Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek, hogy 20-23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek, hogy 20-23 éves fiúkkal találkozzak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, szórakozóhely nem pálya, ott nincsenek jó tapasztalataim. Nem nagyon járok sehova, de így nem lesz senki. Ti hol szoktatok csajozni, hova menjek hogy megtaláljatok?

(NEM FOGOK ITT ISMERKEDNI, meg se próbáld.)



2018. júl. 30. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Közös túrázások. Tanfolyamok. Esetleg társkereső.
2018. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meki, kocsma-talponallo, utcan, rendezvényen, boltban, kormányhivatalban (Polgár Jenő), vagy epp neten.
2018. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bárhol éled az életed és várod ami jön. Hiába NEM ITT FOGSZ ISMERKEDNI attól még akár interneten hasonló fórumokon is mint ez, de lehet egy szimpla vonatúton fogod megtalálni életed szerelmét. Sok sikert :D
2018. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eléggé zárkózott 20 éves srác vagyok, de meglátásom szerint bárhol, akár az utcán is lehet ismerkedni. Az én hobbijaim miatt nem igazán találkozok lányokkal (kondi, filmek, olvasás), emellett a munkahelyemen sincsenek korombeliek, de az utcán szolitottam mar le lányt, nincsen erre törvény hogy hol lehet találni embereket.
2018. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!