Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ferfi aki pl tölem 20 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ferfi aki pl tölem 20 50 stb km re lakik netes ismerkedesnel ugy indit hogy talàlkozzunk menjek oda.ezt most mire vèljem?

Figyelt kérdés

Szoval amikor elkezdünk ismerkedni mi ez màr hogy rlsö talàlkozasra azt vàrjàk hogy en mint nö pattanjak vonatra egy netes idegen miatt?


Semmi olyan hogy figyelj szeretnelek megimserni làtni esetleg beülhetnénk valahova vagy barmi programötlet, hanrm figyu mi lenne ha àtjönnél?



#lekezelö randimeghivas
2020. jún. 14. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%

Aki a randit kéri az utazik a csajhoz/pasihoz és az is fizet. Nálam ez így működik.

26n

2020. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
29%
Velem fordított nemekkel történt ilyen, ott a nő erősködött, hogy költözzek Borsod megyébe, mert az milyen király. Háááát... Inkább nem. Mondjuk máig fenntartom, hogy ez egy troll volt csak, és ki tudja mi volt a háttérben. Szervkereskedelem, vagy egy durva hecc? Ki tudja.
2020. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nekem ez full alàzo hogy neten igy ezt bevàgjàk vadidegenek.
2020. jún. 14. 13:43
 4/55 anonim ***** válasza:
35%
25-30 környékén így is lehet csinálni, nem vagyunk már óvodások. Mellesleg sok nőnél ez az igény, nem szeretnek sétálgatni, beszélgetni, stb. Arról nem is beszélve hogy aki hajlandó beletenni ennyit az ismerkedésbe az általában komolyan gondolja és nem ingyen vacsorát akar...
2020. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Menj helybe, és még fizetni se kelljen.
2020. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
96%
Én ismerkedtem olyan nővel aki simán utazott 25 kilométert hogy az én városomban lévő étteremben együnk (ő ajánlotta fel séta helyett mert esett az eső). Részemről lenyűgöző a hozzáállása és annak ellenére, hogy nem jöttünk össze, nagyon tisztelem őt emiatt.
2020. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%

Mindig én utaztam a csajhoz!


Te milyen lúzerekkel állsz szóba?!

2020. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
96%

Én sem várnám el hogy hozzám utazzon a nő...

Viszont egy ismerősöm mindig így csinálja hogy hozzá jönnek a nők. Akár több száz kilométerről is....szóval van nő aki ezt bevállalja. De ezzel nem azt akarom mondani hogy neked be kell...

2020. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Semleges területen félúton találkozni. Vagy ha valamelyik a másikhoz megy akkor az állja az utazásának felét, bármelyik nemi felállás esetén.
2020. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt jöjjenek ők es kiultok valahova. Vagy találkozzatok fel uton. De ezert egy kérdést hülyeség volt feltenni
2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!