Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ferfi aki pl tölem 20 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ferfi aki pl tölem 20 50 stb km re lakik netes ismerkedesnel ugy indit hogy talàlkozzunk menjek oda.ezt most mire vèljem?

Figyelt kérdés

Szoval amikor elkezdünk ismerkedni mi ez màr hogy rlsö talàlkozasra azt vàrjàk hogy en mint nö pattanjak vonatra egy netes idegen miatt?


Semmi olyan hogy figyelj szeretnelek megimserni làtni esetleg beülhetnénk valahova vagy barmi programötlet, hanrm figyu mi lenne ha àtjönnél?



#lekezelö randimeghivas
2020. jún. 14. 13:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Lehet, tőlem is szexista, de a férfi legyen kezdeményező és ne passzív. Tehát ő vesse fel a találkozót, de ő is jöjjön. Ez így nem ugráltatás. Általában a férfinek nagyobbik érdeke a szex, a nőnek meg a beszélgetés fontosabb (mármint mindkettő fontos mindkettőnek, de ez a sorrend). Ezért vagy nagyon férfiasan vezérelt vagy nagyon olcsó (és utóbbi gyakoribb) az a nő, aki egy ismeretlenért utazgat. Az más, ha már hetek óta beszélgetnek, de ebbe jellemzően meg a férfiak nem akarnak energiát fektetni. :)
2020. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

51.


Oh, mein Gott, én abból indultam ki, hogy ezt megelőzi egy minimum pár hetes, de inkább 1-2 hónapos levelezés, számomra ez a természetes mód, nem az ilyen "ráírok kedden oszt' pénteken mán találkozzunk is" - akkor persze, hogy ugorjon az idióta, ha ennyire hülye és rohan. De az ilyen karakterek valóban szex-orientáltak.

2020. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Én értelek. Találkoztam ezzel "gyere má át egy pohár borra" én is. Vagy kulturáltabb formában is, de a lényeg az volt, hogy utazzak én.

Én sem szeretem ezt. Egy férfi legyen annyira lovagias, hogy első randira ő jön.

Aztán már nyitott vagyok rá, hogy megyek én, nem kényelemből nem megyek elsőre, hanem higy a férfi tegyen felém egy ilyen gesztust, ha komolyan vesz. Ha meg nem vesz komolyan, derüljön ki még tali előtt.

2020. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

53.


Ez csak nagyobb távolságoknál gond, mert akkor elsőre nagyon sokba fog kerülni a randi az adott férfinek, mert utazási költség - ami tömegközledkedve nem olcsó + randi költségei - mert ezek után gondolom evidens, hogy azt is neki kell fizetnie.


Hát ilyet csak egy nagyon hosszú és ígéretes levelezés után tennék, egyébként - anyagi okokból - nem.

2020. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
A napokban találkoztam egy csajjal, mivel nem hívtam fel magamhoz úgy vette hogy nem tetszik nekem. Ezért kell egy nőt áthívni amint lehet...
2020. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!