Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozzak vagy ne ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vagy ne ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

Hétvégén összeismerkedtem egy nővel 34 éves és van egy gyereke én 27 vagyok. Megbeszéltük, hogy fogunk találkozni még.

Viszont igazából, én rájöttem, hogy nekem csak az vonzó benne, hogy én bejövök neki. Egyébként szép nő, de nem fogott meg.

Más részről viszont, nem volt barátnőm 4 éve, nagyon telik az időm.



2019. nov. 20. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Döntsd el: akarsz pótapuka lenni 27 évesen, vagy sem? Hiányzik, hogy szülőire mászkálj, ovis/sulis családi napokra menj, az igazi apuka járjon láthatásokra, stb, stb, stb, vagy nem?
2019. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt csak te tudod eldönteni, mérlegeld a helyzetet és gondold át milyen jövőt szeretnél magadnak.
2019. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én nem ilyet mint az első írta.

én szeretnék kötöttség nélkül szexelni.

2019. nov. 20. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát kérdezd meg, hogy ő szeretne-e kötöttségek nélküli szexet... :D Szerintem egyébként eleve ezért ismerkedett meg veled, főleg hogy 7 évvel fiatalabb vagy.
2019. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Találkozzatok, mit veszítesz vele? Egy tali miatt még nem kell oviba vinned a gyerekét, meg amúgysem, de mi a gond veled hogy ennyire régóta nem volt nőd?
2019. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexelj vele kötetlenül, majd dobjad utána. :)
2019. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz lehet veled, ha 4 éve nem volt nőd, de azért a nő a szar megint....
2019. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!