Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kerdesem csak annyi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz93 kérdése:

A kerdesem csak annyi, hogy hol vannak a klasszikus lanyok? Szoval hol talallak titeket? Merre bujkaltok? Mit tegyek, hogy vegre talalkozzak veletek.

Figyelt kérdés
Lattam mar ra peldat, hogy az en korosztalyomban is vannak (22 eves vagyok), de engem a sors meg eggyel sem hozott ossze.

#lány #rendes lanyok
2015. dec. 26. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értessz klasszikus alatt? :)
2015. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a klasszikus? Rendesnek tartom magam, szívesen ismerkednék, kicsit idősebbekkel. Biztosan van a korosztályodban is olyan lány, aki keresel.
2015. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Normalis ertekrendu,foldhozragadt, akit meg a bicikli rudon is haza lehet vinni nem feltetlen bmw vel. Aki tenyleg a szerelemre vagyik. rivoden, ilyen lanyra vagyom.
2015. dec. 26. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Falun, gimiben, filmekben. :)
2015. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy megcsald?
2015. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy erted azt , hogy megcsinaljam? miert csalnam meg, ha rendes es jol kijovunk?
2015. dec. 26. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Zongorán szexszelnek a klasszikusok. :D
2015. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hehe az utolsóval egyetértek. :D


Amúgy én is ilyen vagyok. Kell a nyavajának bmw meg a másik pénze. Ezzel szemben mindig ugyanazt kapom vissza.: Nem vagy elég jó :D

2015. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én se tudom hol vannak a klasszikus lányok, akiknek nagy mellük, kerek seggük és puncijuk van... múltkor is olyan szedtem fel, hogy nagyobb f.asza volt, mint nekem.
2015. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy klasszikus lány vagyok, magasságom 171 cm, mélységem putty.. Putty... Putty..
2015. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!