Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ferfi aki pl tölem 20 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ferfi aki pl tölem 20 50 stb km re lakik netes ismerkedesnel ugy indit hogy talàlkozzunk menjek oda.ezt most mire vèljem?

Figyelt kérdés

Szoval amikor elkezdünk ismerkedni mi ez màr hogy rlsö talàlkozasra azt vàrjàk hogy en mint nö pattanjak vonatra egy netes idegen miatt?


Semmi olyan hogy figyelj szeretnelek megimserni làtni esetleg beülhetnénk valahova vagy barmi programötlet, hanrm figyu mi lenne ha àtjönnél?



#lekezelö randimeghivas
2020. jún. 14. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

De most azert 3.helyen hogy utaznia kelljen mindenkinek?mert kegynek szàmitana az ha egy ffi a nö városàba kegyeskedik fàradni?


Annyira nem vagyok ehhez hozza szokva. En kb elsö pillanattol ereztem az az exeimben hogy szàmitok es tisztel es örül hogy velem van. Nem szorakoztak ilyenekkel hogy uristen utazni kell, ahogy irta a fentebbi vàlaszado is, bakker 1000 km et utazott nekem is egyik exem értem.


(Külföldön eltem összejöttünk. Aztan 300 km re elköltöztem a varosabol masik munka miatt. 300 km re is jött utanam. Aztan itthon is voltam 1000 km t lenomott ertem)


De mondok jobbat! Amikor a szpleivel kutyà vettek egy nemes kutyàert is lenyomott 1000 km-t


Itt meg a neten elkezdenek a "csàvok"olyanokkal jönni hogy menjek mà' àt akko' hozzà x vàrosba (csak a statuàlàs miatt irtam primo nyelven)


Agyam eldobom.

2020. jún. 14. 16:12
 22/55 A kérdező kommentje:

20#

"Látják rajtad, hogy könnyű vagy bizonyos jelekből, ezért csinálják."


Ugye ugye jol erzem akkor. Hogy könnyü nöket kereshet az ilyen. Ill könnyü nöként akarna kezelni.


Akkor jol tettem hogy tiltottam.


Csak remenykedtem benne, hogy lehet attol rendes, csak esetleg nem ert a nökhöz :D

2020. jún. 14. 16:14
 23/55 anonim ***** válasza:
Kérdező: Szól ez a kérdés másról, minthogy te szexistán idevágod a dolgaid?
2020. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vagy trollkodás, vagy kizárólag alárendelődő, szolgalelkű és kétségbeesett emberekkel találkozok. 1000 kilométert utazni egy randiért? Aki ilyet tesz az extrém kétségbe lehet esve. Senki nem ér ennyit, ilyen kontextusban.


Az már más, ha az ember kapcsolatban utazik valaki miatt ennyit, de egy natúr randiért... Az illető vagy szexmániás aki bármit megtesz egyetlen lehetőségért, vagy az a fajta akinek már minden lehetőséget meg kell ragadnia.



Mondjuk érdekes logika, hogyha a férfi utazik oda "ezer km"-t akkor az jó, fordítva pedig rossz. Ez utóbbit még értem, de az miért "helyes" ha a férfi utazik ennyit? Ez ugyanaz a szituáció, csak fordított nemekkel, ugyanolyan elbírálás alá kellene tartoznia.


Mondjuk az is idióta aki 1000 km távolságra élővel ismerkedik tudatosan. 30 kilométeren belül érdemes csak, és ez itt az agglomerációban meg is oldható, a főváros és az elég népes városok közelsége okán.

2020. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Csak azert volt a kérdés hogy tudjam jol erzem e azt hogy olyanokat messziröl kerüljek a neten akik igy inditanak hogy kihivnak magukhoz.

A (randi)komolysàgàt veszti mà itt el szàmomra az egész. Vagy a sràc veszti el a komolysàgàt elöttem egyböl ilyenekkel.


Tekintve hogy nem pizza vagyok hogy rendelgessenek magukhoz.

Es forditva amikor a ffi teszi ezt meg a nöért hogy nem kegyböl meg nehezésre esve hanem kivancsisagbol nyitottsagbol esetleg örömböl teszi azt MÁR igy teljesen màs lesz a kezdet.


Es ugye elsö benyomàs az azért plane netröl elég keményen vet a latba.

2020. jún. 14. 16:28
 26/55 anonim ***** válasza:

25.



Akkor sikeres szolga-keresést, mert így igazából őket szűröd majd ki. Nincs ezzel baj, vannak olyan idióták akiknek "élete a szolgálat" és akkor örömködik, ha van kinek a parancsait teljesíteni. Nekem elég volt egy ilyen személy az életemben, szerencsére jó 14 éve megszabadultam a jelenlététől, soha többé nem hagyom senkinek.


Szerencsére vannak értelmes emberek is.

2020. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

24 lehet nem jo peldat hoztam fel.

Csak azt akartam volna erzekeltetni hogy az életben ilyet mèg soha nem kaptam hogy egy ffi ilyen szinten lesz.rjon ha akar ismerkedni, mint netröl.

Vagy hogy akar az ilyen ismerkedni?

Vagy kit kereshet egyaltalàn igy?


Nem vagyok ferfi nem értem a gondolkodàsukat, de az az érzésem ha en regiznék ffiként, én igeneket kapnèk csak.

2020. jún. 14. 16:33
 28/55 A kérdező kommentje:
25# nem szolgasàgrol van szo hanem hogy hol kezdödik egy férfi.
2020. jún. 14. 16:34
 29/55 anonim ***** válasza:
37%

27.


Ez a rész igaz, valóban gusztustalan, ha a férfi "odarendeli" a nőt magához. De fordítva sem jobb. Ezért kell vagy egy városon belül ismerkedniük, akkor mindkettőnek 3 perc sétára van egy semleges hely, vagy félúton valahol. Ezt úgyis lekardozod, de egy első randi esetén két majdnem ismeretlen között ez a legtisztességesebb, mert egyenlőek a feltételek.


Kapcsolatban már más a helyzet, de első randin egyik félnek sem érdemes nagyot utaznia, amíg a másik semmit. Egész egyszerűen túl egyenlőtlennek érzem. Szerencsére még vannak akik szintén.

2020. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

28.


Miért "hol kezdődik"? Ott, hogy mindig automatikusan a te parancsaidat teljesíti majd, önálló akart nélkül (rosszabb esetben élete egyetlen célja a szolgálat legyen)? Vagy valami olyasmi, hogy ő tesz mindent, neked pedig semmit nem kell? Ezt nem érzed kissé... nem tisztességesnek?

2020. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!