Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a mai lanyokrol?

Figyelt kérdés
Mintha mar nem is lenne normalis vagyis, senki nem akar hosszutavra tervezni, veletek mi a helyzet fiuk lanyok?

2020. jún. 18. 09:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
74%

#40: "Valszeg az internet/jobb kommunikáció miatt túlzott hipergáima alakult ki vagy passz..."


Pontosan. Ugyanaz, mint a generációs különbségek, hogy a régiek háborút meg éhínséget megéltek, sivár volt mai szemmel az életük, mégis boldogok voltak két dolog miatt.


1. Mert az életükben ha lassú is, de lineáris javulás következett be. Nagyon lassan, de mindenki gyarapodott, fejlődött a világ.

2. Mert őket nem úgy nevelték, hogy mindenki különleges hópihe, hanem hogy egy átlag hangya vagy a sok közül és neked kell tenned azért, ha egy picit is ki akarsz emelkedni.


A mostaniak meg hisztiznek mindenért, ha kicsit esik az eső vagy fúj a szél már ki se mozdulnak, ha belassul a gigabites net magukon kívül toporzékolnak, ha a pizzarendelés késik 20 percet már a fogyasztóvédelmet guglizzák. stb. Persze vannak kivételek, de ÁLTALÁNOSSÁGBAN sajnos ez a tendencia.


Nőknél szintén ez a helyzet, a társkeresők és a globalizációk túlfeszítették a hipergámiát. És a férfiakat egyúttal depresszióba taszították, mert már nem elég a falu legjobbjának lenni és már a falu határát el nem hagyó Julcsit sem lehet behülyíteni azzal, hogy boldogabb egy tanyán egy 30 éves Suzukival rendelkező, minimálbérért dolgozó emberrel, mint a csúnya gonosz nagyvárosi milliárdossal, aki csak bántaná meg önző, meg stb. mint az összes régi mese így ábrázolta a gazdagokat. Mert van internetje, ami kapu a világra. És online a herceg sem tűnik olyan távolinak, mint régen a jobbágy lányának, aki talán plátói szerelemmel ábrándozott róla, de egy idő után elfogadta vagy beletörődött, hogy neki csak a lovászfiú jut.


Akinek sikerül befűznie ha a herceget nem is, de egy pénzes prémium férfit, az lesz a jéghegy csúcsa, aki fennen hangoztatja, hogy "soha ne add fel az álmaidat, ne érd be kevesebbel", a jéghegy sokkal nagyobb alja viszont nem tud beszélni.


A kudarcainkat pedig egyébként is elsunnyogjuk még a legbizalmasabb emberek előtt is.


De ha ezt kimondod, akkor incel vagy, hiszen a lányok boldogságának útjába akarsz állni és egyébként is savanyú a szőlő.


A baj ott van, amikor valaki a statisztikai tényeket akarja torzítani csak azért, hogy ne érjük be kevesebbel, miközben nem veszi figyelembe a saját lehetőségeit.

2020. szept. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
12%
Megmérgezték őket. Népirtás ezis. Megállitják így a családalapitást. Legtöbb már nemis akár semmit csak van.
2020. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
87%
A 21. századra már rájöttek, hogy a nők ugyanúgy szeretnek phaszni, mint a férfiak. :)
2020. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
18%
Már rég elment a kedvem tőlük, inkább rájuk se nézek, ha nem muszáj. :)
2020. szept. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
azt én is hozzáteszem hogy nagyon nehéz már olyat találni aki megbízható, és normál részlegbe tartozó ez a mai világ hibája is...
2020. szept. 28. 18:10
 46/67 anonim ***** válasza:
23%

Hát én nem tudom.. Én nem látom azért ennyire borúsnak a dolgot.


Az tény, hogy generációkat tekintve nem ez a legszerencsésebb kor az emberiségre nézve, ha társas ( értsd személyes) kapcsolatokról van szó. De szerintem ez komplex.


Azért régebben is bőven ott volt az a réteg akiről most is beszéltek, régen is voltak csajok akik a vagány, legnagyobb arcú srácra bukott a csapatban. Vagy a gazdagra. Olyan is bőven volt mindig is, aki az anyagi biztonságot kereste.


Aztán jött Hollewood meg a romi filmek, máskor meg a nyugati új, modern kultúrát lehet szidni az örök, romantikus "szerelem" ábrázolásával ami sose hal meg. Full idealizálás az egész, a valóság meg nincs a filmeken.


Én egyébként azt mondom így 30-hoz közel, hogy mindenkinek szíve joga, hogy olyan párt keressnek, aki neki/döntésének megfelel. Eddig is voltak mindig akik az anyagiakat előbbre tartották ( a gazdag fiút), mint a szerelmet. (Egyébként ki tudja ki jár a végén jobban? mindig a szerelem győz..? Midnegy én nem ítélkezek senki felett)


Egyébként mindig is lesznek "normálisak" is, ahogy voltak is.

Ha akarom én is tudom csak ezt a részét látni, a kérdés te mit akarsz látni körülötted. Talán én direkt nem erre fókuszálok, hanem a saját belső értékeim szerint élek.

2020. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
13%
Jók.
2020. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
20%
Gátlástalanok nagyképűek beképzeltek már maga a külsejük is ezt sugallja ahogy fenhordják az orrukat
2020. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
41%

4-5 millió embert nem lehet 1-1 sablon alapján megítélni.

Már a kérdés is baromság. Ne is haragudj. Minden ember egyedi és megismételhetetlen. Az lehet hogy vannak közös pontok meg eltérések, de nem lehet véleményezni egy ekkora tömeget. Az alapján hogy Michael Kors táskája van. Mozart-ról tudja e ki volt ?

Meg hogy a boltba le megy e kenyérért vagy sem. Tud e idézni 3 Petőfi verset...


Ezt nem lehet véleményezni.

2020. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
14%
Miután a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában került nyilvánosságra, hadd meséljem el, hogy csinálják ezt "Felnőtték". Megismerkednek, kívül-belül kiismerik a másik tulajdonságait, és közben persze szexelnek ezerrel. Mert hogy azon a téren is meg kell ismerni egymást. Letelik egy-két év, és ha még mindig együtt vannak, ha még mindig nem tudnak a másik nélkül meglenni, akkor elgondolkodnak, hogy talán tartós lesz a kapcsolat. Stimmt? Nem a gombhoz keresünk kabátot! Nem "tartós kapcsolatra" keresünk partnert, hiszen mindnek úgy indulunk neki, hogy na, most sikerül megfogni az isten lábát. Aztán közben csak egy felejthető kis momentuma lesz csupán az életünknek. Ismert mondás, és itt is igaz; a leghosszabb vándorút is az első lépéssel kezdődik.
2020. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!