Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el tinderezni és néhány esetben furcsa dolgot tapasztaltam. Volt, hogy átmentünk messengerre vagy tinderen folytattuk. Néhány pasi volt, hogy félbehagyta a beszélgetést és csak pár nap után keresett. Akkor viszont számon kértek, hogy én miért nem kerestem őket, majd sajnáltatták magukat, hogy biztos másokkal is beszélek, nem is foglalkozom velük,stb... Lehet velem van a baj, de az ilyenekből egyből kiábrándulok. Mit várnak ettől a viselkedéstől? Ez valamiféle játszmázás akar lenni?

2020. jún. 11. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Röhögni rajtuk, majd törölni. Vagy fordítva. És mondom ezt férfiként.
2020. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem jatszmazas, csak neha

Welcome to the Tinder world.


Egyszeruen meguntak a dolgot,

ugy iteltek, hogy ebbol egyhamar nem lesz szex,

nalad jobb csaj(szamukra jobb) irt vissza nekik,

azt vartak, hogy te udvarolj nekik,

mert azt gondoltak, hogy az a no aki tinderen fenn van, az konnyen kaphato, es nalad nem volt szerencsejuk,

aki ugy "keres tarsat", hogy egy mobil applikacion jobbra-balra huzogat kepeket, az alapbol nem az aki neked kell,

ezernyi oka lehet,

nem rolad szol.

2020. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Kakíni legjobb gugóóóva
2020. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyeneken ne dilemmázz, nem érdemes továbbvinni a szálat még akkor sem, ha az ismerkedés elején szimpatikus volt.
2020. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez még semmi. De egyébként ne foglalkozz velük. Az már inkább gáz, hogy sokan a biot sem képesek elolvasni és/vagy értelmezni. Pár hónapja találkoztam tinderről egy nővel, egyszercsak megkérdezte, nekem mi a célom az egésszel (holott a biomban benne volt, hogy komoly kapcsolatot keresek), mikor mondtam, hogy természetesen párkapcsolat, csak nézett, mint akinek most magyarázták el, hogy az időutazás lehetséges :D
2020. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ezzel azt akarták tesztelni, hogy érdeklődsz-e irántuk.
2020. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én férfiként úgy vagyok vele hogy ráírok a csajra, kérdezgetem, próbálom a "kifejtősebb" válaszok felé terelni a beszélgetést, de ha a csaj passzív, nem kérdez, 1-2 szóval válaszol akkor nem foglalkozom vele többet. Én kölcsönösnek veszem az ismerkedést tehát meg kell hogy legyen az oda vissza történő érdeklődés.

Sajnos azt vettem észre, hogy s maai fiatal lányok nagy része azt várja el, hogy a férfi szórakoztassa és csináljon mindent. Ők meg maximum szétteszik a lábukat, mert tisztelet a kivételnek, de a legtöbb semmi mást nem tud nyújtani. Nincs személyiségük, semmi nem érdekli őket, semmi sincs bennük. Ezért baromi nehéz manapság ismerkedni.

2020. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és? Én is számonkérném rajtuk, hogy ōk se kerestek, majd hagynám a fenébe az ilyen beszélgetést.


Végülis nem új, sokszor tapasztaltam már ilyent úgy a mindennapos emberi kapcsolatokban, akár barátok közt, vagy családban. Sokan szeretnek másokra mutogatni, és másra hárítani a felelōsséget. Nem tudom min vagy meglepve.

2020. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezeket szisztematikusan kikell takaritani, hidd el észrefogod venni ha a megfelelő emberrel beszélsz.
2020. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha te leszarod őket akkor tőlük mit vársz?


Mondjuk az igaz hogy rádírni és sírni felesleges, én simán tiltottalak volna.

2020. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!