Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ferfi aki pl tölem 20 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ferfi aki pl tölem 20 50 stb km re lakik netes ismerkedesnel ugy indit hogy talàlkozzunk menjek oda.ezt most mire vèljem?

Figyelt kérdés

Szoval amikor elkezdünk ismerkedni mi ez màr hogy rlsö talàlkozasra azt vàrjàk hogy en mint nö pattanjak vonatra egy netes idegen miatt?


Semmi olyan hogy figyelj szeretnelek megimserni làtni esetleg beülhetnénk valahova vagy barmi programötlet, hanrm figyu mi lenne ha àtjönnél?



#lekezelö randimeghivas
2020. jún. 14. 13:40
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
92%
Mondd neki, hogy elmész és az esti vonattal érkezel, menjen ki eléd, ott is alszol, vegyen óvszert is és ne menj el, hanem röhögd körbe!
2020. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
20%

Mivel elég sok nő simán áthúzza agyilag a srácokat és sokan csak beetetik őket a randival, érthető, hogy a pasik egy része egyre kevesebb energiát akar a dologba ölni. Plusz, ha valaki ezt megteheti, miért ne tegye?

Nekem is volt már olyan lány a képben, aki több, mint 100 kilométerről utazott hozzám. Miért? Mert én nem mentem volna, neki meg olyat nyújtottam, hogy megérje. Mi ezzel a probléma? Akinek nem tetszik, az keressen olyat, aki neki tetszik.

Fel kéne nőni és nem mások randizási szokásaival foglalkozni, hanem mindenkinek elsősorban magával.

2020. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
10%

Még véletlenül se menj oda.

Én hozzám ezer kilométert is utaztak.

20 km? Vicces.

2020. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Mindenesetre en tiltom az ilyeneket.


Ne igy induljon màr egy kapcsolat hogy "kirendel"magàhoz.

Ez nàlam nem fér bele.

2020. jún. 14. 15:03
 15/55 anonim ***** válasza:
48%

14.


Igazából fordítva sem helyes az eljárás, hogy ő ugorjon hozzád. Mondom, hogy valami köztes megoldást kell keresni, olyan ez, mint amikor 2 ország vezetői elsőre egy semleges területen találkoznak, nem valamelyikük hazájában.

2020. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Szerintem egyenlöség kapcsolatban van es nem ismerkedésnél.

Azaz szerintem nem kéne elvàrni egy nötöl hogy csettintèsre ugorjon egy férfihez, egy random fényképre a neten. Mert lekezelö, de szerintem nagyon.


Amelyik nö meg igy megy is, az mar magànak köszönheti azt is ha esetleg aztàn nem jut haza es eltünt.

2020. jún. 14. 15:56
 17/55 A kérdező kommentje:

Belegondolva bünözök alapelve is hogy önszantabol ment a nö.

A nö hivta stb.

Ez még büntetöügyben is külön napirend annak meghatàrozàsa hogy kényszeritették e vagy nem.

2020. jún. 14. 15:57
 18/55 A kérdező kommentje:

Ha barmi történne. A rendörség azzal kezdi ki kezdte a beszélgetest ki ment oda a masikhoz.


Na mindegy csak elkalandoztam.

2020. jún. 14. 15:58
 19/55 anonim ***** válasza:
23%

16.


De azt igen, hogy a férfi ugorjon oda "csettintésre"? Erre maximum azok ugranak majd akik kizárólag szexre hajtanak vagy extrém kétségbeesettek.


De a legjobb még mindig harmadik helyen, nálam szerencsére ez működött, mikor még randiztam, a főváros közel van, általában akivel találkoztam vagy ott élt, vagy szintén az agglomerációban így egyenlő távolságra volt, ott pedig vannak kávézók, Margitsziget mint sétálós helyszín, stb.

2020. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
33%
Jeeeezus, nagyon raersz. Én is magamhoz szoktam rendelni a távolabbi nőket, csajokat. Jön jön, nem jön, jön más. Ilyen egyszerű. Látják rajtad, hogy könnyű vagy bizonyos jelekből, ezért csinálják.
2020. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!