Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
36%

30-as: pontosan ez a helyzet. Lesz jobb, lesz másik, ha már egy kis probléma előkerül inkább szakítanak és továbbállnak.

Senkinek nincs türelme semmit megjavítani, tenni a dolgokért, a legelső döccenőnél feladják. Tipikus fogyasztói társadalom... Az emberi kapcsolatok is jórészt ilyenné silányultak.

2020. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

#4 ha itt vagy még,első benyomásra értelmes....nőnek látszol. Itt az oldalon kb 100 pasi van,akivel elvileg összeillenétek...megis te sem,ők sem találják az igazit.

Mindenki! A szerelem,vonzalom nem olyan egyszerű ,hogy egy random rendes fiú és egy random rendes lány egy pár lesz.

Mindig rendes lányt kerestem,volt is 2-3 de abból 1 volt akivel minden okés volt.

Mai lányok: a vallásos szüzikétől,a világ ribizliéig terjed a skála.

Az előbbit is el lehet rontani ha szerelmes,utóbbit meg láttam megtérni.

2020. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
28%

30-as


Igen. Ezt tapasztalom én is. A Nők szeretnek a már meglévő jóba csöppenni. Olyanok vagyunk számukra, mint egy bolt, amire éppen szükségük van oda térnek be vásárolni. Ha nem találják a megfelelő árut, tovább állnak. Megyek a Pistikéhez lakni, Józsikával nyaralni, Ferike segítségével vásárolgatni. Csak hát Pistike nem túl helyes, Józsika nem normális, Ferike meg agresszív. Utána sír a szájuk, hogy nem találnak senkit. - Ez a többség! Olyan boltot találni, ahol minden egy helyen kapható nagyon ritka.


Én is tudok kemény lenni:

Állásod?

Fizetésed? (min. 250.000 nettó/hó.)

Házad/lakásod?

Életcélod?

Autó előny, de nem feltétel.


Ha ezek a dolgok neked is megvannak, majd akkor elmehetünk randizni. Folytatást majd meglátom.

2020. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
28%
Buták, Céltalanok, nagyigényűek,nincs önkritikájuk se tartásuk,magamutogatóak.prostituáltak,beképzeltek,szavahihetelenek,hűtlenek,sunyik, élvezkedni szeretnek csak. Érdek emberek, haszonlesők és gátlástalan ok és undoritóak.
2020. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
21%
Nagyképűek, beképzeltek, még a rút kiskacsák is. Azt hiszik hogy ők az atyaúristenek.
2020. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
21%
Igen igen. Nagyon nagy lovon ülnek.
2020. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
16%
Semmi jót nem tudok elmondani. Elmúltam már 40,de még egy normális nővel sem találkoztam. :)
2020. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
12%
Mert nincs is.
2020. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
88%
Nekik koszonhetem, hogy huszonevvel fiatalabb pasik nemcsak szexet akarnak velem.
2020. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
79%

Nevetségesek!


Annyira unom az udvarlási ceremóniát is. Pl Tinderen csak nekem kell teperni. Aztán bármikor az uccsó pillanatban is letörölhet. Szinte "könyörögni" kell hogy méltoztassanak egyáltalán eljönni kajálni ahol persze mindent én állok és nekik semmi dolguk.


Mérnök vagyok nem dohányzom nem iszom van rendes állásom jó a humorom jó a beszélőkém átlagos a kinézetem.


Kb 95-100% pasi arány vett mindig is körbe és emiatt nem vagyok valami nagy csajozó. Egyébként az élet minden más területén rendben vagyok.


És még a 2-3 kategóriával lejebb lévő nőknek is olyan igényeik és elvárásaik vannak hogy csak pislogok.


Örülhetek ha annyit tudnak teljesíteni hogy ne 200kg-osak legyenek. Randizni nem nagyon jönnek beszélgetni sem akarnak inkább csak dísznek vannak fent.


Van viszont a lónak a másik oldala. A nő egyszerűen annyira túlképzett és annyira minden perfect 10/10-es csaj hogy olyanok az igényei amelyet 1 pasi sem tud megugrani. A nők ellenben a pasikkal meg sosem fognak összejönni olyannal akik náluk "lejjebb" vannak.


Így ők meg amolyan örök szingliként maradnak az életben... Valami nagyon nincs renben a mai társkereséssel.


Valszeg az internet/jobb kommunikáció miatt túlzott hipergáima alakult ki vagy passz...


Nekem meg nehogy ne lehessen már semilyen elvárásom... :/ Nevetséges... Nem nyavalyogni akarok de úgy érzem tényleg nem fair ami itt folyik.

2020. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!