Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez igaz? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez igaz? Tényleg elvárás manapság, hogy az első-második randin meglegyen a szex?

Figyelt kérdés

Én még abban a hitben kerestem a párom, hogy lehetséges pár hétig randizgatni, mielőtt lefeküdnél a másikkal. Erre néhány mondatot sem lehet úgy váltani senkivel, hogy ne hozza fel a szex-témát, ma pedig közölte velem egy pasi, hogy ebben a rohanó világban már alap, hogy egy-két találkozó után jön a szex, mert ez fontos egy jó kapcsolathoz.


30 éves nő vagyok, de ennyire régimódi lennék?



2020. jún. 10. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

Talán azért van ez mert a nők csak az ilyeneknek adnak esélyt, ez lett a menő, a magabiztos, nagydumás srácok mind ilyenek.

Én férfi létemre ha egy csaj a 2. randin le akarna feküdni velem, elköszönék tőle és hagynám a francba. Szerintem az a normális ha az ember ismerkedik először a másikkal, megpróbalja mindél jobban kiismerni "a belsőjét", először finomabb testi közeledés: ölelés, kézfogás, csók majd párkapcsolat/járás. Utána ha jól működik a dolog mehet a szex.

Lehet én vagyok csak ilyen ódivatú, de pl. nekem esélyt nem adnak a nők én amiatt hogy így gondolkodom béna, lúzer stb. vagyok a legtöbb nő szemében...

2020. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem vagy se béna, se lúzer, én igenis örülnék, ha normális dolgokról lehetne valakivel beszélgetni.

Nekem nem az a bajom, hogy vannak ilyenek is, hanem hogy kezdtem azt érezni, hogy csak ilyen van. Pedig én igazán nem a "jó pasiknak" adtam esélyt, sőt. Meg nem az a baj, hogy ő így áll hozzá, tegye ami jól esik. Az a baj, hogy annyira csőlátásúak, hogy ha az ember az ellenkező véleményen van, akkor már durván lehurrognak. Tehát akárhogy nézzük, nem csak az elképzeléssel, hanem a hozzáállással, stílusukkal is problémám van.


Mindegy, mindenkinek köszönöm. Ezek szerint csak várnom kell, hogy a megfelelő ember az utamba kerüljön. :)

2020. jún. 11. 17:07
 23/24 anonim ***** válasza:
#15 én meg szólok azoknak a nőknek, akiket az első randis szex után soha többet nem hívtak fel.. Pedig ők várták azt a hívást. Van egy érzésem, hogy több lesz belőlük, mint a te haverodból.
2020. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha volt már alkalmi szexben rése akkor igen én is elvárom. Ha csak komoly kapcsolatai voltak akkor nem.
2020. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!