Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el tinderezni és néhány esetben furcsa dolgot tapasztaltam. Volt, hogy átmentünk messengerre vagy tinderen folytattuk. Néhány pasi volt, hogy félbehagyta a beszélgetést és csak pár nap után keresett. Akkor viszont számon kértek, hogy én miért nem kerestem őket, majd sajnáltatták magukat, hogy biztos másokkal is beszélek, nem is foglalkozom velük,stb... Lehet velem van a baj, de az ilyenekből egyből kiábrándulok. Mit várnak ettől a viselkedéstől? Ez valamiféle játszmázás akar lenni?

2020. jún. 11. 08:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ők túlságosan komolyan vették a beszélgetést, mert a magánéletük nem feltétlenűl jó és esetlegesen te lehetsz a fénypontja a napjuknak.


Azaz lehet nincsenek barátai, helyette veled beszéget vagy éppen más lánnyal a tinderen.


Így érzelmileg már elkötelezett 1-2 nap múlva és ezért minden aprób dolgot egy traumaként él meg.


Ezeket az embereket kerüld még akkor is ha normálisnak tünnek beszélgetés közben.

2020. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!