Vagy nem erdekli semmi, senki, nincs hobbija de a masik hobbijat azt lehuzza ezerrel.


Nekem nem egy no henceg, hogy neki mennyi udvarloja van, meg mennyi pasival jott ossze tinderrol..ezt a ferfiak szoktak csinalni, abbol is az, akinek nincs onbecsulese.


Vagy 1-1 dolog nem tetszik neki (belsot nem is nezik), kuka az egesz, mert soha nem fog meg randira sem jonni.


Hosszabb tavra terveznek, de amig a tobbsegnek a figyelme kb par percig tart, iszik, vagy szuk latokoru es itelkezo, addig max varni tudok, mert meguntam, hogy neki semmit nem kell xsinalnia, csak elvar es itelkezik, addig nekem vert pisilve kell megfeszulnom par perc figyelemert.



Akad kivetel, nem keves, de ok kapcsolatban vannak tobbsegeben.


Ez csak tapasztalat, lehet nem igy van, nem kell kiakadni.

2020. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
42%

52 hoz.


Sokan hisztiznek meg jatszmaznak, amint nem kapjak meg azonnal, amit akarnak vagy nem ugy iranyitjak a pasit, ahogy ok akarjak. Ez lehet ot perc figyelem, egy valasz vagy ha nem irok neki vissza fel oran belul. Kiakadnak, nem szolnak hozzam tobbet (amugy is csak nekem kell keresni, vinni a beszelgetest, mert o elvarja hogy a ferfi tegyen mindent), es szo nelkul mennel tovabb.

2020. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
90%

Én is hasonlóan érzem az egészet. Mint valami lóverseny meg húspiac az egész. Nekem mindenben meg kell felelnem a nőnek. Ő meg a kisujját sem mozdítja. Unalmas és fárasztó az ismerkedési fázis.


A legparóbb hibát sem lehet elvéteni. Nekem mindent tolerálni kell neki semmit sem. Interneten hatványozottan borzalmas ez az egész. 2-3 kategóriággal lejjebb lévő nők azt hiszik magukról hogy valami nagyon értékes emberek. Rengeteg match-et gyűjtenek de szinte alig hajlandóak találkozni valakivel. Többsége csak szórakozik és egót növel. Ha csak a felét tudnák teljesíteni amit én akkor egy istennő lenne az összes. De így... Egyébként meg van hogy belefáradok az egészbe akkor tartok egy nagyobb szünetet és csak magammal foglalkozok.


Vannak nők akik évekig vannak a társkeresőkön... Vajon hány matchük lehetett annyi idő alatt? Szerintem valahol a 200-2000 között... De senki sem felel meg nekik...


Olyan 1-2% százalék nő normális neten. A való életben olyan 5-15%. De azoknak meg mind van párja az is tuti.


Folyamat csak elvárnak de semmit se tesznek a nők. A másik meg hogy még 1 nővel sem találkoztam aki ne lett volna rondább mint a képeken. Bár ezt is mindig toleráltam...


Ja meg:

- "Kocsi ház van? nincs? Akkor nézzük a kövi srácot... "

- "Ajj ez a srác mindenben megfelel csak 1 valamiben nem akkor nem is írok vissza neki

- "1 napig nem írt vissza a srác akkor inkább mással beszélek"

- "Pfúúúj ez a srác meg akar csókolni első talin inkább hagyom a francba"

- "Pfúú ez a srác nem is csókolt meg első talin. Nincs meg a szikra nincs kémia köztünk így legyünk csak barátok"


Stb stb stb. Unalmas és fárasztó.... Mikor találok egy olyan nőt aki csak a felét tudná azt amit én? Hát nem lesz egyszerű...

2020. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
18%
Én már jó ideje lexarom a nőket, azóta nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb az életem. :D
2020. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
70%

#54-es voltam.


Volt barátnőm szépen apránként ez lett:

-dagadt mint az állat és nem 5-10 kiló túlsúlyról beszélünk

-cisztás petefészek és valszeg gyereket se tud szülni

-minden vacakra allergiás és minden létező betegsége megvan szinte

-nem hajlandó tenni az egészsége érdekében még úgysem hogy én is segítek neki egy sétára sem volt hajlandó

-egy nyamvadt hamburgert nem tudok vele megenni mert arra is allergiás

-hiszti és pánikrohamok

-erős agresszivitás

-gyenge jellem

-humorérzéke mint egy darab kőé

-sz*rásig kihasználja a jóindulatom ameddig csak lehet

-"pórázon" tartott mint egy kiskutyát

-HPV-vel lefertőz titokban


Én meg egy hűvös fejű jó humorú mérnök vagyok. Sem testi sem szellemi bajokkal sem káros szenvedélyekkel.


Aztán csodálkozott amikor már én sem bírtam és otthagytam... Ez volt a "csodanő". Akiért úgy küzdeni is kellett. Mert azt hiszik hogy olyan értékesek ha már nagy nehezen megvannak.


Ajjj bocsi a hosszú sorokért de ezt most jól esett kiadni magamból :D


Minden nő azt mondja magáról hogy ő nem olyan nő mint a többi közbe meg... Na mind1 tisztelet a TÉNYLEGESEN is rendes nőknek akik nem ilyenek!

2020. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
90%
56-os: megértelek, én már elváltam és 40x évem alatt még eddig normális nővel nem találkoztam. :) Nem tudom, hogy hol élhetnek, ha egyáltalán léteznek még. :)
2020. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
22%

54 detto igy vagyok vele. A neten nem ismerkedesi szandekkal van a tobbseg, inkabb baratkozik. Vagy panaszkodik, vagy egot novel (pl tele van pr..sti kulseju es rudon tancikalo novel)


Nem reszletezem, nagyjat leirtad. En is mindig tartok szunetet, mert felidegesit az egesz, majd visszamegyek. De ez a szunet egyre hosszabb es hosszabb es amig ottvagyok, egyre kisebb idot toltok keresessel.


A szerelem elvileg egymas elfogadasa, feltetel nelkuli szeretet, kozos fejlodes.


A f..szt xd

2020. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
62%
En is már ott tartok hogy egyáltalán nem bánom hogy az elmúlt 23 évemet magamba fektettem és nem a csajokba. Annak ellenére hogy még nem.volt de ahogy haladok előre a terveimmel annál boldogabb vagyok és igazából már nem is annyira baj hogy nincs csajom. Majd jön aki az életem részese akar lenni.
2021. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
87%

"Majd jön aki az életem részese akar lenni."

Nem fog jönni, neked kell menni, luxusautóval és mindenféle földi jóval megrakva...

2021. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!